1

Dobra, dawać mi łyżwiarstwo na Eurosport 1. Nikogo nie obchodzi studio

3

Kacper i Paweł oficjalnie w mikstach

0

A co się naczytałem, że po wczorajszym snowboardzie już nie będzie medalu

2

Jest srebro. Super praca ♥️♥️♥️

0

Mamy medal!!!!!!

0

Niesamowite. Odermatt znowu bez medalu może skończyć.
A jednak ma medal. Beznadziejny przejazd teraz Szwajcara

5

Klasycznie zarzucam. Bawcie się dobrze, ja raczej tu często zaglądać nie będę XD
Za duże nerwy


6

Nasi też gotowi


6

Dobra, poekscytowali się Realem, to teraz czas na prawdziwie widowisko. Za nieco ponad godzinę start Super Bowl LX!
Transmisja w Polsce na Polsacie i Polsacie Sport 1, a jeśli ktoś jest zainteresowany oryginalnym feedem, w tym oryginalnymi reklamami, to DAZN tradycyjnie ma promkę za 4 zł.
LFG ♥️



1

Błąd Malinina nie był jednak kosztowny. USA Mistrzem Olimpijskim w drużynówce w łyżwiarstwie figurowym. Na żyletki było.

4

Oglądali redaktorzy Super Bowl?

6

Plan IO na jutro


3

No i takie ziutki na IO pojechały, a Władek się nie dostał. No nic, takie dziwne reguły kwalifikacji

0

@michal26 nigdzie nie napisałem, że każdy kto tak robi dostaje #1 pick, proszę nie wkładać słów w moje usta. Napisałem, że przypadkowo się to często zdarza, a nie zawsze i nie ma w tym żadnej nieprawdy, bo te 4 przypadki w ciągu 15 lat to całkiem sporo, patrząc, że były to drużyny z małymi szansami.
No, a ty zakładasz, że szansa 1.8% by powtórzyła się dwa razy XD
Matematycznie tak, większa szansa zdecydowanie, że nie mieliby teraz Flagga niż by go mieli. Nie ma tu żadnej dyskusji

1

@michal26 oczywiście, może być to wszystko przypadek, możliwe, wiem jak działa prawdopodobieństwo.
A dlaczego mieli nie dostać by Flagga na 99% tak jak napisałem? Bo tak działa prawdopodobieństwo XD

1

@michal26 Ale ja przecież nie mówię, że każda drużyna wygrywająca loterię, to drużyna, która kogoś ważnego oddawała XD

1

@michal26 2011, Cavs tracą Lebrona i dostają pierwszy pick w drafcie z wyborem Clippers, który miał 2% szans. 2012 New Orleans #1 pick po oddaniu CP3. 2019, Pelicans oddają Lakers AD - dostają pierwszy pick z małymi szansami. 2025, Mavs oddają Lakers Lukę, też z malutkimi szansami dostają #1 pick.
Oczywiście może to być wszystko przypadek, ale no byłby to bardzo duży przypadek. A co do oryginalnej rozmowy, Luka by został, na 99% nie byłoby Flagga, nie patrząc na teorie spiskowe.
A że akurat kiedyś przynajmniej NBA ustawiało loterię to nie jest żaden wymysł, bo to w jaki sposób Knicks dostali Ewinga to więcej niż pewne, że był to przekręt

0

@michal26 brak absolutnie jakiejkolwiek korelacji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ależ szansa przed Olą zmarnowana. Ledecka odpada.......

1

Ola Król-Walas niestety odpada w 1/4 :((((
Gigantyczny błąd w samej końcówce, a większość trasy jechała z przodu

0

Obejrzałem powtórkę i tam wcale niekoniecznie była aż taka wina tego kolana. W powietrzu zahaczyła o bramkę i ją tam obróciło

2

@Matheu12 na treningu była trzecia, więc to było do zrobienia, no ale niestety

5

Ależ szkoda. Lindsey Vonn z upadkiem :/

4

Ola Król-Walas piąta po eliminacjach! Nie ma tragedii, ale szkoda, że bez Top 4. Ale szansa na strefę medalową jest.

0

Fajnie byłoby, żeby Ola zrobiła Top 4, żeby móc wybierać tor aż do strefy medalowej

3

Przypomnienie. Liczymy na dobre eliminacje w Snowboardzie i przychylną drabinkę do strefy medalowej!


1

@michal26 co do szansy, że nadal byłaby bardzo duża, no nie byłaby :D
Żeby skończyć z #1 pickiem w drafcie mieli 1.8%, więc fakt, że by to powtórzyli z jeszcze mniejszymi szansami jest właściwie zerowy, już abstrahując od teorii spiskowych

5

Super Bowl Sunday ♥️


1

@blakkudium Borat komentuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?