Royal Rumble to – jak co roku – chyba najciekawsza noc wrestlingowa. Event, który przyciąga nie tylko zagorzałych fanów, ale też masę casualowych fanów (i często robi lepszą oglądalność niż sama WrestleMania). Gala o bardzo przystępnej dla nas 20.00, jedynie szkoda, że Barcelona musi akurat dziś grać o 21.00, trzeba będzie na dwa ekrany oglądać :/ Karta wygląda ciekawie – walka o pas Drew vs Sami oraz AJ Styles vs Gunther, gdzie porażka Stylesa ma oznaczać koniec jego kariery (nie wiadomo jeszcze, czy w ogóle, czy „tylko” w WWE – ale wiele wskazuje, że to jego ostatni taniec przynajmniej w WWE). No i oczywiście dwa Royal Rumble Matche – których specjalnie hajpować nie trzeba, bo robią to same. U kobiet najczęściej przewijają się typy Bianca i Liv, ale spokojnie jest kilka nazwisk, które absolutnie nie zdziwią jako zwyciężczynie. U panów – szczególnie po wygranej pasa przez Drew – scenariuszy jest masa. Roman i Bron to główne opcje, ale nie zszokują mnie Cody, Sami, Gunther, Jacob, a moim cichym faworytem pozostaje… Oba Femi.
THE ROAD TO WRESTLEMANIA BEGINS AT THE ROYAL RUMBLE 💥
Stream this Saturday at 2 PM ET on the ESPN App with an ESPN Unlimited plan. https://t.co/o06w43xoVr">pic.twitter.com/o06w43xoVr
A i z ciekawostek dotyczących Royal Rumble i trochę Barcelony. To a propos budowy stadionu, Saudyjczycy zbudowali stadion na Royal Rumble, od zera w 35 dni XDDDDDDD
Video Of How The Whole Stadium For The Royal Rumble Was Created In Just 35 Days.
Dlatego wolałem gol PSG niż Sportingu. Paradoksalnie słabo dla nas to wyszło. Wiadomo, beka z Realu, ale jeśli przejdą 1/16 to chyba wolą City/Sporting niż Inter/PSG, a do tego gol Sportingu nam wrzucili właśnie PSG jako potencjalnego rywala
Nie wiem kurde jakoś aż tak bardzo mnie to nie cieszy ten Sporting. Obecnie mamy w 1/8 PSG-Newcastle Tak to byłoby Newcastle/Sporting A Realowi może to na dobre wyjść Zamiast trafić na Inter - PSG w 1/8 To po ew. przejściu 1/16 mają Sporting/City. No chyba, że oczywiście nie przejdą 1/16
Seattle Seahawks pokonują Los Angeles Rams po kolejnym emocjonującym meczu z ich trylogii i meldują się w Super Bowl LX! Mamy, więc powtórkę jednego z najlepszych SB w historii - Super Bowl 49 - Patriots vs Seahawks ♥️
@Cobra303 gramy w środę, ale ogólnie to zwycięstwo jak najwyższą liczbą bramek. Ogólnie sami z siebie nie możemy matematycznie zapewnić sobie awansu, ale no, wygrać jak najwyżej. Z innych meczów remis PSG z Newcastle byłby świetny, no i ogólnie potknięcia drużyn z tą samą ilością punktów co my
Zapraszam na futbolowe podsumowanie weekendu i typowanie finałów konferencji ;)
No to mamy za sobą naprawdę dziki weekend Divisional Round. Cztery mecze, a każdy zupełnie inny klimat: dwie dogrywki, jeden pogrom i jeden klasyczny, brzydki defensywny kloc. Na start – Broncos po kapitalnym meczu i dogrywce wyeliminowali Bills, ale zapłacili za to wysoką cenę. Kontuzja Bo Nixa i w finale konferencji zobaczymy… Jarretta Stidhama. Potem Seahawks zrobili absolutną demolkę 49ers – mecz bez historii, różnica klas od pierwszego drive’u. Patriots vs Texans - Brzydko, nerwowo, defensywnie, fatalny CJ Stroud, ale ostatecznie to NE przechodzi dalej. (Boutte, what a catch) Na deser – Rams kontra Bears. Dogrywka, chaos, Bears znowu prawie „jakimś cudem” wyciągają mecz, ale się nie udaje. Rams jadą dalej.
Finały konferencji – niedziela: 21:00 – Broncos vs Patriots w Denver 00:30 – Seahawks vs Rams w Seattle Zapraszam do typowania w odpowiedzi. Moje typy: Broncos, Seahawks
W finale NCAA Indiana Hoosiers zdobywają pierwszy tytuł w historii po świetnym finale z Miami. Niesamowita historia – od kompletnego średniaka do niepokonanego mistrza. A Fernando Mendoza wygląda jak pewniak, jeśli chodzi o #1 pick w drafcie.
Hoosier College Football National Champion?
For the first time ever, IT'S INDIANA! 🏆 https://t.co/ocMP2rdgnN">pic.twitter.com/ocMP2rdgnN
I na koniec karuzela trenerska: Bills zwalniają Seana McDermotta, stając się rekordową, 10. drużyną, która zwolniła trenera w tym off-seasonie. Obsadzone już: Giants – Harbaugh Falcons – Stefanski Dolphins – Hafley Titans – Saleh
The updated NFL head coach landscape:
🏈Titans: Robert Saleh 🏈Giants: John Harbaugh 🏈Falcons: Kevin Stefanski 🏈Dolphins: Jeff Hafley 🏈Bills: 🏈Steelers 🏈Ravens 🏈Browns 🏈Cardinals 🏈Raiders
@Hektor16 byłem np. na dwóch weselach w zeszłym roku, które były na ponad 200 osób, oba zwróciły się z kopert @Qlewer odchodzi się z wesel na prawie 100 osób? Ja to nie wiem czy byłem w życiu na weselu na mniej niż 150 osób :D
@BojanKriKicz możliwe. Wyglądają na najlepszą drużynę. Jedyne co mnie u nich zastanawia to co się stanie, jeśli drużyna jakaś zmusi ich do gry od tyłu. Co jeśli Darnold będzie zmuszony wygrać im mecz. Czy znowu się nie zmieni w przysłowiową dynię?
Biorę na siebie porażkę Barcelony, panowie XD Mówiłem do siebie, że biorę awans Pats, nawet jeśli oznaczałoby to braku zwycięstwa Barçy. Mea Culpa XD Denver Broncos z byłym backupem Patriots - Jarrettem Stidhamem kontra New England Patriots o miejsce w Super Bowl! Flashbacki do czasów Brady - Manning :D
3
Arynie Sabalence widzę powoli się włącza słynny włoski tenisista - Gianfranco Obsranco
4
Brawo Rybakina!
7
Royal Rumble to – jak co roku – chyba najciekawsza noc wrestlingowa. Event, który przyciąga nie tylko zagorzałych fanów, ale też masę casualowych fanów (i często robi lepszą oglądalność niż sama WrestleMania). Gala o bardzo przystępnej dla nas 20.00, jedynie szkoda, że Barcelona musi akurat dziś grać o 21.00, trzeba będzie na dwa ekrany oglądać :/
Karta wygląda ciekawie – walka o pas Drew vs Sami oraz AJ Styles vs Gunther, gdzie porażka Stylesa ma oznaczać koniec jego kariery (nie wiadomo jeszcze, czy w ogóle, czy „tylko” w WWE – ale wiele wskazuje, że to jego ostatni taniec przynajmniej w WWE).
No i oczywiście dwa Royal Rumble Matche – których specjalnie hajpować nie trzeba, bo robią to same.
U kobiet najczęściej przewijają się typy Bianca i Liv, ale spokojnie jest kilka nazwisk, które absolutnie nie zdziwią jako zwyciężczynie.
U panów – szczególnie po wygranej pasa przez Drew – scenariuszy jest masa. Roman i Bron to główne opcje, ale nie zszokują mnie Cody, Sami, Gunther, Jacob, a moim cichym faworytem pozostaje… Oba Femi.
A i z ciekawostek dotyczących Royal Rumble i trochę Barcelony. To a propos budowy stadionu, Saudyjczycy zbudowali stadion na Royal Rumble, od zera w 35 dni XDDDDDDD
@D10SLEO @PatrychoO @Karol145 @Popitek12 @mordini123 @Gajor93 @lucas/catalan @Barclonismo @FanBarcy22 @Transu96
5
Carlos Alcaraz Garfia melduje się w finale AO! PARTIDAZO! ♥️
12
Dlatego wolałem gol PSG niż Sportingu. Paradoksalnie słabo dla nas to wyszło. Wiadomo, beka z Realu, ale jeśli przejdą 1/16 to chyba wolą City/Sporting niż Inter/PSG, a do tego gol Sportingu nam wrzucili właśnie PSG jako potencjalnego rywala
0
@fafera nie. Newcastle i PSG się omijają aż do ew. finału
0
@Ojciec_Dyrektor tak jak napisałem. Newcastle/PSG
1
Nie wiem kurde jakoś aż tak bardzo mnie to nie cieszy ten Sporting.
Obecnie mamy w 1/8 PSG-Newcastle
Tak to byłoby Newcastle/Sporting
A Realowi może to na dobre wyjść
Zamiast trafić na Inter - PSG w 1/8
To po ew. przejściu 1/16 mają Sporting/City. No chyba, że oczywiście nie przejdą 1/16
2
Gol PSG byłby tu idealny. Wywala Real, a my ich omijamy do ew. Finału
6
Seattle Seahawks pokonują Los Angeles Rams po kolejnym emocjonującym meczu z ich trylogii i meldują się w Super Bowl LX!
Mamy, więc powtórkę jednego z najlepszych SB w historii - Super Bowl 49 - Patriots vs Seahawks ♥️
@Adran360 @kamil295 @Mistrzu888 @Vitoo @fart @QuQ
4
@Cobra303 gramy w środę, ale ogólnie to zwycięstwo jak najwyższą liczbą bramek. Ogólnie sami z siebie nie możemy matematycznie zapewnić sobie awansu, ale no, wygrać jak najwyżej. Z innych meczów remis PSG z Newcastle byłby świetny, no i ogólnie potknięcia drużyn z tą samą ilością punktów co my
2
@fart faworytami w Super Bowl nie będą, ale nie takie rzeczy sport widział. Wierzymy ♥️
(no i obowiązkowo w typerze stawiamy przeciwko nim hehe)
6
Mamy to!!!!!! W beznadziejnym stylu, w tragicznych warunkach, ale w playoffach liczy się wynik! New England Patriots wracają do Super Bowl ♥️♥️♥️
0
Tak jest Harry!!!! COYW ♥️
2
@fart widzę grane jest taktycznie, moja szkoła, czyli typowanie negatywne :D
3
@zadafcb @Kessie @kamil295 @fart @Vitoo przypominam
4
Imo za dużo białego
0
No i jest wirtualne Top 8
0
A do tego Atalanta. Chelsea i Newcastle prowadzą. Genialnie
3
Nosz kuźwa... Trzeba to trafiać. Tu każdy gol będzie ważny
3
Na TVP Sport właśnie Bjoergen czy Kowalczyk ♥️
3
@zadafcb NFL Films to absolutne GOATy. Co za ujęcie
0
Fermin i Frenkie mogliby się wykartkować
7
Zapraszam na futbolowe podsumowanie weekendu i typowanie finałów konferencji ;)
No to mamy za sobą naprawdę dziki weekend Divisional Round.
Cztery mecze, a każdy zupełnie inny klimat: dwie dogrywki, jeden pogrom i jeden klasyczny, brzydki defensywny kloc.
Na start – Broncos po kapitalnym meczu i dogrywce wyeliminowali Bills, ale zapłacili za to wysoką cenę. Kontuzja Bo Nixa i w finale konferencji zobaczymy… Jarretta Stidhama.
Potem Seahawks zrobili absolutną demolkę 49ers – mecz bez historii, różnica klas od pierwszego drive’u.
Patriots vs Texans - Brzydko, nerwowo, defensywnie, fatalny CJ Stroud, ale ostatecznie to NE przechodzi dalej. (Boutte, what a catch)
Na deser – Rams kontra Bears. Dogrywka, chaos, Bears znowu prawie „jakimś cudem” wyciągają mecz, ale się nie udaje. Rams jadą dalej.
Finały konferencji – niedziela:
21:00 – Broncos vs Patriots w Denver
00:30 – Seahawks vs Rams w Seattle
Zapraszam do typowania w odpowiedzi.
Moje typy: Broncos, Seahawks
Typy z zeszłego tygodnia:
@fart 4-0
@Kessie 3-1
@FcPortoFan1999 3-1
@Vitoo 3-1
@Mistrzu888 3-1
@kamil295 2-2
@zadafcb 2-2
@QuQ 2-2
@Adran360 2-2
Ranking playoffowy:
fart 9-1
Kessie 8-2
QuQ 7-3
FcPortoFan1999 7-3
Vitoo 7-3
Mistrzu888 7-3
Adran360 6-4
kamil295 6-4
zadafcb 5-5
W finale NCAA Indiana Hoosiers zdobywają pierwszy tytuł w historii po świetnym finale z Miami.
Niesamowita historia – od kompletnego średniaka do niepokonanego mistrza.
A Fernando Mendoza wygląda jak pewniak, jeśli chodzi o #1 pick w drafcie.
I na koniec karuzela trenerska:
Bills zwalniają Seana McDermotta, stając się rekordową, 10. drużyną, która zwolniła trenera w tym off-seasonie.
Obsadzone już:
Giants – Harbaugh
Falcons – Stefanski
Dolphins – Hafley
Titans – Saleh
2
Ale genialnie widać zorzę polarną
1
@Hektor16 byłem np. na dwóch weselach w zeszłym roku, które były na ponad 200 osób, oba zwróciły się z kopert
@Qlewer odchodzi się z wesel na prawie 100 osób? Ja to nie wiem czy byłem w życiu na weselu na mniej niż 150 osób :D
0
I pomyśleć, że 2 lata temu pokonywałem kilka razy tę samą trasę pociągami.... Masakryczna informacja
3
@BojanKriKicz możliwe. Wyglądają na najlepszą drużynę. Jedyne co mnie u nich zastanawia to co się stanie, jeśli drużyna jakaś zmusi ich do gry od tyłu. Co jeśli Darnold będzie zmuszony wygrać im mecz. Czy znowu się nie zmieni w przysłowiową dynię?
4
@fart teraz dokończyć dzieła przeciwko Broncos. Los się uśmiecha, ale nie można zlekceważyć Denver
10
Biorę na siebie porażkę Barcelony, panowie XD
Mówiłem do siebie, że biorę awans Pats, nawet jeśli oznaczałoby to braku zwycięstwa Barçy. Mea Culpa XD
Denver Broncos z byłym backupem Patriots - Jarrettem Stidhamem kontra New England Patriots o miejsce w Super Bowl! Flashbacki do czasów Brady - Manning :D
@fart @Adran360 @Vitoo @kamil295 @Mistrzu888 @QuQ