1

Bad Bunny zagra podczas przerwy na Super Bowl LX!


2

@escarabajo byłem raz w życiu na meczu Premier League - Fulham vs Aston Villa właśnie ;)
Zawsze miło widzieć jak między sobą grają

2

Mówię, włączę sobie wyścig ze startu wspólnego na MŚ, akurat powinno się niedługo ciekawie robić. Włączam, a tu Pogacar jedzie sam na 60km do mety, po ataku na 100km do końca XD

0

2

Dzisiaj niestety w naszej drużynie najlepszym zawodnikiem jest słynny włoski siatkarz - Gianfranco Obsranco

10

Z niczego wybronili to Włosi przy 21:22 i niestety 3 punkty z rzędu...

0

@Starrk Kewin musi się rozkręcić. Praktycznie nie grał cały turniej. Jestem o dziwo spokojny o niego na przestrzeni spotkania

0

@Jarema2000 i tak i nie. Wszystkie wystawy były dobre i Kewin miał ładnie siatki wyczyszczone. Łatwiejszych sytuacji mieć nie będzie

1

Komenda, jak na swoje warunki fizyczne, jest genialny w bloku. Nic dziwnego, że LKPS w zeszłym sezonie tak dominował w tym elemencie. Leon, Sasak, Komenda, Grozdanov - topki na swoich pozycjach

4

Oj, oby Sasak to dźwignął


3

College Football>>>>>
@kamil295 @fart @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo


1

@Encore ja bym go osobiście zostawił, nawet jeśli ino dla waloru rozrywkowego, ale chodzą głosy, że szkoda go marnować na rozegraniu i w Bułgarii czekają tylko aż się pojawi kompetentny rozgrywający, żeby to zrobić

1

@Encore Myślę, że mimo wszystko zostanie przestawiony na Atak

0

@Gaucho to było wiadome przed turniejem, jak się patrzyło na drabinkę ;)

2

Bułgaria w finale MŚ! Tak jak mówiłem, nie byli oni wcale bez szans w tej drabince ;)

0

Szczęsny na PSG i Klasyk. No nie podoba mnie się to, z całym szacunkiem dla Wojtuli

5

Co za kocur XDDDD
Starego Nikolova popierdzieliło XD


5

Bułgaria w półfinale Mistrzostw Świata!!! Czechy albo Bułgaria zagrają w finale!

4

@fart no, bez tych strat wygrywamy ten mecz 40. punktami, nawet z 1. stratą mniej mamy zwycięstwo... No ale z plusów, sama gra ewidentnie lepsza niż w poprzednich latach, no i widać, że McDaniels ma pomysł na Maye'a. Posprzątać głupie błędy i jest tu potencjał

0

@michal26 nie, aczkolwiek przed MŚ już było wiadome, że jeśli Bułgaria wygra grupę, to jedyną przeszkodą przed dojściem do półfinału będzie USA
Awans Czechów do 1/2 przed MŚ - gigantyczna sensacja
Awans Czechów po Fazie Grupowej MŚ - żadna sensacja ani niespodzianka
Awans Bułgarów do 1/2 przed MŚ - niewielka niespodzianka
Awans Bułgarów do 1/2 obecnie - bez zmian

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 myślę, że obecne MŚ pokazują, że nie należy patrzeć na samą nazwę kraju :)
+ no nawet patrząc na formę przed MŚ, no to jak można to nazwać sensacją? Wiele osób, w tym ja, typowało, że Bułgaria daleko zajdzie, bukmacherzy się też zgadzają. Mała niespodzianka? No może, ale no gdzie sensacja?

0

@michal26 ale czemu sensacją byłoby zwycięstwo Bułgarii? Przecież nawet u buków tam jest identyczny właściwie kurs

4

Zapraszam do typowania 4. tygodnia NFL
Mamy pierwszy europejski mecz. Steelers - Vikings w Dublinie o 15.30 ;)

Mecze do typowania:
Eagles @ Bucs
Commanders @ Falcons
Saints @ Bills
Chargers @ Giants
Titans @ Texans
Browns @ Lions
Panthers @ Patriots



Wyniki z zeszłego tygodnia:
@Mistrzu888 6-3
@fart 6-3
@kamil295 6-3
@czółkovsky 5-4
@Vitoo 4-5
@zadafcb 4-5

Wyniki ogólne:
kamil295 20-6
zadafcb 19-7
Vitoo 19-7
czółkovsky 19-7
fart 19-7
Mistrzu888 18-8

Moje typy: Eagles, Falcons, Bills, Chargers, Texans, Lions, Patriots

0

@bartekvisca no trochę więcej wpadło XD

1

@Lucyffffer1922 i jednocześnie kompletnie ściął przeciwnika. Brutalne wejście od tyłu z impetem. Czerwo klaro

0

@JordiAlbion to będzie tak na wiosnę. Już tak zawsze praktycznie grają. Jeden mecz wieczorem, jeden popołudniowy

5

Tzw preview półfinałów Ligi Konferencji


1

No i Iran pyka Serbię. Ale co się w internacie naczytałem od nieświadomych, co ostatni raz Serbię oglądali jak tam Grbić grał, że Serbia z autostradą do 1/2

0

@Encore jak przejdą USA to w półfinale będą na 100% faworytem i wtedy brak finału na pewno będzie bolał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?