2

Ale się piękny dzień układa. Jeszcze wszystkie drużyny ważne dla Polskich drużyn - Banik, Besiktas, Brondby, itd. w papito ♥️

3

Hahahah pięknie. Doncic płaczek zagotowany ♥️

1

Masakra...


1

Na szczęście Nigulcowi udało się uniknąć kompromitacji i awansowała do kolejnej Rundy US Open ;)

9

@Culer9002 lecę sam do Barcelony i go odwożę na lotnisko. Oczywiście, że brać. Za 70 już bym oddawał

0

@KacperVEB miał być po Idze, ale no XD

24

@ricardo0705 właśnie nie brakuje. Jest super

0

Dla nas bardzo dobra informacja to ciężki terminarz Bodo

3

Aj, Ałmaty wylot do Lizbony XDD

0

PSG jaki drugi rok z rzędu ma potężną drogę

2

Przyjemne losowanie. Nie narzekam

0

Newcastle z czwartego ajajaj

2

@DariaFCB jedyna opcja

0

Czyli gramy z PSG

2

Ale masakryczne losowanie dla Realu XDDDDD

0

Tak jest! Chelsea w Londynie!!!

0

@JohnKennedy nie liczyłem, że na tej Vuelcie coś wielkiego zrobi, ale myslalem, że może trochę dłużej niż kilka dni się pokręci XD
Szczególnie, że peleton nie naciska dziś

1

Niespodzianka - Ayuso odpada z peletonu!

1

@Kgorecki2500 udka, ryż, ogórki konserwowe

0

@mordini123 u mnie jeszcze na drugim urządzeniu obowiązkowo baseball będzie

0

@mordini123 pewnie piwko i pójdę spać hehe. A tak na poważnie to pewnie zobaczę najpierw Raków, potem początek koszykarzy i jak tam bez szału będzie to się włączy Legię

1

Ale dzisiaj natłok wszystkiego patriotycznego praktycznie naraz. Iga, Magda, Kamil, Losowanie, EuroBasket, 4x polskie drużyny w Eliminacjach. Wszystko właściwie na przestrzeni 3 godzin się ma rozpocząć

1

Ciekawostka przed dzisiejszym losowaniem: Bodo i Kairat ostatnią kolejkę zagrają na wyjeździe

5

Wyobraźcie sobie, że w LM gra Las Palmas i trafia na Kairat Ałmaty XD

1

@Ryse jakby zamienic Kairat i Newcastle to okropnie nieprzyjemne by było

0

Najtrudniejszy możliwy terminarz na dziś?
Patrząc na to, że możemy na max dwie drużyny z jednego kraju trafić, to imo pewnie coś takiego:
PSG H
Bayern A
Juventus H
Benfica A
Tottenham H
Napoli A
Newcastle H
Kairat A


2

@Qben96 na ten moment każdy wie tyle co ty żeś napisał

1

Dobra decyzja arbitra. Zawodnik Benfici na spalonym ewidentnie wpływał na Semedo

0

Na moje spalony

2

@kulek22 akurat mi drabinka nie przeszkadza. No ale zrobiona jak na normalnym turnieju, gdzie drużyny z jednej grupy są po dwóch stronach drabinki, a nie, że trafiają zaraz na siebie w kolejnej rundzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?