@JohnKennedy nie liczyłem, że na tej Vuelcie coś wielkiego zrobi, ale myslalem, że może trochę dłużej niż kilka dni się pokręci XD Szczególnie, że peleton nie naciska dziś
@mordini123 pewnie piwko i pójdę spać hehe. A tak na poważnie to pewnie zobaczę najpierw Raków, potem początek koszykarzy i jak tam bez szału będzie to się włączy Legię
Ale dzisiaj natłok wszystkiego patriotycznego praktycznie naraz. Iga, Magda, Kamil, Losowanie, EuroBasket, 4x polskie drużyny w Eliminacjach. Wszystko właściwie na przestrzeni 3 godzin się ma rozpocząć
Najtrudniejszy możliwy terminarz na dziś? Patrząc na to, że możemy na max dwie drużyny z jednego kraju trafić, to imo pewnie coś takiego: PSG H Bayern A Juventus H Benfica A Tottenham H Napoli A Newcastle H Kairat A
@kulek22 akurat mi drabinka nie przeszkadza. No ale zrobiona jak na normalnym turnieju, gdzie drużyny z jednej grupy są po dwóch stronach drabinki, a nie, że trafiają zaraz na siebie w kolejnej rundzie
2
Ale się piękny dzień układa. Jeszcze wszystkie drużyny ważne dla Polskich drużyn - Banik, Besiktas, Brondby, itd. w papito ♥️
3
Hahahah pięknie. Doncic płaczek zagotowany ♥️
1
Masakra...
1
Na szczęście Nigulcowi udało się uniknąć kompromitacji i awansowała do kolejnej Rundy US Open ;)
9
@Culer9002 lecę sam do Barcelony i go odwożę na lotnisko. Oczywiście, że brać. Za 70 już bym oddawał
0
@KacperVEB miał być po Idze, ale no XD
24
@ricardo0705 właśnie nie brakuje. Jest super
0
Dla nas bardzo dobra informacja to ciężki terminarz Bodo
3
Aj, Ałmaty wylot do Lizbony XDD
0
PSG jaki drugi rok z rzędu ma potężną drogę
2
Przyjemne losowanie. Nie narzekam
0
Newcastle z czwartego ajajaj
2
@DariaFCB jedyna opcja
0
Czyli gramy z PSG
2
Ale masakryczne losowanie dla Realu XDDDDD
0
Tak jest! Chelsea w Londynie!!!
0
@JohnKennedy nie liczyłem, że na tej Vuelcie coś wielkiego zrobi, ale myslalem, że może trochę dłużej niż kilka dni się pokręci XD
Szczególnie, że peleton nie naciska dziś
1
Niespodzianka - Ayuso odpada z peletonu!
1
@Kgorecki2500 udka, ryż, ogórki konserwowe
0
@mordini123 u mnie jeszcze na drugim urządzeniu obowiązkowo baseball będzie
0
@mordini123 pewnie piwko i pójdę spać hehe. A tak na poważnie to pewnie zobaczę najpierw Raków, potem początek koszykarzy i jak tam bez szału będzie to się włączy Legię
1
Ale dzisiaj natłok wszystkiego patriotycznego praktycznie naraz. Iga, Magda, Kamil, Losowanie, EuroBasket, 4x polskie drużyny w Eliminacjach. Wszystko właściwie na przestrzeni 3 godzin się ma rozpocząć
1
Ciekawostka przed dzisiejszym losowaniem: Bodo i Kairat ostatnią kolejkę zagrają na wyjeździe
5
Wyobraźcie sobie, że w LM gra Las Palmas i trafia na Kairat Ałmaty XD
1
@Ryse jakby zamienic Kairat i Newcastle to okropnie nieprzyjemne by było
0
Najtrudniejszy możliwy terminarz na dziś?
Patrząc na to, że możemy na max dwie drużyny z jednego kraju trafić, to imo pewnie coś takiego:
PSG H
Bayern A
Juventus H
Benfica A
Tottenham H
Napoli A
Newcastle H
Kairat A
2
@Qben96 na ten moment każdy wie tyle co ty żeś napisał
1
Dobra decyzja arbitra. Zawodnik Benfici na spalonym ewidentnie wpływał na Semedo
0
Na moje spalony
2
@kulek22 akurat mi drabinka nie przeszkadza. No ale zrobiona jak na normalnym turnieju, gdzie drużyny z jednej grupy są po dwóch stronach drabinki, a nie, że trafiają zaraz na siebie w kolejnej rundzie