0

Alba w końcu :D

0

No i znowu brawa dla Ivana!

0

Na Las Palmas obowiązkowo odpoczynek dla Pique!

11

Czy Valverde czeka, aż Pique nogę straci?

2

Dembele nie miał takiej okazji jak Cou...

1

No i wielkie brawa dla Semedo za rozpoczęcie akcji! :)

6

i to mi się podoba. Wsparcie dla Bembusia na trybunach :)

1

Chyba Umtiti...

0

Znowu Ray Hudson < 3

1

They go crazy for football

0

Jeśli to był czas miejscowy, to raczej już po meczu było

1

Taktyczny

0

Czy tylko ja zauważyłem u Valverde sporo siwych włosów? Jak widać trenowanie Barcy zbiera swoje żniwa :D

0

Też liczyłem na to, że zagrają, ale myślę, że obaj powinni wystąpić z Las Palmas

3

Girona jednak to też nie taki ogórek. Prędzej rotacji spodziewam się z Las Palmas

0

Nie wydaję mi się, że Suarez zacznie na ławce. Prędzej wykartkuje się i odpocznie z Las Palmas

1

Bez Denisa, Gomesa, Paco i Miny na Gironę!

1

Skazani Na Shawshank, Dwunastu Gniewnych Ludzi, Przełęcz Ocalonych, Zielona Mila

0

Przecież to jest to samo

29

Ciekawostka: Will Grigg ma więcej bramek przeciwko drużynom z TOP 6 Premier League niż Romelu Lukaku w tym sezonie!

0

Pedro :D

0

Ogólnie plecaków itp. nie powinni sprawdzać, więc jeśli tam wniesiesz to raczej tak

0


Gol Iniesty z moim ulubionym komentarzem ;)

0

Jak to nie są? Przecież Barca wygrała swoją grupę i gra 2 mecz na wyjeździe, tak jak każdy zwycięzca grupy

0

Ach ci komentatorzy "Ahahahah. Ojjj... " :D

4

Ale jednak najważniejsze , że Niemiec nie wygrał ; )

1

No właśnie , skoro granie rewanżu na wyjeździe to atut , to chyba dobrze , że zwycięzcy grup są w taki sposób nagradzani?

0

4:0 z PSG, 3:0 z Juve

1

Pewnie Ortola, Mina i Denis na trybuny

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?