0

Tak

0

No chyba, że tak. To rzeczywiście kurs byłby mniejszy, ale nadal imponujący

0

Raczej nie, bo w hokeju nie ma remisów

0

Aj trzeba było, ale jak to się mawia "Hindsight is 20/20"

0

A ja się zastanawiałem wczoraj nad symboliczną sumką na Słowenię i Słowację. Oba kraje wygrały po kursach 11 i 17 :D

1

Jak człowiek nigdy nie ogląda piłki poza Barcą, to teraz sobie idealny mecz wybrałem :D

0

Twoja wypowiedź brzmi jak typowe wymądrzanie. "to dajcie z 5kola że Tottenham nie strzeli bramki". Tak jak Barwindg pisze. To sam może postaw tę sumę na to, że Totki strzelą.
P.S. Sam uważam, że Tottenham dziś coś strzeli

0

Ale się wymądrzasz i kpisz z tych, którzy stawiają na Juve...

0

Jak nigdy nie oglądam piłki nożnej poza Barcą i RP, to chyba się dzisiaj skuszę na meczyk. Jakoś mnie taka ochota nabrała :D

0

Tak przynajmniej zawsze było ;)

0

Ta 1 ciekawostka się już pojawiała, a co do niej. Jaki dokładnie Luis?

0

ale, chodzi mi o to, że gdy posiadasz np. zwykłego IF zawodnika, to gdy on dostanie upgrade i jego IF również, to twój IF też dostaje automatycznego upgrade'a, w przeciwieństwie do zwykłych kart. Tak przynajmniej zawsze było

1

A to nie jest tak, że karty specjalne, które posiadasz automatycznie się upgradują? No bo jeśli tak, to bym teraz go kupił

0

Kiedy jest konkurs drużynowy w skokach?

0


Na pewno to nie to?
Zawsze po przerwach na NBC właśnie to leci

1

Dawaj, może usłyszę :D

0

Zaraz po przerwach, czyli jak już obraz transmisji wracał na boisko?

Bo jak tak to może:


ew.

20

Razem z Digne najlepsi na boisku ;)

0

Sam myślałem, że mecz jest w nocy, ale na szczęście sprawdziłem :D

1

Właśnie znając Valverde, nie jest chyba. Ernesto nie lubi zbyt ofensywnego ustawienia

5

Dla zainteresowanych o 21.30 mecz Boston Celtics - Cleveland Cavaliers. Jednak główną atrakcją nie jest mecz, a zastrzeżenie numeru #34 Paula Pierce'a ;)

3

Nie ma bata jak dla mnie

1

Akurat, tak szczerze mam sympatię do Grzesia Bonina. Według mnie w Górniku Łęczna, szczególnie z 2/3 sezony temu, prezentował się całkiem solidnie :D

1

Również lubelskie :D

0

Tylko, że i tak na IO muszą być rozegrane dwie serie, więc po prostu 2. seria odbyłaby się kolejnego dnia

0

A czy ten Real to był mecz Barcelony?

2

Cou może jest niewidoczny, ale wystarczy mu trochę miejsca i może zalutować z dystansu ;)

0

Bembuś się rozgrzewa!

7

Getafe i Espanyol. Jak ja tych klubów nienawidzę

2

Myślę , że raczej tych dwóch zawodników , chyba że z przymusu nie zobaczymy razem na boisku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?