Zmiana z newsami nieprzeczytanymi mi się nie podoba. Zawsze jak wchodziłem na stronę to lubiłem sobie zobaczyć ile mniej więcej newsów przybyło od ostatniej mojej wizyty
Ja starałem się tak ostatnio, jak grał Pittsburgh z Jacksonville, ale cały czas mnie ciągnęło do tego meczu, więc teraz po prostu ekran podzielę. Raz tak zrobiłem i nie dało się oglądać
Jutro to chyba jedyny mecz w sezonie, gdy wolałbym, żeby Barca grała o 16, bo 20.45, praktycznie pokrywa się z AFC Championship pomiędzy Patriots i Jaguars. No, ale cóż. Trzeba będzie odpalić dwa streamy naraz i starać się skupić uwagę na obu spotkaniach :)
"będzie miał szansę rozegrać trzy mecze w bordowo-granatowej koszulce: dzisiejsze spotkanie z Espanyolem na Cornellà-El Prat, niedzielne starcie z Realem Betis na Estadio Villamarín w Sewilli i rewanżowe derby na Camp Nou w przyszły czwartek." Dobrze czytasz?
1
Tu nigdzie nie jest napisane, że skandowali jego nazwisko? Myślę, że tu chodziło o oklaski w stronę Messiego
0
Bez Gronka, bez Edelmana, z kontuzją. On jest niesamwity!
3
Tu niekoniecznie chodzi o to "Messi, Messi", tylko o oklaski
2
Ludzie, kiedy zrozumiecie, że oni skandowai "BETIS"
38
A czy oni przypadkiem nie skandowali "Betis" ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pewien użytkownik napisał, że jeśli Roberto zagra w pomocy to : "Zwali sobie gruchę do głównego zbiornika" :D
0
Zamiast liczby newsów nieprzeczytanych jest liczba 20+
0
Zmiana z newsami nieprzeczytanymi mi się nie podoba. Zawsze jak wchodziłem na stronę to lubiłem sobie zobaczyć ile mniej więcej newsów przybyło od ostatniej mojej wizyty
9
Czy tylko u mnie liczba newsów nieprzeczytanych zmieniła się na 20+?
1
Ja tam dostałem na ponad 20 lat XD
1
Ja starałem się tak ostatnio, jak grał Pittsburgh z Jacksonville, ale cały czas mnie ciągnęło do tego meczu, więc teraz po prostu ekran podzielę. Raz tak zrobiłem i nie dało się oglądać
4
Było z 3 dni temu
1
Jak zamierzasz to rozwiązać? Ja chyba za pomocą wtyczki, podzielę sobie ekran na dwie karty i będę jednocześnie oglądał, do końca meczu Barcy
2
No i na polu bitwy zostały 4 drużyny! Dziś o 21.05 Patriots vs Jaguars w AFC Championship , a o 00.40 Eagles vs Vikings w NFC Championship! ;)
2
Jutro to chyba jedyny mecz w sezonie, gdy wolałbym, żeby Barca grała o 16, bo 20.45, praktycznie pokrywa się z AFC Championship pomiędzy Patriots i Jaguars. No, ale cóż. Trzeba będzie odpalić dwa streamy naraz i starać się skupić uwagę na obu spotkaniach :)
0
Nikt jeszcze nie dał to szybko - "Dwunastu Gniewnych Ludzi"
0
Jak w okolicach wiaduktu to pewnie ta sama, w dodatku moja rodzina ;)
0
Czyżbyśmy myśleli o tej samej Darii? ;)
0
Nagle z 1600 zrobiło się 3200 osób. Ciekawe dlaczego?
3
Nie grał 5 meczów, dlatego spartolił 100% okazję? Gość nic nie prezentuje, ale i tak będzie broniony
1
Jak typo z Espanyolu nie dostał kartki za faul na Messim w 1. minucie, to tym bardziej Messi tu nie powinien dostać
0
Oj prawda , maj rządzi !
0
"będzie miał szansę rozegrać trzy mecze w bordowo-granatowej koszulce: dzisiejsze spotkanie z Espanyolem na Cornellà-El Prat, niedzielne starcie z Realem Betis na Estadio Villamarín w Sewilli i rewanżowe derby na Camp Nou w przyszły czwartek." Dobrze czytasz?
1
Równo 1000 osób na stronie!
2
Można było się domyśleć po "Puskas"
0
Niedrzwica, 20 km na południe od Lublina ;)
0
W końcu śnieżek na Lubelszczyźnie!
1
No wcale powrót z 28-3 w Super Bowl, nie zasługuje na nominację do powrotu roku
0
Co to ma do Patriots?