1

Tu nigdzie nie jest napisane, że skandowali jego nazwisko? Myślę, że tu chodziło o oklaski w stronę Messiego

0

Bez Gronka, bez Edelmana, z kontuzją. On jest niesamwity!

3

Tu niekoniecznie chodzi o to "Messi, Messi", tylko o oklaski

2

Ludzie, kiedy zrozumiecie, że oni skandowai "BETIS"

38

A czy oni przypadkiem nie skandowali "Betis" ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pewien użytkownik napisał, że jeśli Roberto zagra w pomocy to : "Zwali sobie gruchę do głównego zbiornika" :D

0

Zamiast liczby newsów nieprzeczytanych jest liczba 20+

0

Zmiana z newsami nieprzeczytanymi mi się nie podoba. Zawsze jak wchodziłem na stronę to lubiłem sobie zobaczyć ile mniej więcej newsów przybyło od ostatniej mojej wizyty

9

Czy tylko u mnie liczba newsów nieprzeczytanych zmieniła się na 20+?

1

Ja tam dostałem na ponad 20 lat XD

1

Ja starałem się tak ostatnio, jak grał Pittsburgh z Jacksonville, ale cały czas mnie ciągnęło do tego meczu, więc teraz po prostu ekran podzielę. Raz tak zrobiłem i nie dało się oglądać

4

Było z 3 dni temu

1

Jak zamierzasz to rozwiązać? Ja chyba za pomocą wtyczki, podzielę sobie ekran na dwie karty i będę jednocześnie oglądał, do końca meczu Barcy

2

No i na polu bitwy zostały 4 drużyny! Dziś o 21.05 Patriots vs Jaguars w AFC Championship , a o 00.40 Eagles vs Vikings w NFC Championship! ;)

2

Jutro to chyba jedyny mecz w sezonie, gdy wolałbym, żeby Barca grała o 16, bo 20.45, praktycznie pokrywa się z AFC Championship pomiędzy Patriots i Jaguars. No, ale cóż. Trzeba będzie odpalić dwa streamy naraz i starać się skupić uwagę na obu spotkaniach :)

0

Nikt jeszcze nie dał to szybko - "Dwunastu Gniewnych Ludzi"

0

Jak w okolicach wiaduktu to pewnie ta sama, w dodatku moja rodzina ;)

0

Czyżbyśmy myśleli o tej samej Darii? ;)

0

Nagle z 1600 zrobiło się 3200 osób. Ciekawe dlaczego?

3

Nie grał 5 meczów, dlatego spartolił 100% okazję? Gość nic nie prezentuje, ale i tak będzie broniony

1

Jak typo z Espanyolu nie dostał kartki za faul na Messim w 1. minucie, to tym bardziej Messi tu nie powinien dostać

0

Oj prawda , maj rządzi !

0

"będzie miał szansę rozegrać trzy mecze w bordowo-granatowej koszulce: dzisiejsze spotkanie z Espanyolem na Cornellà-El Prat, niedzielne starcie z Realem Betis na Estadio Villamarín w Sewilli i rewanżowe derby na Camp Nou w przyszły czwartek." Dobrze czytasz?

1

Równo 1000 osób na stronie!

2

Można było się domyśleć po "Puskas"

0

Niedrzwica, 20 km na południe od Lublina ;)

0

W końcu śnieżek na Lubelszczyźnie!

1

No wcale powrót z 28-3 w Super Bowl, nie zasługuje na nominację do powrotu roku

0

Co to ma do Patriots?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?