0

Theme Song WWE Hell in a Cell 2009 ;)

0

Teoretycznie wolałbym Minę, ale brak europejskiego obywatelstwa mnie trochę martwi

3

Tweet z wczoraj, prosto po sytuacji z Nike

1

Jak dla mnie najlepszy jest "Enter Sandman"

2

Muka teraz znowu wróciła do mody, tak jak to strzelanie w palce, też niedawno modne było

10

Akurat ta "gra" to już dobrych kilka/kilkanaście lat temu modna była

2

Jeśli przejdzie, to zapewne 7

6

Oby, mój ulubiony skoczek ; )

2

No i Sławomir mnie ominął :/

0

Trudny wybór, ale jednak Suarez z Atletico :)

0

Rafinha ma hiszpańskie obywatelstwo

0

Dzisiaj ostatnia kolejka sezonu zasadniczego NFL, w której niektóre mecze będą się odbywać w temperaturze ok. -10 stopni!

4

A ja, że w ogóle nie doczekają takiej okazji ;)

3

https://www.instagram.com/p/BdXYovtBB6s/?taken-by=o.dembele7

Kilka zdjęć z dzisiejszego treningu ;)

8

Żaden z nich nie ma

2

Nie wydaje mi się, że będziemy tak grali. Prędzej będzie to 4-2-3-1, z Cou na lewym, Dembele na prawym i Messim w środku

0

Akurat jestem w trakcie oglądania tego samego filmiku :D

4

Trenują, żeby nie zasnąć w nowy rok ;)

0

Teraz tak

1

Tego samego, bo u mnie tak samo. Ten rok tragiczny :/

0

Jeśli chodzi o dzień, to trudno określić, a jeśli o rok, to najgorszy w moim krótkim życiu

0

Niby w Europie siedzi długo, ale w żadnym kraju nie na tyle wystarczająco, aby mógł sobie wyrobić paszport

0

spoza*

0

Jest miejsce tylko dla 2 zawodników spoza UE

0

Tylko nie wiem jak to działa z zawodnikami wypożyczonymi. Czy też się liczą jako zawodnicy spoza UE

0

Tylko niestety nie możemy ściągnąć całej trójki Coutinho, Arthur, Mina. No chyba, że odejdzie Paulinho

0

Przy tych cenach, te 30 mln, które wydaliśmy na Umtitiego to promocja

1

Ja pomiędzy

1

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy, Cules!

0

Przypominam, że zostało tylko pół godziny (22.00) do wystawiania ocen za dzisiejszy mecz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?