28 sierpnia 2017, 21:51
0
Ale ten Drzyzga jeździ po Kurku
28 sierpnia 2017, 18:30
4
Oj kwota Eriksena oscylowałaby w podobnych wielkościach
28 sierpnia 2017, 15:17
2
WP i Don Balon. Dziękuję
28 sierpnia 2017, 14:50
45
W trybuny też obiema nogami :D
28 sierpnia 2017, 14:37
5
Dembele nagle se wyszedł na trybuny piąteczki poprzybijać :D
28 sierpnia 2017, 14:35
3
XDDDD Co ten Dembele?
28 sierpnia 2017, 14:34
1
ok. 60 tys.
28 sierpnia 2017, 14:29
Nie tak po cichutku. Wczoraj już o tym transferze było głośno
28 sierpnia 2017, 14:09
Są problemy papierkowe
28 sierpnia 2017, 14:05
Jeszcze nie
28 sierpnia 2017, 14:02
Przecież na swoim twitterze ma swoje zdjęcie https://x.com/gerardromero
28 sierpnia 2017, 13:59
A to ten słynny Gerard Romero :)
28 sierpnia 2017, 13:53
Ale jeszcze nie podpisał, ponieważ z podpisywania jest transmisja
28 sierpnia 2017, 13:51
Tak naprawdę to już prawie 1,5 h, bo o 12.30 miał podpisać kontrakt
28 sierpnia 2017, 13:37
gdzie?
28 sierpnia 2017, 13:34
Jak na prezentację, to dużo szczerze mówiąc
28 sierpnia 2017, 13:26
Już się pokazywał. Nie pomylił
28 sierpnia 2017, 13:17
Tyle to ja wiem, ale koledze chyba o coś innego chodzi
28 sierpnia 2017, 13:15
6
Co Vidal zrobił?
28 sierpnia 2017, 13:00
To widocznie robią to dla wielkich gwiazd. Dembele jest świetnym zawodnikiem, ale nie na poziomie medialnym Neya czy Ibry
28 sierpnia 2017, 12:48
Ponieważ nigdy nie udostępniają. Pamiętam jak byłem na prezentacji Cesca. Było tak samo
28 sierpnia 2017, 12:46
Był prawie gotowy na Alaves, więc z pewnością ;)
28 sierpnia 2017, 12:31
Barca zdobyła 3 pkt, więc chyba logiczne, że cieszymy się z niepowodzeń największego rywala o tytuł?
28 sierpnia 2017, 12:26
Dokładnie. Nie ma znaczenia czy stracą punkty w 2. czy 37. kolejce. 2 pkt stracone, to 2 pkt stracone
28 sierpnia 2017, 11:06
http://www.weloba.com/sites/default/files/bartomeu_0.jpg
28 sierpnia 2017, 10:59
Na wczorajszym meczu Real dostał stary puchar. Czyli chyba zrozumieli, że ten nowy puchar to nieporozumienie
28 sierpnia 2017, 10:41
Nie umywa się on do starego, dobrego pucharu
28 sierpnia 2017, 10:37
Czemu gdy my wygraliśmy ligę w sezonie 15/16 to dostaliśmy jakiś szajs, a nie puchar, a teraz wrócili do starego?
28 sierpnia 2017, 10:35
Dobrze wiedzieli o biodrze IT. Spadać na drzewo!
28 sierpnia 2017, 09:52
58
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21078541_975807452560738_6728446049600875047_n.jpg?oh=7a8fb3422bb443743baeab66bbaee8a6&oe=5A1868A5 Nie wiem czy było, ale śmiechłem mocno XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ale ten Drzyzga jeździ po Kurku
4
Oj kwota Eriksena oscylowałaby w podobnych wielkościach
2
WP i Don Balon. Dziękuję
45
W trybuny też obiema nogami :D
5
Dembele nagle se wyszedł na trybuny piąteczki poprzybijać :D
3
XDDDD Co ten Dembele?
1
ok. 60 tys.
1
Nie tak po cichutku. Wczoraj już o tym transferze było głośno
0
Są problemy papierkowe
2
Jeszcze nie
1
Przecież na swoim twitterze ma swoje zdjęcie
https://x.com/gerardromero
0
A to ten słynny Gerard Romero :)
0
Ale jeszcze nie podpisał, ponieważ z podpisywania jest transmisja
0
Tak naprawdę to już prawie 1,5 h, bo o 12.30 miał podpisać kontrakt
0
gdzie?
3
Jak na prezentację, to dużo szczerze mówiąc
0
Już się pokazywał. Nie pomylił
1
Tyle to ja wiem, ale koledze chyba o coś innego chodzi
6
Co Vidal zrobił?
0
To widocznie robią to dla wielkich gwiazd. Dembele jest świetnym zawodnikiem, ale nie na poziomie medialnym Neya czy Ibry
1
Ponieważ nigdy nie udostępniają. Pamiętam jak byłem na prezentacji Cesca. Było tak samo
2
Był prawie gotowy na Alaves, więc z pewnością ;)
0
Barca zdobyła 3 pkt, więc chyba logiczne, że cieszymy się z niepowodzeń największego rywala o tytuł?
1
Dokładnie. Nie ma znaczenia czy stracą punkty w 2. czy 37. kolejce. 2 pkt stracone, to 2 pkt stracone
1
http://www.weloba.com/sites/default/files/bartomeu_0.jpg
0
Na wczorajszym meczu Real dostał stary puchar. Czyli chyba zrozumieli, że ten nowy puchar to nieporozumienie
1
Nie umywa się on do starego, dobrego pucharu
4
Czemu gdy my wygraliśmy ligę w sezonie 15/16 to dostaliśmy jakiś szajs, a nie puchar, a teraz wrócili do starego?
1
Dobrze wiedzieli o biodrze IT. Spadać na drzewo!
58
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21078541_975807452560738_6728446049600875047_n.jpg?oh=7a8fb3422bb443743baeab66bbaee8a6&oe=5A1868A5
Nie wiem czy było, ale śmiechłem mocno XD