0

Ale ten Drzyzga jeździ po Kurku

4

Oj kwota Eriksena oscylowałaby w podobnych wielkościach

2

WP i Don Balon. Dziękuję

45

W trybuny też obiema nogami :D

5

Dembele nagle se wyszedł na trybuny piąteczki poprzybijać :D

3

XDDDD Co ten Dembele?

1

ok. 60 tys.

1

Nie tak po cichutku. Wczoraj już o tym transferze było głośno

0

Są problemy papierkowe

2

Jeszcze nie

1

Przecież na swoim twitterze ma swoje zdjęcie
https://x.com/gerardromero

0

A to ten słynny Gerard Romero :)

0

Ale jeszcze nie podpisał, ponieważ z podpisywania jest transmisja

0

Tak naprawdę to już prawie 1,5 h, bo o 12.30 miał podpisać kontrakt

0

gdzie?

3

Jak na prezentację, to dużo szczerze mówiąc

0

Już się pokazywał. Nie pomylił

1

Tyle to ja wiem, ale koledze chyba o coś innego chodzi

6

Co Vidal zrobił?

0

To widocznie robią to dla wielkich gwiazd. Dembele jest świetnym zawodnikiem, ale nie na poziomie medialnym Neya czy Ibry

1

Ponieważ nigdy nie udostępniają. Pamiętam jak byłem na prezentacji Cesca. Było tak samo

2

Był prawie gotowy na Alaves, więc z pewnością ;)

0

Barca zdobyła 3 pkt, więc chyba logiczne, że cieszymy się z niepowodzeń największego rywala o tytuł?

1

Dokładnie. Nie ma znaczenia czy stracą punkty w 2. czy 37. kolejce. 2 pkt stracone, to 2 pkt stracone

0

Na wczorajszym meczu Real dostał stary puchar. Czyli chyba zrozumieli, że ten nowy puchar to nieporozumienie

1

Nie umywa się on do starego, dobrego pucharu

4

Czemu gdy my wygraliśmy ligę w sezonie 15/16 to dostaliśmy jakiś szajs, a nie puchar, a teraz wrócili do starego?

1

Dobrze wiedzieli o biodrze IT. Spadać na drzewo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?