0

Bardzo dobrze. Jeden z lepszych na boisku
https://x.com/neurophate/status/899346724141096960

0

Nie ma to jak oglądać mecz Barcy z 7-letnim kibicem Realu z Cordoby :)

0

W dniu meczu ciężko o oficjalke, ale jutro już powinna być ;)

19

Przecież Dembele nie ma FB. To jest fake konto

0

nie jest zgłoszony, więc nie

1

Jakoś jak Xavi z Iniestą w środku byli, to dziura w powietrzu nie była żadnym kłopotem

0

Jak pisałem, jest w klubie od 2 dni.

2

No trudno się dziwić, jak był na 2 treningach z drużyną

2

Cou jest do wyciągnięcia , tylko trzeba dać porządną ofertę

0

Nie jest zgłoszony

0

Jak dla mnie może być i 1 września. Ważne, żeby była

1

Ty chyba nie rozróżniasz tych dwóch pozycji

1

Cou to nie jest rozgrywający. To ofensywny pomocnik

0

Myślę, że za rok go kupią, ale teraz po prostu z powodu bana, Griezmann nie chce odejść

0

Na mecze domowe zazwyczaj kadra podawana jest w dniu meczu koło południa

2

Seri nie zajmuje miejsca dla zawodnika spoza UE

1

Rozgrywający. Pozycja Xaviego, przez którego sam jest zresztą polecany

2

Wczoraj mi pykło 2 lata na tej stronie :)
Ale ten czas leci

0

z Kotonu* XD

0

Aha, czyli twierdzisz, że Seri to nie jest magik, a potem piszesz, że ty nie jesteś od oceniania, kto jest tym magikiem. A co jeśli dla zarządu to właśnie Seri nim jest?

0

No tak, ale kto dla ciebie byłby tym magikiem?

4

Myślę, że Liverool by go spokojnie sprzedał, gdyby Barca nie dawała takich śmiesznych ofert

0

Wtedy to ja nawet Coutinho nie chciałem, bo był Neymar, a do wyciągnięcia Verratti

6

Nie

1

To znajdź mi tego "magika" na rynku

5

Nie tylko. Po prostu w Hiszpanii są obowiązkowe

7

Bo podobno Seri chce dołączyć tylko do Barcy

0

Dla martwiących się. Od razu mówię, że nie będzie on zajmował miejsca dla zawodnika spoza UE

1

Zawodnicy z WKS nie liczą się jako zawodnicy spoza UE, więc mogą przyjść obaj

0

A LM wygrał Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?