27 lutego 2017, 07:03
1
Podczas wręczania statuetki za najlepszy film , ogłaszająca dostała złą kartkę i powiedziała , że La La Land wygrał najlepszy film, a po chwili okazało się , że jednak Moonlight wygrał
27 lutego 2017, 06:36
0
No i na Oscarach wpadka niczym podczas Miss Universe :D
26 lutego 2017, 17:58
Efekt Gomesa!!!
26 lutego 2017, 15:02
2
O i proszę, jest Rafa :)
26 lutego 2017, 13:19
3
Co to się stanęło w sprincie drużynowym mężczyzn?
26 lutego 2017, 11:56
Znowu trzeci komplet
25 lutego 2017, 23:11
Również cieszę się z nominacji, choć po cichu liczę na może jakąś statuetkę za dźwięk
25 lutego 2017, 22:35
Ja za to chciałbym "Przełęcz Ocalonych", ale typuje grom statuetek dla "La La Land"
25 lutego 2017, 18:13
Kot juz do 5 przyzwyczajony :)
25 lutego 2017, 18:07
Jest jeszcze szansa , że Wellinger zwaliEdit: Juz nie
25 lutego 2017, 17:17
Krafta trudno będzie wyprzedzić dzisiaj
25 lutego 2017, 14:39
Ale się Sundby załatwił
23 lutego 2017, 19:45
Może ktoś mi podać tego lysego pana sędziego imię i nazwisko?
23 lutego 2017, 15:34
Pytania były różne, od struktury sądownictwa, rozpoznawania polityków i ich obecnych oraz byłych funkcji, po kodeks cywilny
23 lutego 2017, 14:35
Akurat geniuszem prawa nie jestem, głównie zasługa kolegi, ale dobrze jest wiedzieć co się dzieje wokół siebie
23 lutego 2017, 14:28
43
Nie chcę się chwalić, ale to zrobię . :) Razem z 2 kolegami ze szkoły wygraliśmy wojewódzki konkurs wiedzy o prawie :)
22 lutego 2017, 20:40
32
Zgadnijcie co padło? :D
22 lutego 2017, 19:09
No tak, ale nawet jeśli wszystko do końca wygramy to nic z tego nie będzie jeśli Real nie straci punktów
21 lutego 2017, 13:03
Mi się tylko na Szwecja - Słowacja udało
19 lutego 2017, 21:04
Chyba najdokładniejsze tłumaczenie
19 lutego 2017, 20:48
W każdym meczu? Tutaj zdecydowanie przesadzasz. Przed PSG zagrał kilka dobrych spotkań
19 lutego 2017, 20:47
Bo Gomes gra na DP
19 lutego 2017, 20:46
Komentarz usunięty przez użytkownika
19 lutego 2017, 20:04
Na ŚPD grał w tym sezonie bardzo dobrze
19 lutego 2017, 20:01
Może bramki strzelał, ale poza tym jego gra wybitnie nie wyglądała
19 lutego 2017, 19:51
Kiedy ostatnio Denis zagrał świetnie?
19 lutego 2017, 19:38
Czuję ból pupy z powodu pewnego zawodnika :D
17 lutego 2017, 18:47
Dziękuję :)
17 lutego 2017, 18:39
Ma ktoś tekst Reduty Enrique?
15 lutego 2017, 21:34
Mimo, że jest kibicem Realu to mógłby się postarać trochę :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Podczas wręczania statuetki za najlepszy film , ogłaszająca dostała złą kartkę i powiedziała , że La La Land wygrał najlepszy film, a po chwili okazało się , że jednak Moonlight wygrał
0
No i na Oscarach wpadka niczym podczas Miss Universe :D
1
Efekt Gomesa!!!
2
O i proszę, jest Rafa :)
3
Co to się stanęło w sprincie drużynowym mężczyzn?
2
Znowu trzeci komplet
1
Również cieszę się z nominacji, choć po cichu liczę na może jakąś statuetkę za dźwięk
3
Ja za to chciałbym "Przełęcz Ocalonych", ale typuje grom statuetek dla "La La Land"
1
Kot juz do 5 przyzwyczajony :)
0
Jest jeszcze szansa , że Wellinger zwali
Edit: Juz nie
1
Krafta trudno będzie wyprzedzić dzisiaj
0
Ale się Sundby załatwił
0
Może ktoś mi podać tego lysego pana sędziego imię i nazwisko?
0
Pytania były różne, od struktury sądownictwa, rozpoznawania polityków i ich obecnych oraz byłych funkcji, po kodeks cywilny
0
Akurat geniuszem prawa nie jestem, głównie zasługa kolegi, ale dobrze jest wiedzieć co się dzieje wokół siebie
43
Nie chcę się chwalić, ale to zrobię . :)
Razem z 2 kolegami ze szkoły wygraliśmy wojewódzki konkurs wiedzy o prawie :)
32
Zgadnijcie co padło? :D
2
No tak, ale nawet jeśli wszystko do końca wygramy to nic z tego nie będzie jeśli Real nie straci punktów
0
Mi się tylko na Szwecja - Słowacja udało
0
Chyba najdokładniejsze tłumaczenie
1
W każdym meczu? Tutaj zdecydowanie przesadzasz. Przed PSG zagrał kilka dobrych spotkań
0
Bo Gomes gra na DP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na ŚPD grał w tym sezonie bardzo dobrze
0
Może bramki strzelał, ale poza tym jego gra wybitnie nie wyglądała
0
Kiedy ostatnio Denis zagrał świetnie?
1
Czuję ból pupy z powodu pewnego zawodnika :D
0
Dziękuję :)
0
Ma ktoś tekst Reduty Enrique?
0
Mimo, że jest kibicem Realu to mógłby się postarać trochę :)