22

Siedzę na balu. Ominął mnie mecz Barcy, Polski i skoki. Od godziny 16 puścili może 3 piosenki nie disco polo. Naprawdę nie rozumiem fascynacji tym disco polo, wszystkie piosenki brzmią tak samo. A ja siedzę jak ostatni idiota , bo chyba jako jedyny mnie to nie fascynuje. Mogliby czasami pomyśleć o innych ludziach

1

Klasyk. Bramkarz broni wszystko, mamy 5 szans na prowadzenie, popełniamy 2 głupie błędy i przegrywamy

1

Tak

0

I teraz czekamy na 3 minuty :D

6

Nie żeby coś, ale chyba średnio ludzi obchodzi mecz Lyonu ze średniakiem w Pucharze podczas meczy Barcy

2

Jak dla mnie to logiczne, że Denis i Iniesta nie są razem w składzie, Denis najlepie gra na pozycji Andresa, więc rzadko będziemy ich widzieć razem w składzie

3

Przecież jest

5

NFL Play-Offs rozpoczęte!

0

Akurat na fioletowej dzisiaj ludzie dość rozsądnie piszą

0

W klatkę? Nie można dokładnie stwierdzić gdzie dostał, ale na pewno nie w klatkę. Mi to wyglądało na dolną szyję, więc mogło to go porządnie zaboleć

7

Co miał zrobić w tych sytuacjach?

0

Kochani Cules! Szczęśliwego Nowego Roku! Samych sukcesów i zwycięstw Barcy!

1

Wygraliśmy 3 trofea :)

0

Niczym Ramos ;)
Przynajmniej teraz wynik korzystny :)
Campeones!

1

To akurat Paez :)

0

Zlitujcie się nad nimi. 6-0!!! :)

0

u12

0

Wszedł Pablo Paez!!!

2

Jest i ona, nasza ulubiona, La Manita! :)

0

Ale Golazo!!! 4-0

0

Pogrom!!! 3-0 :)))))

0

Goool! 2-0!!!

1


0

To ty chyba gola Paeza na 2-0 z Realem nie widziałeś. To był gol niczym Messi :)

0

Gooool! 1-0!!!!

0

Jak za 15 lat klasyki będą tak wyglądać, to nie mam nic przeciwko :)

0

0

Ale Porobił!!!! 2-0!!!!!

0

u12

1

Nawet bramkarzy. W pierwszej połowie inny bramkarz jeszcze lepiej wyjął :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?