Siedzę na balu. Ominął mnie mecz Barcy, Polski i skoki. Od godziny 16 puścili może 3 piosenki nie disco polo. Naprawdę nie rozumiem fascynacji tym disco polo, wszystkie piosenki brzmią tak samo. A ja siedzę jak ostatni idiota , bo chyba jako jedyny mnie to nie fascynuje. Mogliby czasami pomyśleć o innych ludziach
Jak dla mnie to logiczne, że Denis i Iniesta nie są razem w składzie, Denis najlepie gra na pozycji Andresa, więc rzadko będziemy ich widzieć razem w składzie
22
Siedzę na balu. Ominął mnie mecz Barcy, Polski i skoki. Od godziny 16 puścili może 3 piosenki nie disco polo. Naprawdę nie rozumiem fascynacji tym disco polo, wszystkie piosenki brzmią tak samo. A ja siedzę jak ostatni idiota , bo chyba jako jedyny mnie to nie fascynuje. Mogliby czasami pomyśleć o innych ludziach
1
Klasyk. Bramkarz broni wszystko, mamy 5 szans na prowadzenie, popełniamy 2 głupie błędy i przegrywamy
1
Tak
0
I teraz czekamy na 3 minuty :D
6
Nie żeby coś, ale chyba średnio ludzi obchodzi mecz Lyonu ze średniakiem w Pucharze podczas meczy Barcy
2
Jak dla mnie to logiczne, że Denis i Iniesta nie są razem w składzie, Denis najlepie gra na pozycji Andresa, więc rzadko będziemy ich widzieć razem w składzie
3
Przecież jest
5
NFL Play-Offs rozpoczęte!
0
Akurat na fioletowej dzisiaj ludzie dość rozsądnie piszą
0
W klatkę? Nie można dokładnie stwierdzić gdzie dostał, ale na pewno nie w klatkę. Mi to wyglądało na dolną szyję, więc mogło to go porządnie zaboleć
7
Co miał zrobić w tych sytuacjach?
0
Kochani Cules! Szczęśliwego Nowego Roku! Samych sukcesów i zwycięstw Barcy!
1
Wygraliśmy 3 trofea :)
0
Niczym Ramos ;)
Przynajmniej teraz wynik korzystny :)
Campeones!
1
To akurat Paez :)
0
Zlitujcie się nad nimi. 6-0!!! :)
0
u12
0
Wszedł Pablo Paez!!!
2
Jest i ona, nasza ulubiona, La Manita! :)
0
Ale Golazo!!! 4-0
0
Pogrom!!! 3-0 :)))))
0
Goool! 2-0!!!
1
0
To ty chyba gola Paeza na 2-0 z Realem nie widziałeś. To był gol niczym Messi :)
0
Gooool! 1-0!!!!
0
Jak za 15 lat klasyki będą tak wyglądać, to nie mam nic przeciwko :)
0
0
Ale Porobił!!!! 2-0!!!!!
0
u12
1
Nawet bramkarzy. W pierwszej połowie inny bramkarz jeszcze lepiej wyjął :)