- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
10
Serio uważacie że Araujo faulował w tej sytuacji?? Tam jest więcej przypadku niż jakiejś akcji. Ronald jest na dupie więc napastnik może z nim zrobić co chce ale niestety piłka mu uciekła a to że Araujo usiadł mu ma kostce no to totalny przypadek nawet nie tyle co usiadł ale ,, resztą impetu ślizgu na dupie'' zachacza arnaiza ale bez jaj to na w dużo bardziej klarownych sytuacjach nie dyktowali
0
@19Macio93 według mnie tak. Przypadkowo dosyć ale jednak faul.
10
@19Macio93 jeśli usiadł to ewidentny rzut karny nie ma znaczenia czy popełnisz faul celowo czy np upadajac czy jak araujo w tyn przypadku
2
@19Macio93 no przypadek. Tak samo jak kiedyś Lenglet nastąpił na piętę Mbappe, ale to nie zmienia faktu, że liczy się skutek zagrania, czyli rzut karny. O ile faktycznie tak było, bo meczu nie widziałem.
0
@messi33 Nie usiadł tylko lekko ręką go w nogę trącił, co według mojej opinii jest totalnie nie wystarczające. Pozdrawiam
0
@messi33 tyle, że on go nawet nie dotknął. W meczu na powtórce było ujęcie z innej kamery i nie ma mowy o rzucie karnym jak dla mnie
0
@Pako96 sytuacja z serii sędzia z tego i z tego sie wybroni
3
@19 Leo Messi
Karny i tyle
0
@Pako96 ciekawe jak tomialbybyc karny dla Barcelony czy byś tak samo gadal
0
@19Macio93 jak komuś nabija rękę to też przypadek. Wjechał na stopę. A tak jak piszesz. Mógł go łatwo objechać tylko że nie miał jak bo go Araujo zgarnął.
0
@Peciak dokładnie. I fakt że sedziowie o wiele bardziej oczywistych karnych na graczach Barcy w tym i tamtym sezonie nie gwizdali, nie ma nic do rzeczy bo tu nie ma sporu o interpretację. Jest ryzykowna i niecelna interwencja obrońcy zakończona faulem.