- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1052 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1052 Culés
3
Dlaczego kilku gagatków (szczególnie dwóch z czego jeden nawet nasz herb dla niepoznaki ustawił sobie xd) dzisiaj tutaj tak prężnie działa, aby za wszelką cenę obronić błędy sędziów? Rodzina, znajomi, sam Szymon lub Pol pod przykrywką, czy o co chodzi? :D Ja rozumiem kontrowersje czy sytuacje do interpretacji, ale bronienie sytuacji podręcznikowych, gdzie poprawna decyzja jest jedna chociażby według oficjalnych przepisów czy powtórek no to niezłe fikołki trzeba porobić...
Druga sprawa to dlaczego mamy obwiniać tylko piłkarzy lub tylko sędziego? Dlaczego jak ktoś skrytykuje arbitra to leci argument w postaci "Ale to Barcelona straciła 7 goli", "To nie sędzia daje sobie strzelić po stracie piłki" itp. Oczywiście, że zawodnicy są winni też (a szczególnie wiadomo kto), ale do porażki przyczynić się może każdy zaangażowany w mecz.
0
@Antimadridista_WR dlatego że to nie przedszkole a większość z użytkowników nie jest dziećmi. kiedyś zrozumiesz XD
1
@Antimadridista_WR Brawo. Każdy mecz ma prawo być na styku. Przecież to półfinał LM i Inter Mediolan, a nie mecz ligowy z ogórkiem. Ile razy Real wygrał mecz grając piach? Czy Barça tak nie może? Musimy rozjeżdżać wszystkich 5-0?
Czasem przepchnijmy mecze i też będzie dobrze ale jeśli 2 minuty przed końcem tak ważnego meczu sędzia cię okrada ze zwycięstwa no to ciężko się po tym podnieść.
0
@Azi Uderz w stół, a nożyce się odezwą :D
0
@Antimadridista_WR moi antyfani są bardzo fajni. Pozdrawiam wszystkich :D