4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@blakkudium W zamian Rodríguez, który po sezonie też będzie wypychany z klubu.
3
Transfer Romeu niczego ich nie nauczył..
0
@bartekvisca Podobno wyreżyserować ma Andy Serkis, który grał już wcześniej Golluma.
7
W 2026 ma pojawić się nowy film Władca Pierścieni. Ma nosić tytuł "Polowanie na Golluma"
1
Dzisiaj premiere ma ciekawy indyk, Crow Country. Inspirowany horrorami z ery PS1 jak chociażby Resident Evil 1. Póki co zbiera niezłe oceny.
5
Oby tylko nie doszło do stagnacji. Xavi może i umie wprowadzać młodych do drużyny, ale jeśli chodzi o dalsze rozwijanie się u piłkarzy to jest z tym problem.
1
@Kuba_1 W takim razie wymień jednego dobrego sędziego, bo aż jestem ciekawy.
2
Neurowi chyba wkręciło się, że jest bramkarzem w Fifie i dostał wylewu
1
Ale umieralnia na murawie. To chyba jakaś epidemia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Zdjeli Kane z boiska, żeby to wygrać xD To się nazywa strach przed klątwą.
6
Marciniak, fan Messiego z essą
0
Czyżby dzisiaj Bayern w skórze Realu?
0
Wygląda jakby zabrakło zielonego tuszu w niektórych miejscach xd
6
Odklejka
17
@NeroTFP1 Też kiedyś zrobiłem sobie taki roczny challenge, a później mi się znudziło. Wypić zawsze spoko jak zna się umiar. Szczególnie teraz jak są upały to nie ma nic lepszego jak zimne piwerko.
0
@takisobiektos Półfinał, dwa mecze w LKE jednego dnia nie mogą chyba lecieć
4
Może jak im znowu nie wyjdzie Battlefield to przywrócą Medal of Honor do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Xbox co generacje musi coś odpierdzielić to jest śmiech na sali jak oni nie potrafią uczyć się na błędach, aż jestem ciekawy czy będą w stanie uwalić taką markę jak Call of Duty. To już będzie kurła wyczyn.
1
@AssisMoreira Ja osobiście mam dziwne przeczucie, że dojdzie do finału Bayern-Borussia. Starcie drużyn, które nie są mistrzami w swoich ligach w tym sezonie.
3
Oni chcą już na dobre udupić Battlefielda.
0
@LambiPL Od dłuższego czasu krążą plotki, że konsola ma dodatkowo wykorzystywać DLSS, więc jest potencjał.
4
@kuz Chłop przebrany za taczkę i powienien nosić nazwę Xavineta
2
Oficjalnie, Switch 2 pojawi się do marca 2025r. Na drugą połowę 2024 jest zaplanowany Nintendo Direct, więc i wtedy prawdopodobnie odbędzie się prezentacja konsoli.
0
@Striker No I co w związku z tym, że tyle im się udało sprzedać skoro to dalej malusieńkie studio. Sukces pierwszej części to między innymi zasługa tego, że słuchali graczy i najwidoczniej obrali tą samą drogę
3
Hades 2 już dostępny we wczesnym dostępie na steamie i Epicu
7
John z niesamowitym osiągnięciem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Deviler Teraz to już lepiej poczekać na Pro. Najprawdopodobniej będą dawać razem z GTa VI. Zapowiedź samej konsoli pewnie we wrześniu na konferencji i premiera bliżej Gta VI
1
@Maker0 Znajdzie się sporo tu takich