0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@blakkudium W zamian Rodríguez, który po sezonie też będzie wypychany z klubu.

3

Transfer Romeu niczego ich nie nauczył..

0

@bartekvisca Podobno wyreżyserować ma Andy Serkis, który grał już wcześniej Golluma.

7

W 2026 ma pojawić się nowy film Władca Pierścieni. Ma nosić tytuł "Polowanie na Golluma"

1

Dzisiaj premiere ma ciekawy indyk, Crow Country. Inspirowany horrorami z ery PS1 jak chociażby Resident Evil 1. Póki co zbiera niezłe oceny.


5

Oby tylko nie doszło do stagnacji. Xavi może i umie wprowadzać młodych do drużyny, ale jeśli chodzi o dalsze rozwijanie się u piłkarzy to jest z tym problem.

1

@Kuba_1 W takim razie wymień jednego dobrego sędziego, bo aż jestem ciekawy.

2

Neurowi chyba wkręciło się, że jest bramkarzem w Fifie i dostał wylewu

1

Ale umieralnia na murawie. To chyba jakaś epidemia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Zdjeli Kane z boiska, żeby to wygrać xD To się nazywa strach przed klątwą.

6

Marciniak, fan Messiego z essą

0

Czyżby dzisiaj Bayern w skórze Realu?

0

Wygląda jakby zabrakło zielonego tuszu w niektórych miejscach xd

6

Odklejka

17

@NeroTFP1 Też kiedyś zrobiłem sobie taki roczny challenge, a później mi się znudziło. Wypić zawsze spoko jak zna się umiar. Szczególnie teraz jak są upały to nie ma nic lepszego jak zimne piwerko.

0

@takisobiektos Półfinał, dwa mecze w LKE jednego dnia nie mogą chyba lecieć

4

Może jak im znowu nie wyjdzie Battlefield to przywrócą Medal of Honor do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


2

Xbox co generacje musi coś odpierdzielić to jest śmiech na sali jak oni nie potrafią uczyć się na błędach, aż jestem ciekawy czy będą w stanie uwalić taką markę jak Call of Duty. To już będzie kurła wyczyn.


1

@AssisMoreira Ja osobiście mam dziwne przeczucie, że dojdzie do finału Bayern-Borussia. Starcie drużyn, które nie są mistrzami w swoich ligach w tym sezonie.

3

Oni chcą już na dobre udupić Battlefielda.


0

@LambiPL Od dłuższego czasu krążą plotki, że konsola ma dodatkowo wykorzystywać DLSS, więc jest potencjał.

4

@kuz Chłop przebrany za taczkę i powienien nosić nazwę Xavineta

2

Oficjalnie, Switch 2 pojawi się do marca 2025r. Na drugą połowę 2024 jest zaplanowany Nintendo Direct, więc i wtedy prawdopodobnie odbędzie się prezentacja konsoli.

0

@Striker No I co w związku z tym, że tyle im się udało sprzedać skoro to dalej malusieńkie studio. Sukces pierwszej części to między innymi zasługa tego, że słuchali graczy i najwidoczniej obrali tą samą drogę

3

Hades 2 już dostępny we wczesnym dostępie na steamie i Epicu


7

John z niesamowitym osiągnięciem.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Deviler Teraz to już lepiej poczekać na Pro. Najprawdopodobniej będą dawać razem z GTa VI. Zapowiedź samej konsoli pewnie we wrześniu na konferencji i premiera bliżej Gta VI

1

@Maker0 Znajdzie się sporo tu takich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?