4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maker0 Znajdzie się sporo tu takich
1
@krol211 Guziczek chyba nie wytrzymał
0
Oho, to sobie Robert pogada z Xavim po meczu xd
0
Po manite Girona xd Jak już zaczęliście to skończcie
3
Lapciowi chyba w końcu guzik wystrzelił, siedzi rozpięty na trybunach xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wybitne spotkanie Araujo
2
@Romario87 No dzisiaj na 9 gra dzisiaj Christensen
0
Araujo walczy o transfer do Bayernu
1
Ale se śpiewają w tej Gironie
0
Czyżby Dortmund forma zwyżkowa pod koniec sezonu
0
Co ten Bayern gra xD Barca vibes
2
Pani Mirosława z wiadomością.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Podstępna Barbara
https://x.com/xaajna/status/1786484358079012963
2
@kondzix2115 No to masz podobnie co ja. Próbowałeś soulslike? Te gry dają kopa, bo właśnie jest ten opór i poczucie, że trzeba wyrobić skilla.
Sandboxy to aktualnie najgorsza zgroza gamingu. Jest ich po prostu przesyt. Nie dość, że przejście takich gier jest ch*lernie czasochłonne to i w większości przypadkach nie wyróżniają się na tyle reszty. Już nie wspominając o poziomie trudnosci w tych grach, gdzie szybko idzie usnąć.
0
@Emhyr Ciekawe jaką posadę mu załatwia w Barcelonie po zakończeniu kariery
0
@Striker Horizon ma w zalecanych 3060, ale jest to 1080p i średnie ustawienia.
1
@Striker To jest karta z 2018. Pobudka ;d
0
Wymaganie sprzętowe Hellblade 2. Tragicznie nie jest. Mogło być gorzej. Chociaż ta wzmianka na dole budzi moje wątpliwości i przeszło mi przez myśl czy to nie są wymagania sprzętowe pod 30 fps xd
1
@Popitek12 Jak wylosuje mu sie dobry mecz to i owszem
0
Drużyna Emeryego zesrana jakby grali w LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale Wisła dzisiaj daje zarobić xd
0
Niecałe 90 ziko na steamie. I takie indyki to ja lubię xd
https://x.com/steamreleases/status/1786033250441572560
1
@marcin62 Ruski recenzent się nieźle spłakał.
Nasze polskie portale nieźle oceniły i chwalą świetną historię co jest nietypowe dla tego gatunku gier ;d Będzie dzis wieczorem ogrywane jak cena nie będzie wygórowana.
0
@Khajio Ja tu mówię o samym screenie, który jest wygenerowany przez AI xD
4
@Khajio Jak to jest fejczur xd AI jak nic.
2
@PatrykBarca No I on ten potencjał miałby rozwinąć u Xaviego? xd
2
@marcin62 Klasycznie wydali półprodukt, bo czas ich gonił i nie mieli kiedy ogarnąć optymalizacje, czy dodać pojazdów, więc palili głupa, że tak ma być.
W sumie podobnie teraz jest z nachodzącym Hellblade 2, który ma mieć tylko i wyłącznie 30 fps na konsoli, bo gra ma być "doświadczeniem kinowym", a prawda jest taka, że Microsoft naciskał na wydanie gry i nie mieli czasu ogarnąć drugiej trybu graficznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
21
Tam trzymają wszystkie żappsy