1

@Maker0 Znajdzie się sporo tu takich

1

@krol211 Guziczek chyba nie wytrzymał

0

Oho, to sobie Robert pogada z Xavim po meczu xd

0

Po manite Girona xd Jak już zaczęliście to skończcie

3

Lapciowi chyba w końcu guzik wystrzelił, siedzi rozpięty na trybunach xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wybitne spotkanie Araujo

2

@Romario87 No dzisiaj na 9 gra dzisiaj Christensen

0

Araujo walczy o transfer do Bayernu

1

Ale se śpiewają w tej Gironie

0

Czyżby Dortmund forma zwyżkowa pod koniec sezonu

0

Co ten Bayern gra xD Barca vibes

2

Pani Mirosława z wiadomością.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

2

@kondzix2115 No to masz podobnie co ja. Próbowałeś soulslike? Te gry dają kopa, bo właśnie jest ten opór i poczucie, że trzeba wyrobić skilla.
Sandboxy to aktualnie najgorsza zgroza gamingu. Jest ich po prostu przesyt. Nie dość, że przejście takich gier jest ch*lernie czasochłonne to i w większości przypadkach nie wyróżniają się na tyle reszty. Już nie wspominając o poziomie trudnosci w tych grach, gdzie szybko idzie usnąć.

0

@Emhyr Ciekawe jaką posadę mu załatwia w Barcelonie po zakończeniu kariery

0

@Striker Horizon ma w zalecanych 3060, ale jest to 1080p i średnie ustawienia.

1

@Striker To jest karta z 2018. Pobudka ;d

0

Wymaganie sprzętowe Hellblade 2. Tragicznie nie jest. Mogło być gorzej. Chociaż ta wzmianka na dole budzi moje wątpliwości i przeszło mi przez myśl czy to nie są wymagania sprzętowe pod 30 fps xd


1

@Popitek12 Jak wylosuje mu sie dobry mecz to i owszem

0

Drużyna Emeryego zesrana jakby grali w LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale Wisła dzisiaj daje zarobić xd

0

Niecałe 90 ziko na steamie. I takie indyki to ja lubię xd
https://x.com/steamreleases/status/1786033250441572560

1

@marcin62 Ruski recenzent się nieźle spłakał.


Nasze polskie portale nieźle oceniły i chwalą świetną historię co jest nietypowe dla tego gatunku gier ;d Będzie dzis wieczorem ogrywane jak cena nie będzie wygórowana.

0

@Khajio Ja tu mówię o samym screenie, który jest wygenerowany przez AI xD

4

@Khajio Jak to jest fejczur xd AI jak nic.

2

@PatrykBarca No I on ten potencjał miałby rozwinąć u Xaviego? xd

2

@marcin62 Klasycznie wydali półprodukt, bo czas ich gonił i nie mieli kiedy ogarnąć optymalizacje, czy dodać pojazdów, więc palili głupa, że tak ma być.
W sumie podobnie teraz jest z nachodzącym Hellblade 2, który ma mieć tylko i wyłącznie 30 fps na konsoli, bo gra ma być "doświadczeniem kinowym", a prawda jest taka, że Microsoft naciskał na wydanie gry i nie mieli czasu ogarnąć drugiej trybu graficznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

21

Tam trzymają wszystkie żappsy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?