4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@AFA90 Bayern - United, czyli tak zwana kopalnia memów ze strony United.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PawkoFCB Patrząc na to, że w bramce dalej jest Arrizabalaga to kupon może być tylko jeden. Gol dla drużyny przeciwnej w pierwszej połowie xD
0
Myślicie, że jest szansa, żeby Real wykoleił się dzisiaj z Unionem?
0
@AlphaNumeric Gdyby to było jeszcze na wyjeździe to bym uwierzył.
4
@PatrychoO Może robi challenge od Football Managera do prawdziwego Managera xd Będzie grał dopóki nie zatrudnią go gdzieś.
0
Ładuj bramę Rekin, bo fajny kursik.
0
Klasycznie Lewy zostaje na boisko xD Pewne rzeczy się nie zmienią w tej Xavinecie
2
Felix nawet lepiej główkuje od Lewego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nie wiedziałem, że City z dzisiaj gramy
1
Odejście Fatiego odblokowało Barcelone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Emhyr Newcastle przeważnie tak gra na wyjazdach przeciwko dużym drużynom. W poprzednim sezonie chyba nawet z nikim z Topki w lidze nie wygrali na wyjeździe. Przeważnie kończyło się remisem.
0
Niee, tylko nie Loftus
0
@Pedri16Future Chłopy co dalej wierzą, że Lewy zostanie zmieniony.
4
Ale scam xD Zwrócili mi kase jaką postawiłem na 3 gole Lewego po kursie @40.0 z rana na STSie xD
0
@LM10GOAT Angielskie Atletico. Simeone pasowałby tam jak ulał.
0
@SkilledHydra16 Prawdziwy kapitan Roberto ustąpił miejsca w składzie dla Cancelo. Cóż za poświęcenie ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
1
@takisobiektos Przynajmniej bez bramek w pierwszej siadło xD
Edit. Ale dalej trzymam kciuki za kochanego Sancheza. Jeszcze kartki na Longstaffa i Loftusa w grze xdd
0
@Rewolucja123 U mnie siadło bez brameczek w pierwszej polowie xD Dobrze, że Pope nie dostał wylewu przy tej nawałnicy
0
@takisobiektos Niech da jeszcze jedną kartkę w tej połowie i wyślę mu laurkę z podziękowaniami.
0
Jeszcze 20 min, nie popuść Pope xD
9
Hmm, zakład na hattricka Roberta po kursie 40.0 zniknął na STSie. Nie ma przypadków, są tylko znaki.
0
@Crystal37 Chyba u każdego buka jest to wymagane.
0
@P33ck Trzymam kciuki za Newcastle. Oby zaszli daleko w LM.
0
@kuz Już to zrobiłem, udało się. Dostane refunda. O dziwo nie mają nawet supporta po polsku, jeżeli chodzi o napisanie, ale to może i lepiej.
0
@Kvothe07 @Joe_Barbaro Sęk w tym, że miałem anulowaną subskrypcje. 30 sierpnia skończyła mi się, a dzisiaj totalnie z d*py przychodzi mi wiadomość o kupieniu subskrypcji na miesiąc.
0
Ostatni raz miałem wykupionego Netflixa miesiąc temu (30.08). Od tamtego czasu nie przedłużałem niczego. Dzisiaj przychodzi do mnie email jakobym wykupił subskrypcje na następny miesiąc. Gdzie ja Netflixa nie odpalałem, ani nie wchodziłem na ich stronę od tamtego czasu. Miał ktoś podobną sytuacje?
0
@Szmulek Na STS. „Strzeli co najmniej 3 gole”
6
Lewandowski hattrick po kursie 40. Za sportowego piątaka nie zaszkodzi wlecieć ;D
0
@clyde Ja się pokusiłem na kupienie wersji deluxe, więc gram już od kilku dni. Według mnie jeden z lepszych Soulslikeow nie od From Software. Tak jak z początku gra wydaje się prosta przy pierwszych 3 bossach, tak później poziom trudności tak skacze w górę, że to szok. (nie żebym narzekał ;D)