4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Encore Liga 30+
2
@kodi77 Nie, to Felix sobie wybrał kolejną ofiarę jako Barcelone.
6
@Mezocyklon87 No właśnie, a zamiast Oriola to powinniśmy sciągnąć Mascherano z emerytury.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Keriox Jak to Paella, a nie zupa ;D
10
@Messibestplayerintheworld Chłop nie zagrał jeszcze ani minuty. Równie dobrze Oriol może dostać objawienia po przyjściu do Barcy i stać się kotem.
0
@partymaker Już widzę jak Ferran zgadza się na to.
0
@Nazio_87 Ale w co mieli nie wierzyć? Każdy wiedział, że walczył z depresją i to od dawna.
PS Już po internecie krąży nagranie z jego upadku z 12 pietra..
0
@AdiKingu96 Mam nadzieje, ze będzie na tyle tragiczny, ze uda się go pozbyć już w styczniu :)
1
@Sysia11 Paździerz, generyczna fabuła i postacie. To właśnie ten humor i pokręcona fabuła wyróżniała serie na tle innych. Natomiast w tym rebootcie wszystko jest takie.. stonowane.
0
Alcarazowi zaraz staminy nie starczy.
1
@Kidd Legia, bo kuponik. Tak to mam wywalone w te zespoły( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@LS Summer sale już sie skończył
1
@adi7adi8 Takim mocno zainteresowanym klubem jest jak na razie Besiktas.
9
Ciekawa opcja na ławke. W sumie to i Ferrana by zjadł z miejsca.
0
@Gracek10 Od razu śledzą.. Chłop zobaczył Messiego i wyciągnął telefon, a potem wrzucił na social media/ sprzedał filmik jakiemuś dziennikarzowi
2
Fake comeback
9
Ta Svitolina to niezły kasztan. Świątek musiała się naprawdę postarać, żeby z nią przewalić..
4
@jacob345 Inigo nie jest rudy i nie pali fajek. Prosze go nie porownywac do gigachada jakim byl Mathieu.
2
@Medium Ja pogralem 3 sety w meczu Svitoliny @2.40
7
Na pomoc Ukrainie
https://x.com/LibertyCappy/status/1679102053036199939
1
@okiemtypera_lucaxx95 USA wygrało Ligę Narodów, a jezeli chodzi o Golden Cup to Kanada i USA maja wywalone puścili piłkarzy pierwszego składu na wakacje.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Roque to teraz wywalone jajca jak już transfer potwierdzony do Barcy.
2
@Kondziubarca Mascherano wraca do gry na ŚPD
9
Gołębia mafia
0
@Transu96 Przecież potężny Oriol Romeu ma do nas zawitać.
6
@karolszymek Żaden.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Antajbandaj Żeby potem przegrać 4:0 z Lewym i Alonso
5
Byle nie Konami..