5

@Encore Liga 30+

2

@kodi77 Nie, to Felix sobie wybrał kolejną ofiarę jako Barcelone.

6

@Mezocyklon87 No właśnie, a zamiast Oriola to powinniśmy sciągnąć Mascherano z emerytury.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Keriox Jak to Paella, a nie zupa ;D

10

@Messibestplayerintheworld Chłop nie zagrał jeszcze ani minuty. Równie dobrze Oriol może dostać objawienia po przyjściu do Barcy i stać się kotem.

0

@partymaker Już widzę jak Ferran zgadza się na to.

0

@Nazio_87 Ale w co mieli nie wierzyć? Każdy wiedział, że walczył z depresją i to od dawna.
PS Już po internecie krąży nagranie z jego upadku z 12 pietra..

0

@AdiKingu96 Mam nadzieje, ze będzie na tyle tragiczny, ze uda się go pozbyć już w styczniu :)

1

@Sysia11 Paździerz, generyczna fabuła i postacie. To właśnie ten humor i pokręcona fabuła wyróżniała serie na tle innych. Natomiast w tym rebootcie wszystko jest takie.. stonowane.

0

Alcarazowi zaraz staminy nie starczy.

1

@Kidd Legia, bo kuponik. Tak to mam wywalone w te zespoły( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@LS Summer sale już sie skończył

1

@adi7adi8 Takim mocno zainteresowanym klubem jest jak na razie Besiktas.

9

Ciekawa opcja na ławke. W sumie to i Ferrana by zjadł z miejsca.


0

@Gracek10 Od razu śledzą.. Chłop zobaczył Messiego i wyciągnął telefon, a potem wrzucił na social media/ sprzedał filmik jakiemuś dziennikarzowi

2

Fake comeback

9

Ta Svitolina to niezły kasztan. Świątek musiała się naprawdę postarać, żeby z nią przewalić..

4

@jacob345 Inigo nie jest rudy i nie pali fajek. Prosze go nie porownywac do gigachada jakim byl Mathieu.

2

@Medium Ja pogralem 3 sety w meczu Svitoliny @2.40

7

1

@okiemtypera_lucaxx95 USA wygrało Ligę Narodów, a jezeli chodzi o Golden Cup to Kanada i USA maja wywalone puścili piłkarzy pierwszego składu na wakacje.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Roque to teraz wywalone jajca jak już transfer potwierdzony do Barcy.

2

@Kondziubarca Mascherano wraca do gry na ŚPD

9

Gołębia mafia


0

@Transu96 Przecież potężny Oriol Romeu ma do nas zawitać.

6

@karolszymek Żaden.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Antajbandaj Żeby potem przegrać 4:0 z Lewym i Alonso

5

Byle nie Konami..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?