0

@MOLESTA Zagrał w sumie jak by to zrobił Busquets. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@don'T.R.I.P.e Ja to jestem ciekawy po ilu meczach Xavi wpadnie na pomysł wrzucenia Gundogana na skrzydło

0

@Encore Szkoda, że nie przyszedł rok wcześniej. Z trio Neymar-Mbappe-Messi mógłby skleić coś podobnego co w Barcelonie.

10

Marcelino trenerem Marsylii


2

@Antimadridista_WR Ja dzisiaj kupiłem staremu voucher do kina na film do wykorzystania w ciągu roku

3

Ciekawie macie w tym Radomiu


2

@Encore Pan Luka to chyba nigdy nie widzial sztucznych balonów.

9

@masq Dopóki starają się sprzątnąć nam sprzed nosa Rubena Nevesa to im wybaczam, wręcz im kibicuje w tym przypadku.

0

@shahman Oczojebne :)

3

@Messiah10 Animal Crossing to takie must have, szczególnie dla kobiet.

3

Oho, walka Miliarderów. Musk i tak pewnie spieni. Nie miałby szans z Jaszczurem


5

@JohnA Przeciez liczba widzów jest zależna od tego kto przychodzi do tego Hejt Parku

0

@Khajio Co? Pokazali 23 gry, z czego 4 były związane z Mario. Już nie będe wspominał, że to jedna z lepszych prezentacji w tym roku, jeżeli ktoś korzysta ze Switcha.
Luigi's mansion z 3ds dostaje remake, Super Mario RPG, Detektyw Pikachu i Super Mario Bros. Wonder. Jeszcze jest ten Pikmin 4, ale nigdy nie rozumiałem fenomenu tej gry.

5

@Gaz Szantosz wyjaśniony

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Mołdawia co klepie xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Chłopaki zmień mnie ktoś.. Już nie dam rady trzymać tej kamery.

1

Biedny Kounde, nawet w reprezentacji spychają go na PO xD

1

@Encore Ja to odnoszę wrażenie, że oglądam tą samą gale. Co spojrzę na kartę to widzę te same twarze.

1

@Kgorecki2500 Mudryk gol @2.30. Poyebany kurs patrząc na to, że grają przeciwko Malcie.
Edit. Na STS po kursie 2.70

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ef Nie no, szanujmy się xD

3

Oby .

0

@BorzyKrzys W nocy 15 stopni stopni, w mieszkaniu pewnie trochę więcej ;D Przed chwila to się zastanawiałem czy okno otworzyłem, bo taka duchota

1

@sevs Podlasie (Białystok). Nawet jak deszcz spadł to temperatura trzymała się 20+ stopni

3

@sevs U mnie to okno otwarte od początku czerwca taki upał

4

@Fabik87 a pozniej chleb o smaku arbuza..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?