4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA Zagrał w sumie jak by to zrobił Busquets. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@don'T.R.I.P.e Ja to jestem ciekawy po ilu meczach Xavi wpadnie na pomysł wrzucenia Gundogana na skrzydło
0
@Encore Szkoda, że nie przyszedł rok wcześniej. Z trio Neymar-Mbappe-Messi mógłby skleić coś podobnego co w Barcelonie.
10
Marcelino trenerem Marsylii
2
@Antimadridista_WR Ja dzisiaj kupiłem staremu voucher do kina na film do wykorzystania w ciągu roku
3
Ciekawie macie w tym Radomiu
2
@Encore Pan Luka to chyba nigdy nie widzial sztucznych balonów.
9
@masq Dopóki starają się sprzątnąć nam sprzed nosa Rubena Nevesa to im wybaczam, wręcz im kibicuje w tym przypadku.
0
@shahman Oczojebne :)
3
@Messiah10 Animal Crossing to takie must have, szczególnie dla kobiet.
3
Oho, walka Miliarderów. Musk i tak pewnie spieni. Nie miałby szans z Jaszczurem
5
@JohnA Przeciez liczba widzów jest zależna od tego kto przychodzi do tego Hejt Parku
0
@Khajio Co? Pokazali 23 gry, z czego 4 były związane z Mario. Już nie będe wspominał, że to jedna z lepszych prezentacji w tym roku, jeżeli ktoś korzysta ze Switcha.
Luigi's mansion z 3ds dostaje remake, Super Mario RPG, Detektyw Pikachu i Super Mario Bros. Wonder. Jeszcze jest ten Pikmin 4, ale nigdy nie rozumiałem fenomenu tej gry.
5
@Gaz Szantosz wyjaśniony
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mołdawia co klepie xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Chłopaki zmień mnie ktoś.. Już nie dam rady trzymać tej kamery.
1
Biedny Kounde, nawet w reprezentacji spychają go na PO xD
1
@Encore Ja to odnoszę wrażenie, że oglądam tą samą gale. Co spojrzę na kartę to widzę te same twarze.
1
@Kgorecki2500 Mudryk gol @2.30. Poyebany kurs patrząc na to, że grają przeciwko Malcie.
Edit. Na STS po kursie 2.70
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ef Nie no, szanujmy się xD
3
Oby .
0
@BorzyKrzys W nocy 15 stopni stopni, w mieszkaniu pewnie trochę więcej ;D Przed chwila to się zastanawiałem czy okno otworzyłem, bo taka duchota
1
@sevs Podlasie (Białystok). Nawet jak deszcz spadł to temperatura trzymała się 20+ stopni
3
@sevs U mnie to okno otwarte od początku czerwca taki upał
4
@Fabik87 a pozniej chleb o smaku arbuza..