4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to dziennikarze mogą zacząć nową sagę. Gdzie odejdzie Mbappe za friko po sezonie
1
@tristan87 Wow, i tak się ucina plotki. Zabrał dziennikarzom robotę. O czym teraz będą pisac do końca okienka :(
0
@Kapiczek @mekston Faktycznie, moj błąd xD Wydawało mi się, ze miał kontrakt do 2025.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Ja pier, gdzie ja trafiłem xD Arbuz był bez szans.
1
@arcziFCB Chłop co ultem nie trafił xD
3
@Kgorecki2500 I o tym właśnie wczesniej mówiłem. Typowe Ubi, w dodatku to studio co tworzy teraz Avatara bierze się tez za Star Warsy..
0
@marcin62 Czyżby w końcu skończyła się beta po 3 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tadzik447 Ta, już nie mogę się doczekać kolejnego odbijania posterunków w Far Cry: Avatar Edition ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Kgorecki2500 Dzisiaj jest prezentacja Ubisoftu i jest prawodobienstwo, ze pokażą gameplay.
PS Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze tworzy to Ubisoft. Podchodzę do tego z dwumetrowym kijem, bo jak narazie to pokazali jedynie trailer CGI.
8
Co oni oddupcyli na tym TVP sport xD
1
@Emhyr Dziennikare dowiedzieli się szybciej niż piłkarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pawlak1992 A co Inter winny, ze mam życzyć im źle? ;D
2
@Gibbon_FCB Nie no, lepiej nie. Niech Pepcio kontynuuje swoją memiczną passę w LM
7
Fc Auchan.. Czekam na starcie z FC Biedronka
2
@FCBMati10 Teraz NBA 2k23 jest w ps plus. Próbowałem ograć tryb kariery, ale to jest taki syf, ze szkoda gadać. Bez wywalenia kasy to jest jeden wielki grindig.
0
Ludzie trochę ponarzekali i tyle z tego było. Teraz Netflix dostał zielone światło, ze mogą posunąć sie jeszcze dalej. Ciekawe co teraz wymyślą. W sumie to dawno nie było podwyżek cen za subskrypcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@TheNekro94 Odnoszę wrażenie, ze teraz Amazon ocenia się wyłącznie po tej klapie zwanej Pierścienie Władzy, a posiada takie świetne tytuly jak Fleabag czy The Boys, które maja gdzieś poprawność polityczną.
6
To nieźle xD
0
Ktoś wie co się stało z Powerade? Nie widziałem już tego izotonika od dosyć dawna..
1
@Gaz Już widzę jak szejk nam go oddaje za paczkę fajek..
6
Ehh, kiedyś to było..
1
No takie średnie w tym roku Summer Game Fest.. Pokazano to, co już było pokazane wcześniej. Żadnych zaskoczeń.
17
Benzema co prezentacje dostał xD
0
@Kgorecki2500 W 2022r mówiono, że premiera za minimum 3-4 lata, więc nie liczy na premiere w następnym roku.
0
Widział kosmitów, ale z jakieś przyczyny fotki nie zrobił, klasyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
25
@Janas11224 Nie no, jest różnica w smaku. Jeżeli pijesz colę raz na ruski to może faktycznie nie czujesz różnicy :D
7
Widzę, że piłkarze i trenerzy to nie wystarczająco dla nich xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO Tutaj masz oficjalny stream https://www.cbssports.com/watch/cbs-sports-golazo-network?ftag=CBS-03-10ade4g Tylko vpn w przegladarce ustaw na USA, bo sie nie odpali.