2

No to dziennikarze mogą zacząć nową sagę. Gdzie odejdzie Mbappe za friko po sezonie

1

@tristan87 Wow, i tak się ucina plotki. Zabrał dziennikarzom robotę. O czym teraz będą pisac do końca okienka :(

0

@Kapiczek @mekston Faktycznie, moj błąd xD Wydawało mi się, ze miał kontrakt do 2025.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Ja pier, gdzie ja trafiłem xD Arbuz był bez szans.


1

@arcziFCB Chłop co ultem nie trafił xD

3

@Kgorecki2500 I o tym właśnie wczesniej mówiłem. Typowe Ubi, w dodatku to studio co tworzy teraz Avatara bierze się tez za Star Warsy..

0

@marcin62 Czyżby w końcu skończyła się beta po 3 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tadzik447 Ta, już nie mogę się doczekać kolejnego odbijania posterunków w Far Cry: Avatar Edition ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kgorecki2500 Dzisiaj jest prezentacja Ubisoftu i jest prawodobienstwo, ze pokażą gameplay.
PS Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze tworzy to Ubisoft. Podchodzę do tego z dwumetrowym kijem, bo jak narazie to pokazali jedynie trailer CGI.

8

Co oni oddupcyli na tym TVP sport xD

1

@Emhyr Dziennikare dowiedzieli się szybciej niż piłkarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pawlak1992 A co Inter winny, ze mam życzyć im źle? ;D

2

@Gibbon_FCB Nie no, lepiej nie. Niech Pepcio kontynuuje swoją memiczną passę w LM

7

Fc Auchan.. Czekam na starcie z FC Biedronka


2

@FCBMati10 Teraz NBA 2k23 jest w ps plus. Próbowałem ograć tryb kariery, ale to jest taki syf, ze szkoda gadać. Bez wywalenia kasy to jest jeden wielki grindig.

0

Ludzie trochę ponarzekali i tyle z tego było. Teraz Netflix dostał zielone światło, ze mogą posunąć sie jeszcze dalej. Ciekawe co teraz wymyślą. W sumie to dawno nie było podwyżek cen za subskrypcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@TheNekro94 Odnoszę wrażenie, ze teraz Amazon ocenia się wyłącznie po tej klapie zwanej Pierścienie Władzy, a posiada takie świetne tytuly jak Fleabag czy The Boys, które maja gdzieś poprawność polityczną.

6

To nieźle xD


0

Ktoś wie co się stało z Powerade? Nie widziałem już tego izotonika od dosyć dawna..

1

@Gaz Już widzę jak szejk nam go oddaje za paczkę fajek..

6

Ehh, kiedyś to było..


1

No takie średnie w tym roku Summer Game Fest.. Pokazano to, co już było pokazane wcześniej. Żadnych zaskoczeń.

17

Benzema co prezentacje dostał xD

0

@Kgorecki2500 W 2022r mówiono, że premiera za minimum 3-4 lata, więc nie liczy na premiere w następnym roku.

0

Widział kosmitów, ale z jakieś przyczyny fotki nie zrobił, klasyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

25

@Janas11224 Nie no, jest różnica w smaku. Jeżeli pijesz colę raz na ruski to może faktycznie nie czujesz różnicy :D

7

Widzę, że piłkarze i trenerzy to nie wystarczająco dla nich xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO Tutaj masz oficjalny stream https://www.cbssports.com/watch/cbs-sports-golazo-network?ftag=CBS-03-10ade4g Tylko vpn w przegladarce ustaw na USA, bo sie nie odpali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?