4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Oby Odegaard załadował brameczke.
5
@bartas97 Nagelsmann z tym swoim wydupconym ego w kosmos zaraz będzie trenował jakiegoś średniaka, bo mu się skończą oferty od dużych klubów..
7
Ter Stegen to ma pecha w tej reprezentacji xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janas11224 Chyba nie słyszałeś o Sweet little lies by Todd Howard. To co mówi Todd trzeba traktować z dużym dystansem.
Polecam piękny już klasyczny materiał o Fallout 76. Śmiech przez łzy xD
1
@okiemtypera_lucaxx95 David i Larin ładnie chodzą w Kanadzie i do tego kursiki przyzwoite na ich brameczki.
0
@SkilledHydra16 Mnie strasznie kuje w oczy to, że nie pociągnięto te czerwone pasy do końca..
5
Znając życie to będą jakieś problemy z jego ojcem w przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@PIWOSZ89 Normalnie szok i niedowierzanie, że nie pokazuja meczu towarzyskiego reprezentacji Argentyny w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
iksde Holendrzy
0
Utrzymać to Chorwaci ` ͜ʖ´
1
Kiedy ostatnio Chorwacja przegrała w dogrywce? Aż kusi postawić na nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Podobno niedługo ma ukazać się nowa gra piłkarska. Tyle, że w świecie Lego. Szkoda tylko, że 2k bierze się za to, ale może nie wcisnął mikropłatności w grze dla młodszych..
0
@partymaker Newcastle umie w biznesy.
18
Nikt z Arabii nie chce przygarnąć przyszłego zdobywcy Złotej Piłki? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
@macio_944 W końcu chyba będzie można powiedzieć, że gra po prawie 3 latach wychodzi z wczesnego dostępu, patrząc na to co dodają/ulepszają wraz z premierą dodatku.
9
@okiemtypera_lucaxx95 Najlepiej to trzymaj ją na klucz w domu, niech zajmuje się domem. Przezorny zawsze ubezpieczony...
32
@bartas97 Czemu mnie to nie dziwi, że Netflix za to się wziął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Dobroduszny żółw
2
No to dziennikarze mogą zacząć nową sagę. Gdzie odejdzie Mbappe za friko po sezonie
1
@tristan87 Wow, i tak się ucina plotki. Zabrał dziennikarzom robotę. O czym teraz będą pisac do końca okienka :(
0
@Kapiczek @mekston Faktycznie, moj błąd xD Wydawało mi się, ze miał kontrakt do 2025.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Ja pier, gdzie ja trafiłem xD Arbuz był bez szans.
1
@arcziFCB Chłop co ultem nie trafił xD
3
@Kgorecki2500 I o tym właśnie wczesniej mówiłem. Typowe Ubi, w dodatku to studio co tworzy teraz Avatara bierze się tez za Star Warsy..
0
@marcin62 Czyżby w końcu skończyła się beta po 3 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tadzik447 Ta, już nie mogę się doczekać kolejnego odbijania posterunków w Far Cry: Avatar Edition ( ͡° ͜ʖ ͡°)