1

@Kgorecki2500 Oby Odegaard załadował brameczke.

5

@bartas97 Nagelsmann z tym swoim wydupconym ego w kosmos zaraz będzie trenował jakiegoś średniaka, bo mu się skończą oferty od dużych klubów..

7

Ter Stegen to ma pecha w tej reprezentacji xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 Chyba nie słyszałeś o Sweet little lies by Todd Howard. To co mówi Todd trzeba traktować z dużym dystansem.
Polecam piękny już klasyczny materiał o Fallout 76. Śmiech przez łzy xD


1

@okiemtypera_lucaxx95 David i Larin ładnie chodzą w Kanadzie i do tego kursiki przyzwoite na ich brameczki.

0

@SkilledHydra16 Mnie strasznie kuje w oczy to, że nie pociągnięto te czerwone pasy do końca..

5

Znając życie to będą jakieś problemy z jego ojcem w przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@PIWOSZ89 Normalnie szok i niedowierzanie, że nie pokazuja meczu towarzyskiego reprezentacji Argentyny w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

iksde Holendrzy

0

Utrzymać to Chorwaci ` ͜ʖ´

1

Kiedy ostatnio Chorwacja przegrała w dogrywce? Aż kusi postawić na nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Podobno niedługo ma ukazać się nowa gra piłkarska. Tyle, że w świecie Lego. Szkoda tylko, że 2k bierze się za to, ale może nie wcisnął mikropłatności w grze dla młodszych..


0

@partymaker Newcastle umie w biznesy.

18

Nikt z Arabii nie chce przygarnąć przyszłego zdobywcy Złotej Piłki? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


1

@macio_944 W końcu chyba będzie można powiedzieć, że gra po prawie 3 latach wychodzi z wczesnego dostępu, patrząc na to co dodają/ulepszają wraz z premierą dodatku.

9

@okiemtypera_lucaxx95 Najlepiej to trzymaj ją na klucz w domu, niech zajmuje się domem. Przezorny zawsze ubezpieczony...

32

@bartas97 Czemu mnie to nie dziwi, że Netflix za to się wziął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Dobroduszny żółw


2

No to dziennikarze mogą zacząć nową sagę. Gdzie odejdzie Mbappe za friko po sezonie

1

@tristan87 Wow, i tak się ucina plotki. Zabrał dziennikarzom robotę. O czym teraz będą pisac do końca okienka :(

0

@Kapiczek @mekston Faktycznie, moj błąd xD Wydawało mi się, ze miał kontrakt do 2025.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Ja pier, gdzie ja trafiłem xD Arbuz był bez szans.


1

@arcziFCB Chłop co ultem nie trafił xD

3

@Kgorecki2500 I o tym właśnie wczesniej mówiłem. Typowe Ubi, w dodatku to studio co tworzy teraz Avatara bierze się tez za Star Warsy..

0

@marcin62 Czyżby w końcu skończyła się beta po 3 latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tadzik447 Ta, już nie mogę się doczekać kolejnego odbijania posterunków w Far Cry: Avatar Edition ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?