4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Grill elektryczny na balkon i sprawa załatwiona. Żadna pogoda niestraszna
8
@barcelonaLM Czyli Real wygra xD
8
Kurs 4.80 na zwycięstwo Bayernu.. Chyba nigdy nie widziałem takiego wysokiego kurs na nich xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Szykuje się kolejne zmiażdżenie przeciwnika wynikiem 1:0.
1
@Maker0 Mało klikamy w reklamy, wiec teraz zrobili wyskakującą akurat w miejscu gdzie masz kciuka, żeby kliknąć omyłkowo xD
0
Klopp to niech lepiej robi przesiadkę. O jeden sezon za długo w Liverpoolu
1
@kamiVeB Zaprosiłeś chłopaka na obiad i ci rodzine zwyzywał czy jak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@IronSanHybrid La Reklama w pigułce. Jeszcze tylko nastać na środku xD A ta wyskakująca reklama od prawej to niezły myk, bo większość przesuwa palcem w tamtym miejscu, wiec łatwo przez przypadek kliknąć w reklame
https://ibb.co/wL33zRx
1
@Sau_Ron Parsley
4
@IronSanHybrid Uciął w najlepszym momencie.. Jak się historia zakończyła? Złapał te dziecko?!
0
Fati xDDDD
0
Ferran to chyba wrzucał do kosza xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dajcie tego Araujo na 9. Gorszy od Lewego dzisiaj nie będzie xD
2
@Mario96w Porównanie typu lubisz latać samolotem czy jeść lody. Kompletnie inny gatunek.
Edit. Okej, głupie porównanie, ale wiadomo o co chodzi xD
1
@PatrychoO Widzę, ze Disney bierze się za remake. Będzie tez Lilo i Stich :D
0
@Medium unlucky, mniej więcej w cenie Ghost Tsushima miałbyś Ps plus Extra, gdzie jest wersja Director’s cut + inne gry.
0
@Janas11224 Przejrzyj sobie jakie gry są w premium, a jakie w Extra. Ja aktualnie korzystam z Extra, bo było na promocji. Tak to jadę na najtańszym essential. Kupuje lepszy abonament na miesiąc jak dodają coś ciekawego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Medium Piękny. Żółta kartka dla Garcii będzie świeciła się na zielono jak ta lala na kuponie
1
Busquets już się rozgrzewa.
2
@Kgorecki2500 Ale co mieli lepiej zrobić? Bo aktualnie remake czwórki to najlepszy remake ze wszystkich poprzednich z serii. Tym razem nie tylko odtworzyli oryginalną 4, ale i dodali nowe rzeczy. Parowanie, stealth, zmieniona walka z bossami, Ashley nie ma w końcu tego ch*lernego paska zdrowia, nowi przeciwnicy. Przypomnę, że czwórka zmieniła trochę kierunek serii, bo RE4 w porównaniu do RE1-RE3 to bardziej akcyjniak niż horror ;d
0
@Faro W niektórych przypadkach to naprawdę nieestetycznie wygląda, więc wypada użyć chociażby trymera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Emhyr Najlepsze combo to matche, dużo lodu, mleko i syrop klonowy :D
0
@Janas11224 Ta, to jest subskrypcja jak gamepass. W poprzednim miesiącu była promka 12 zł za extra, więc może lepiej poczekać na kolejną i tak masz gry do ogrania.