2

@MesQueUnClub_87 Grill elektryczny na balkon i sprawa załatwiona. Żadna pogoda niestraszna

8

@barcelonaLM Czyli Real wygra xD

8

Kurs 4.80 na zwycięstwo Bayernu.. Chyba nigdy nie widziałem takiego wysokiego kurs na nich xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Szykuje się kolejne zmiażdżenie przeciwnika wynikiem 1:0.

1

@Maker0 Mało klikamy w reklamy, wiec teraz zrobili wyskakującą akurat w miejscu gdzie masz kciuka, żeby kliknąć omyłkowo xD

0

Klopp to niech lepiej robi przesiadkę. O jeden sezon za długo w Liverpoolu

1

@kamiVeB Zaprosiłeś chłopaka na obiad i ci rodzine zwyzywał czy jak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@IronSanHybrid La Reklama w pigułce. Jeszcze tylko nastać na środku xD A ta wyskakująca reklama od prawej to niezły myk, bo większość przesuwa palcem w tamtym miejscu, wiec łatwo przez przypadek kliknąć w reklame
https://ibb.co/wL33zRx

1

@Sau_Ron Parsley

4

@IronSanHybrid Uciął w najlepszym momencie.. Jak się historia zakończyła? Złapał te dziecko?!

0

Fati xDDDD

0

Ferran to chyba wrzucał do kosza xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dajcie tego Araujo na 9. Gorszy od Lewego dzisiaj nie będzie xD

2

@Mario96w Porównanie typu lubisz latać samolotem czy jeść lody. Kompletnie inny gatunek.
Edit. Okej, głupie porównanie, ale wiadomo o co chodzi xD

1

@PatrychoO Widzę, ze Disney bierze się za remake. Będzie tez Lilo i Stich :D

0

@Medium unlucky, mniej więcej w cenie Ghost Tsushima miałbyś Ps plus Extra, gdzie jest wersja Director’s cut + inne gry.

0

@Janas11224 Przejrzyj sobie jakie gry są w premium, a jakie w Extra. Ja aktualnie korzystam z Extra, bo było na promocji. Tak to jadę na najtańszym essential. Kupuje lepszy abonament na miesiąc jak dodają coś ciekawego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Medium Piękny. Żółta kartka dla Garcii będzie świeciła się na zielono jak ta lala na kuponie

1

Busquets już się rozgrzewa.

2

@Kgorecki2500 Ale co mieli lepiej zrobić? Bo aktualnie remake czwórki to najlepszy remake ze wszystkich poprzednich z serii. Tym razem nie tylko odtworzyli oryginalną 4, ale i dodali nowe rzeczy. Parowanie, stealth, zmieniona walka z bossami, Ashley nie ma w końcu tego ch*lernego paska zdrowia, nowi przeciwnicy. Przypomnę, że czwórka zmieniła trochę kierunek serii, bo RE4 w porównaniu do RE1-RE3 to bardziej akcyjniak niż horror ;d

0

@Faro W niektórych przypadkach to naprawdę nieestetycznie wygląda, więc wypada użyć chociażby trymera

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr Najlepsze combo to matche, dużo lodu, mleko i syrop klonowy :D

0

@Janas11224 Ta, to jest subskrypcja jak gamepass. W poprzednim miesiącu była promka 12 zł za extra, więc może lepiej poczekać na kolejną i tak masz gry do ogrania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?