0

@Janas11224 Zajrzyj sobie do katalogu Playstation Extra, jak się już uporasz z tymi grami co masz. Jest tam sporo nowszych gier jak i exów z PS5 (Horizon 2, Stray, Demon's Souls etc.)

0

Z chęcią zobaczyłbym mecz piłkarski „sterowany” przez społeczność. Na przykład poprzez głosowanie kto ma wyjść w składzie, ustawienie itp.
A może coś podobnego odbyło się już wcześniej?

2

Nieźle Capcom rozhulał Residenta. "Nowy" RE 3 mln sprzedanych sztuk w 2 dni, gdzie taki RE2 potrzebował tygodnia, żeby dobić do 3mln.
Oby jeszcze seria Silent Hill wróciła na dobre tory.


0

@Nazio87 Ta i weźmie pensje Ansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Fabik87 Do tego potwierdzono, że Neymar będzie miał własną drużynę. Ronaldinho również, z tego co kojarze.

0

@Bykunn 4 jest bliżej do dwójki. Jest mrocznie, do tego fabularnie jest ciekawie.
@Conradxc te błędy w większości występują chyba na PC, bo jak odpaliłem na konsoli to grałem przez bite 8 godzin i jedyny błąd, który napotkałem to rozjechany dźwięk w jednej cutscence.

1

@Crystal37 Nie no, z tym pięknym futbolem Argentyny to przesadziłeś xD

0

Ale dziury w obronie. Co jest xD Autostrada do bramki

1

@Blantozaur Musza być jakieś propsy za preorder, bo w innym wypadku nie byłoby sensu zamawiać przedwcześnie. A bety od dawna są dzielone na closed (płatne/wybrance) i open

2

@GdefnyMU Nie, zeby coś, ale po to jest beta, żeby dowiedzieć się o błędach w grze przy większej liczbie graczy

0

@Pewex Dopiero co załączyłem i 130 min. Spodziewałem się więcej szczerze powiedziawszy xD

0

@NeKenI Na PC, ale ściągnę jeszcze na PS5. Obawiam się, że znowu będzie wywalać jakiś błąd na PC jak przy ostatniej becie.

0

Wreszcie można ściągać bete Diablo z normalną prędkością. Wcześniej serwery leżały i kwiczały. Kolejka do gry będzie dzisiaj rekordowa..

1

Z tymi kursami na mecz Argentyny było coś od poczatku nie halo. Teraz już żaden buk nie ma w ofercie meczu Argentyny xD
Edit. Wróciło po 20 min.

0

@Kgorecki2500 Bez przesady. RE4 nie jest jakoś fabularnie skomplikowane, sam pamiętam jak ogrywałem oryginał będąc jeszcze wtedy w podstawówce i większość rzeczy było zrozumiałe.

1

@Comfortable_ Ogólnie to devs z Valve nieźle się tam musieli przyglądać Valo, bo niektóre elementy z gry trafiły do Cs2. Masz specjalny dźwięk po zabiciu kogoś w głowe (ma to być satysfakcjonujące i spełnia swoje zadanie), po każdym killu pojawiają się karty z liczbą zabójstw w danej rundzie (w Valorancie spełnia swoją rolę, w CS2 z racji, że jest to nonstop widoczne tylko niepotrzebnie zapycha UI) czy nawet rozjaśnienie i nadaniu gry bardziej rysunkowego wyglądu.

4

@Comfortable_ Ogólnie te smoki to rakowisko. Na pierwszy rzut oka wygląda fajnie, ale w praktyce granie w smoke'u czy ninja defuse już praktycznie nie istnieje.

Teraz jak grałem to chłopy rzucali smoke na longa, to jedyne co robiłem to rzucałem nade w smoke i wychylałem. To zostanie ograniczone w patchu, nie ma uja we wsi, że tak to zostawią xD

0

@kuz Może próbują przyciągnąć do gry osoby, które dawno nie grały. Co im z tych osób co ciągle grają i tak. Lepszych statystyk im to nie nabije ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kuz Ktoś musiał przecież zapromować, więc więksi streamerzy dostali i to nie każdy.
Ja sam nie grałem przez ponad rok i z jakiegoś nie wiadomo jakiego powodu dostałem dostęp do bety.

1

@PatrychoO Ja własnie ogrywam GhostWire, wczoraj dodali do PS Plusa. Mam już 7h nastukane i jest okej, nic nadzwyczajnego. System walki zaczyna szybko się nudzi, ale Shibuya jest ładnie przedstawiona.

5

@Firestone Leo kocha ten klub. Co ty mówisz?! Obniży pensje do takiego stopnia, żeby móc tylko ponownie tutaj zagrać < 3 W PSG został zmuszony, żeby wziąć tyle pieniążków, on tyle nie chciał! Jedyne o czym marzył to zostanie w Barcelonie

0

@Emhyr Strata to strata. Nieważne czy jest skrzydłowym.
A ocena jest generowana przez algorytm

0

@Emhyr Spojrzales tylko na ocenę? Zerknij na jego statystki. Będziesz miał odpowiedź dlaczego tak niska ocena xD

0

Ciekawe czy Xavi przedstawi nam plan B, czy ma tylko jedna przygotowana taktykę na ten mecz w postaci wrzutek przez 90 minut

0

Hiszpański Robert >

1

Roberto Lewandowski

1

Ostatnie nasze mecze to była kalka stylu gry Simeone. Przed meczem z Realem to Xavi chyba studiował mecze Zidane i jego wrzutki:

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?