4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@don'T.R.I.P.e Lewandowskiemu to przydałby się ktoś o profilu Mullera na boisku
1
@Sensible Wydaje mi się, że to miał być nasz Paulinho v2. Tylko coś nie pykło.
1
@Czarny2528 Kolo Muani to jest taki typ zawodnika, którego bym widział u nas. Wysoki, potrafi zayebać z dystansu, piłka nie odskakuj mu na kilometr i w dodatku asystuje. Co ciekawe, chłop lubi schodzić na skrzydło, więc mamy dodatkowo zmienność pozycji w ataku. Z Dembele zrobiłby niezłe duo. Ale to tylko moje sugestia. Wiadomo, że u nas w klubie łatwo się odbić nawet jak się wymiatało w poprzednim.
0
@Czarny2528 Alvarez nam goli nie zapewni. Kolejny wytwór Torresowo podobny.
0
Elita naszych skrzydłowych na boisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ja pier, Antony strzela nam bramkę. Klub do zamknięcia xD
2
Torres zayebie bramkę z przewrotki
0
No to uj, zayebałem sie w akcji i postawiłem na 2 kartki Barcy w pierwszej połowie zamiast ogólnie.. xD
1
@barcanawieki Poproś ładnie.
2
@gacper A mi się śniło, że piłka od Lewego się nie odbiła. Od razu zorientowałem się, że to mi się śni.
2
I z taką obroną powinniśmy wyjść w pierwszy meczu.
3
@Michael24 Może dlatego, że mamy już rok 2023.
3
@Pawel13sz Sami siebie wyjaśnią. Z chęcią zobaczyłbym taki patologiczny mecz jak ostatnio Live-Real xD
1
@Dzejkobwow Hochland
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Emhyr Już sobie wyobrażam jak Leo zjeżdża z połowy swojej pensji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kidd Jak ja uwielbiam te gadanie o Busquetsie. Znowu zagrał kilka dobrych spotkań i już się zapomina, że kopał się po czole przez większość sezonu. Daj mu chwile, a wróci do poprzedniej formy. Może to będzie nawet dzisiaj.
PS A na ławce Xavi go nie posadzi.
4
@Mow_mi_Douglas On to ma pomysł na Busquetsa i Albe, żeby pograli sobie jeszcze w Barcelonie z 5 lat.
0
@Hubert102 Jak dostaniemy pierwsi bramkę to już lepiej będzie opuścić stadion i wziąć walkower. Skończy się bezpiecznym wynikiem 0:3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Pensje Messiego to chyba La Rambla będzie opłacała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Co jak co, Real potrafi grać do końca. U nas przy takim szybkim 2:0 to byłby tylko zjazd w dół
0
@lionelmessigoat Nie zobaczę, nie uwierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Już nie mogę się doczekać karnego na 3:2 dla Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Galaktyczni, wielcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale meczycho xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja pier, dostać bramkę od Nuneza. Nie wracajcie do Hiszpanii xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika