1

@don'T.R.I.P.e Lewandowskiemu to przydałby się ktoś o profilu Mullera na boisku

1

@Sensible Wydaje mi się, że to miał być nasz Paulinho v2. Tylko coś nie pykło.

1

@Czarny2528 Kolo Muani to jest taki typ zawodnika, którego bym widział u nas. Wysoki, potrafi zayebać z dystansu, piłka nie odskakuj mu na kilometr i w dodatku asystuje. Co ciekawe, chłop lubi schodzić na skrzydło, więc mamy dodatkowo zmienność pozycji w ataku. Z Dembele zrobiłby niezłe duo. Ale to tylko moje sugestia. Wiadomo, że u nas w klubie łatwo się odbić nawet jak się wymiatało w poprzednim.

0

@Czarny2528 Alvarez nam goli nie zapewni. Kolejny wytwór Torresowo podobny.

0

Elita naszych skrzydłowych na boisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ja pier, Antony strzela nam bramkę. Klub do zamknięcia xD

2

Torres zayebie bramkę z przewrotki

0

No to uj, zayebałem sie w akcji i postawiłem na 2 kartki Barcy w pierwszej połowie zamiast ogólnie.. xD

1

@barcanawieki Poproś ładnie.

2

@gacper A mi się śniło, że piłka od Lewego się nie odbiła. Od razu zorientowałem się, że to mi się śni.

2

I z taką obroną powinniśmy wyjść w pierwszy meczu.

3

@Michael24 Może dlatego, że mamy już rok 2023.

3

@Pawel13sz Sami siebie wyjaśnią. Z chęcią zobaczyłbym taki patologiczny mecz jak ostatnio Live-Real xD

1

@Dzejkobwow Hochland

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr Już sobie wyobrażam jak Leo zjeżdża z połowy swojej pensji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kidd Jak ja uwielbiam te gadanie o Busquetsie. Znowu zagrał kilka dobrych spotkań i już się zapomina, że kopał się po czole przez większość sezonu. Daj mu chwile, a wróci do poprzedniej formy. Może to będzie nawet dzisiaj.
PS A na ławce Xavi go nie posadzi.

4

@Mow_mi_Douglas On to ma pomysł na Busquetsa i Albe, żeby pograli sobie jeszcze w Barcelonie z 5 lat.

0

@Hubert102 Jak dostaniemy pierwsi bramkę to już lepiej będzie opuścić stadion i wziąć walkower. Skończy się bezpiecznym wynikiem 0:3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Pensje Messiego to chyba La Rambla będzie opłacała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Co jak co, Real potrafi grać do końca. U nas przy takim szybkim 2:0 to byłby tylko zjazd w dół

0

@lionelmessigoat Nie zobaczę, nie uwierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Już nie mogę się doczekać karnego na 3:2 dla Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Galaktyczni, wielcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale meczycho xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja pier, dostać bramkę od Nuneza. Nie wracajcie do Hiszpanii xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?