4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
@Faro „Wykorzystać”, co za zwyrol
13
@Quarhodron Nie.
4
@Hosh A opłaciłeś abonament za Messengera?
0
@PatrychoO 4 ziko za gamepassa i można grać ;)
2
@BulaKG To jest jakiś bug, obecnie wiele osób tak ma. Albo nagle dostają 500 zł na fortunie xD
1
@IronSanHybrid Ja ogrywałem na PS5 i gra miała problemy z optymalizacją na Wybrzeżu Clagmar na dole mapy. Były spadki fpsów do 20 jak nie mniej. Zdarzało się to kilka razy jak spędzałem w tamtym rejonie trochę czasu. Wyłączenie i włączenie gry pomagało. Może już to połatali.
1
@Janas11224 Ja już jestem po przejściu i w sumie do tego samego bym się przywalił. Tak jak świat jest ładnie przedstawiony, tak postacie i cała ta historia jest po prostu nudna i kompletnie nieangażująca. Ciężko polubić/zapamiętać jakąkolwiek postać. Szybko włącza się syndrom gry RPG, gdzie już nawet nie słuchasz co mówią tylko zaczynasz to skipować.
Ogólnie to do minusów dodałbym małą różnorodność przeciwników, bo jest ich po prostu garstka.
Tak to ogólnie oceniam gre na solidne 8/10, bo gra mimo swoich wad po prostu nie nudziła się, zawsze było coś do zrobienia.
PS Po cichu liczę, że wypuszczą samodzielny dodatek do gry pod postacią Quidditcha, podwaliny pod to mają.
5
@Emhyr No faktycznie poddymił. Równie dobrze mógł powiedzieć, że jest na to 50% szansy.
1
Xavi gra na czas ze zmianami, sprytnie. Jeszcze w doliczonym czasie jakaś zmiana i gitara
0
@masq Torre to pewnie ma chillere w głowie jak Puig, wiec wyebane jajca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@regatta52 Jak będziemy prowadzić 5 bramki w pierwszej połowie to w drugiej pewnie wejdzie Torre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle Pewniaczek dnia to 2 gole Roberta. Chłop się dzisiaj wyżej za te ostatnie niepowodzenia strzeleckie.
0
@Unique Odważnie. Szczególnie, że Cadiz będzie pod ścianą przez większość meczu.
12
Piekło zamarzło.
0
@cris2706 Ale on ma pecha w każdym meczu.To jest typowy przykład piłkarza, który jest świetny w Reprezentacji, a cienki grajac w klubie
3
No i można wracać teraz do śpiącej La Ligi, gdzie to Real Sociedad walczy o utrzymanie wyniku 1:0
( ͠° ͟ʖ ͡°)
0
Jorginho spłacił sie
0
@magister97r To ten od butów?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Messiah10 No niektórzy tutaj typowali po 3:0, bo MU to podobno siki pająka.
Brak pokory ✔
3
Raphinha zasłużył na dogranie meczu do końca. Szczególnie, ze po bramce jeszcze bardziej sie rozruszał..
1
Klasyk, strzelamy bramkę po czym znowu nie wiem co się dzieje na boisku
0
Alba to zaraz dostanie druga żółta za te symulki albo dyskusje z arbitrem..
4
Alba to chodząca bomba dzisiaj. Zmienić chłopa.
4
Oho, zaczyna się robić nerwowo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Raphinha firmowe zagranie xD
0
@MesQueUnClub96 Ale kto pytał?