6

Chłop ewidentnie czai się na jakąś posadę w Barcelonie ;P

2

@KamQiX Auuu! Dobrze wiedzieć ;p

4

@dariooo Ja tu nie widzę żadnego bólu pupci ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt Tylko Milky Way :o

0

@BarcaFan1998 Hejtuje was wszystkich, hejterzy hejterów.

2

@Kuczek PlayStation również jest dobre dla nastolatków ;)

0

@kulek22 Dostałeś odpowiedź w ostatnim zdaniu. Nie zarabiałby tyle samo co w Barcelonie, i nie mógłby tak szaleć z transferami na lewo i prawo. Przynajmniej tak to rozumiem.

0

@TheMugShot Każda większa premiera jakiegoś filmu przez to przechodzi. Filmweb nigdy nie potrafił sobie radzić z trollami. Polecam sprawdzić co sądzą o naszej produkcji zagraniczni kinomaniacy na IMDb xd

0

@MichalZZZ Że seria od kilku dobrych lat stoi w miejscu.

2

@robsesh Już naprawdę nie wiem co jest gorsze. Smieszkujące śmieszki z nowego transferu, czy obrońcy chłopa, którego gry nawet nie widzieli.

1

@Hushovt Nie tknę, ani jednego. Dam radę. Będę zwycięzcą.

6

@EsTut Prawdopodobieństwo, że w tym samym czasie ty zamkniesz oczy, a ja otworzę podczas mrugania jest wielce prawdopodobna.

0

@NaFazieHitman Trzeba czekać na jego następne konto @drugi_komentarz xD

2

@Rakitovic00 Wejdziesz na jego profil to również widać.

0

Atalanta co niszczy Valencie 3-0 xD

2

Rozumiecie to, najlepszy napastnik z Leganes dołączył do nas. Wybrał nas! Szok i niedowierzanie.

0

@Aaron10 a nie, bo Totki- Lipsk

1

@Nazio87 Czekają aż wprowadzą darmowe kanapki przed wejściem na Camp Nou

0

@bolinho89 Zarząd Leganes będzie cieszył się jak dzieci, które dostały lizaka jak zobaczą te 20 mln.

1

@EsTut To samo może odwrócić się w drugą stroną i to ty będziesz oburzony razem z nami. Dołącz do nas.

2

@Tomek54321 O doprawdy? A słyszałeś, że Cr7 jest blisko Barcelony? xD


0

@Zieliniak Tak, tak.. Przyjdzie, zagra dwa mecze z jakimś spadkowiczem i tyle o nim słyszeli.

0

Socios mogliby chociaż łopatologicznie powiedzieć, że zarząd jest zły, bardzo zły. Cokolwiek..

2

@Rewolucja123 Dosłownie każda scena, gdzie pojawia się Harley Quinn jest perfekcyjna, więc film jest wart obejrzeć nawet dla samej Margot, bo film całościowo jest.. okej. Nic więcej.

5

Godzinę temu wahałem się czy nie obejrzeć filmu, bo w sumie było już późno, a teraz waham się jeszcze bardziej.. i znowu nic nie obejrzę..

0

@DaPi Same $hit, podmienione. Grał w Monaco i odpadło w 1/2. PSG wyszło jeszcze tylko bardziej na niekorzyść ;p

1

@jeyx77x To nie jego wina, że PSG jest tragiczne w obronie co roku.

Sezon 16/17 po fazie grupowej
2 gole vs Man City
3 gole vs Borussia
1 gol vs Juventus
Monaco odpada w 1/2

Sezon 17/18
PSG przegrało już w 1/8
0 goli

Sezon 18/19
Gol i asysta vs Man United
PSG przegrało w 1/8

4

@FafitFCB że chciało ci się to wszystko wypisywać o tej godzinie.

3

@bartoszekkk Chociaż z czegoś się cieszą nie to co nasi Cules pikniczek za pikniczkiem i jakoś żyje się w tej Barcelonie. Nawet jak brud się robi w klubie to ani be, ani me.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?