4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheMugShot Sorki, ale przyklad z Barcą oddaje to najlepiej, jeśli chodzi o rewanż z Atletico. W sensie, że nie są na przegranej pozycji, więc nie wiem co w tym dziwnego. Byli w stanie pokonać Barce, to mają tym bardziej szanse z Atletico.
2
Widziała kiedyś pani pterodaktyla?
2
Hochland to jest pyszne!
0
@Kamiloza91 Co poniektórych na pewno ;D
6
@Kamiloza91 Jeżeli jesteś kibicem Barcelony, nie możesz być za Liverpoolem. Taka niepisana zasada od zeszłego sezonu xd
0
@DaPi na angielskim to samo, ale trzeba się przywalić xDD
1
@Danger204 To, że już nie potrafią utrzymać jedno bramkowego prowadzenia to już nie moja wina ;D
2
@Kamill10 Ładne panie.
0
Antyfutbol vs Drużyna, która ośmieszyła Barcelone.
Wyborne spotkanie.
0
@Zieliniak A pamiętam jeszcze czasy, kiedy mówiło się, że Atletico prezentuje antyfutbol, teraz to Liverpool jest zły, bo nas ośmieszył. Dlatego co poniektórzy liczą na wygraną Atletico ;p
2
@kamiVeB Faktycznie. Z Borussi łatwiej byłoby go wyciągnąć.
0
@DaPi Ja to wolę obejrzeć strzelaninę w Dortmundzie.
1
@jedrek7000 Zgadza się. Tak w sumie to ciekawy zakład :P
0
@Hushovt Nie przesadzajmy, chyba każdy się domyśli, że chodziło o pedały od roweru ;p Z tego co wiem to boty nie pracują w moderacji.
5
@FafitFCB Ty, deszcz i dwa pedały. Coś niesamowitego. Książkę można byłoby z tego napisać :D
2
@Janas11224 Dobry kursik to jest na Live xD
2
@eydem Fortuna. Dla mnie STS jest strasznie nieczytelny, ale może to kwestia przyzwyczajenia ;p
Edit. Ekhem, o kurła zapomniałem... Tylko Etoto @Moderacja :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SuperVegeta A to dzisiaj już LM xD Dobrze wiedzieć ;p
0
@Ramos9248 Okulary.. Bo na ch*lerę potrzebne mi, aż 5 par okularów xD
0
Intro z Pornhuba zagrane przez utalentowanego chłopaka xD
1
@Hushovt Ja się męczę już tydzień z jedną aftą. Trzeba jak najszybciej posmarować, bo później będziesz się tylko męczył :/
0
@kodi77 Sytuacja trochę podobna jak do tej z Neymarem. Każdy wie, że Barca potrzebuje napastnika i będą zawyżać cenę ;p
1
@IronSanHybrid Idealne. Kopiuje.
3
@kodi77 Chłop zagra 2 mecze i tyle z niego będzie. Kolejne pieniądze w błoto.
12
@IronSanHybrid No weź, podrap mnie za uszkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kerouac 100 stopni to nie jest normalna temperatura i nawet przy stockowym chłodzeniu powinien mieć max 85 stopni.
@marcin000019 wytarłeś procek przed nałożeniem nowej pasty? Możliwe, że za mało dałeś, albo nawet za dużo. Pasta powinna od razu działać.
1
@MESSIah16 Phoenix, a kto? Tylko Tomasz Karolak.
0
@beznicku1000 Chłop w Live również nie był jakiś wybitny, z utrzymanie formy miał taki sam problem jak my z utrzymaniem dobrego wyniku.