4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze powiedziawszy to bardziej obawiam się Aduriza niż Cristiano, jeśli chodzi o mecze przeciwko Barcelonie xD
1
@barteggg08 Je*łem xDD
3
Albie to gały dzisiaj wyskoczą, tyle zdziwienia w jednym meczu ;D
3
Legenda głosi, że Antek strzeli samobój, a Ter Stegena nie będzie nawet w bramce.
2
@Mesi12 symulka.
5
Rakieta jaki Family Friendly, podaje wszystkim łapę.
0
Franek, serio? Ty? xD
7
Ter Stegen zaczął swój sabotaż. Na pierwszy ogień Piket ;D
0
@bixmix zagrałeś underka?
4
@nitey Żaden pomocnik nas nie zbawi, jeżeli kazda akcja musi przejść przez Leo.
2
@marcin000019 Nikt tak nie nie napisał w trakcie meczu, wręcz przeciwnie. To ty wywołujesz wilka z lasu.
2
@jaras121 Kiedy mu tak powie, że ma tak grać.
6
Ludzie potrafią słuchać disco polo, a wam trudno słuchać jakiś komentatorów. Co wy możecie wiedzieć o krwawiących uszach?
0
@MrShakira Ter Stegen Out. Obowiązkowo.
6
Byle do karnych, potem już zostaje tylko sabotaż Ter Stegena xd
0
@cules100pro O doprawdy?
4
Na plus - Nie przegrywamy
Na minus - Griezmann niewidoczny
0
@Katalończyk 99 Chłop może ma wadę wzroku i boi się nałożyć soczewek kontaktowych xd
1
Alba co za mina. Idealna do memów xD
0
Messi mógł posadzić Ter Stegena na ławce, a nie Griezmanna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Bardzo dobrze, że Alba dostał żółtko. Może przestanie dyskutować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ale by chodziły kontry u Lucho przy takim pressingu rywala. Dzida do przodu i lecą całą drużyną.
2
Co to za drugi komentatora na TVP Sport? Śmiesznie akcentuje xD
6
W drugiej połowie, żeby było sprawiedliwie Messi za Griezmann. Kara od Setiena, nie umiecie wygrywać razem, grajcie sami xDD
10
Seksownie warczy Strejlau, wrr..
2
Ale gupek ze mnie. Szukam strima, znalazłem, a tam w rogu TVP Sport xD Wyższy stopień cebulactwa
0
@chrisek79 to SUPER
0
Opanujcie się tam, Flashscore mi zwariował.
0
@NGTRX a Real ostatnio wymiatał w Pucharze Króla? Bo coś tego nie widać, w porównaniu do LM xd