3

@IronSanHybrid Czy tylko ja mam problem z tym, że żadne Stand Up, ani kabarety kompletnie mnie nie śmieszą?

0

@KmN Labirynt (2013)

3

@FafitFCB Real - Man City. Chyba oczywisty wybór.

16

@ranger3120 Dzisiaj widziałem chłopa jak wiatr go zdmuchnął i uderzył głową w krawężnik. To byłeś ty?

1

@FafitFCB W dupę. Pogoda chyba pomyliła mój taniec śniegu z deszczem...

5

@dniel Koronaświrus. Jedyne zapasy, które zrobię to do następnego meczu w LM..

1

@BARCA_FOR_EVER Ja się nie cieszę z własnego życia, a mam cieszyć się z występu jakiegoś chłopa w drużynie?

1

@Veb1233 Coś mnie ominęło? Co on robi w rezerwach?

1

@Criss18Barca Pewnie ustawienia się nie zsynchronizowały.

1

@Criss18Barca Próbowałeś wyłączyć i włączyć?

5

Nareszcie Griezmann będzie mógł się wykazać na prawej obronie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamilos84 To wszystko zależy od tego czy masz wykupiony złoty karnet La Rambli, który umożliwia korzystanie ze wszystkich atrakcji.

7

Tablica z rodzajami "xD", bo niektórzy zastanawiają się dlaczego niektórzy spamią większą ilością literki "D"
https://repostuj.pl/upload/2018/05/20/920f0a81-18c7-441e-af98-f8327400d431.png

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DanielOOL Eibar + gra u siebie, robi robotę.

2

@malyras Fajny pieseł.

1

@bartoszekkk To było nawiązanie do jego fryzury xd

0

@Hiacynk Typowy Ronaldo, wiosna się zbliża i chłop się odpala.

2

@Wilczeq Pompowanie balonika czas zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hushovt Byczek dupną sobie monsterka w trakcie przerwy

0

Arthur to chyba zaraz zejdzie na tym boisku. Cały zalany potem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kubusnitecki a za wszystko zapłacisz kartą mastercard.

5

Czy tylko ja mam "atak reklamowy"? Co odświeżę La Ramble to wyskakuje reklama za każdym razem, a dokładnie reklama Porsche Taycan. Nie kupię, bo mnie kurła nie stać.
PS Mówię o wersji mobilnej

0

@MrShakira Równie dobrze możesz skorzystać z 7 dniowego bezpłatnego dostępu do HBO ;p

2

Chyba oglądał mecz grany na Camp Nou, bo na pewno nie wyjazdowy xD

0

@Hushovt Chyba sobie żartujesz. Chłopowi odwaliło. Jest totalnie odklejony od rzeczywistości.

0

@zenoowity a mnie się wydaje, że Haalanda prędzej czy później wykupi Bayern ;D

0

@MESSIah16 Haaland dopiero drugi sezon gra na poziomie zobaczymy jak będzie dalej. Na razie wydaje mi się, że Mbappe. Ciekawe czy Francuz wyjdzie w końcu poza ligę francuska. Jestem ciekawy jakby się spisał w takim Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?