4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mesi12 i tak, i nie. Coś pomiędzy.
10
@tristan87 Polecenia zebrane i dał nogę. Już pewnie jest przy granicy..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@itmustbejoke "Łódź mistrzów" Coś pięknego, uwielbiam autokorekte xD
11
@masq O Bogowie, walka!
2
Kiedy czekasz, aż film ci się załaduje xd
https://x.com/Pornhub/status/1221523357159632896
3
@Hiacynk Pakt z diabłem działa w dwie strony mogą wygrywać, ale nie mogą przegonić Barcy w lidze xd
0
@wierbafcb Pewnie tą w Barcelonie, bo na pewno nie tutaj ;(
23
Mapka do śledzenia koronawirusa, jeżeli jest ktoś zainteresowany.
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
2
@Filip_10
0
@Kamilos84 Potwierdziło już nawet ESPN ;/
48
Nawet Umtiti posta zamieścił :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Jestem w trakcie zrzucania bomby. Za chwilę podam szczegóły.
Edit. Posiedzenie uważam za udane. Mission Accomplished
3
@LoveValverde Jeżeli idziemy takim tokiem rozumowania. To mam nadzieję, że to będzie Lautaro, a czerwo miało być sygnałem, że ma głęboko w pupie ten Inter xd
0
@matirix20 Najpierw ktoś musi ją podłożyć. Ja się nie tykam do tego ;p
2
@WisniaKala Ja byłem w kinie. Na dużym ekranie to kompletnie coś innego, strona techniczna i wizualna robiła wrażenie.
7
@beznicku1000 Znając futbol i ligę włoską. To właśnie Juve tak czy siak wygra.
1
Grawitacja z 2013 na TVN dla sympatyków kosmosu.
1
@norbi77 Zapomniał dodac, że po kilku głębszych.
3
@Vxb93 xD Nie znałem tego pocisku, aż sobie zapisze w notesiku.
1
@krzychu1526 oby Lazio wygrało.
0
@Hiacynk a skąd miałem wiedzieć, że to żartobliwie ;d Chociażby @Mesi12 nie miał pojęcia, że jest taka możliwość ;p
0
@Mesi12 @Hiacynk Nazywa się YouTube Music Premium działa na zasadzie Spotify.
PS Można wypróbować bezpłatnie.
4
@Hiacynk Przecież jest już taka opcja xd
6
@matirix20 Z tych nie realnych to polecieć w kosmos, bo raczej nie dożyje tanich lotów ;d
1
@MichalZZZ Może program nie jest w HD?
5
@bixmix U mnie po wklejeniu posta z Twitta z dopiskiem "xD" usunięto komentarz. Natomiast, gdy kolega wrzucił coś takiego to widnieje cały czas
https://zapodaj.net/2870248bb5625.jpg.html
Czyli jakbym dopisał więcej "D" to post byłby cacy? xD
0
@Lenioq Na razie wygląda, że jest wręcz przeciwnie i nasi nie mają siły biegać podczas meczów i nie zdziwię się jak dopadnie nas jakaś plaga kontuzji.