0

@mavachi Haaland 2 mecze - 5 bramek

1

@Arteek87 Banus dostanus xd

8

Fortuna wydymala ludzi na skoki rozlicza ich po kursie 1.00 Coraz gorzej z tą fortunką xd
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODI0ODYwMDI1NjE3MDIwMDrsihTuj4JFltRK+Iw=

0

0

@kerouac Zawsze to lepsze niż bycie nawiedzonym.

0

@Kurkmen Założę sie, że jakby przyszedł do nas jego poziom gry zrównałby się z kolegami z drużyny. Nie robiłby żadnej różnicy. Kupowanie kolejnego pomocnika w niczym nie pomoże.

0

@Kurkmen a na uj nam on w składzie. Za mało pomocników?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sympatyczny meczyk. Pozdrawiam z rodzinką.

14

Ludzie dalej zapominają, że gramy na Mestalla, gdzie nam po prostu nie idzie. W ostatnich 5 latach wygraliśmy z nimi tylko 2 razy na wyjazdach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Stracona bramka na wyjeździe? Jest ✓
Pewniaczek do końca sezonu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co jak co, ale sędzia przyznał się do błędu. Niektórzy by nie dali sobie nic wmówić.

0

Nie wystarczy, że Neymar nawiedził nasze skrzydło to jeszcze Valdek musiał ławkę xd

0

@amanter Co ma Suarez do rozgrywania, bo to właśnie z tym jest problem. Bez rozegrania to by nawet piłki nie dostał

3

Takich wylewów to sama FIFA nie powstydziłaby się xd

0

@IronSanHybrid Ta, dodatkowo powstanie nowa kategoria xd

0

@urbipl Masło ci się nie zwarzyło po dodaniu wina?

0

@bixmix Nie za wcześnie. Alkoholiku? ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@FCMichalo 15 mln.

0

@beznicku1000 Tak u buka postawiłeś? ;d

2

@Ronin47 Witam w klubie. Równie miałem 3 trymery od Phillipsa i wszystkie się rozdupcyły. Rok temu kupiłem od firmy Braun i mogę polecić. Aktualnie taki model posiadam.
https://m.euro.com.pl/trymery/braun-bt-7040.bhtml?from=ceneo&p=319.00&cr=0&t=20200125-0938

3

@Patrykl145 #konsole

1

@Volk Otwórz nową dyskusję na Filmwebie to zaraz ktoś ci powie co to za film https://m.filmweb.pl/forum/filmy

0

@Hushovt Czy to, aby czasem nie był jakiś pseudo religijny film?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tristan87 Harnaś.

1

@Hushovt Piwo tak naprawdę odrzuca samym wyglądem, a w smaku jest taki rozwodniony, nijaki. Piło się gorsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?