3

@Mario96w Wejdzie jak w masło. Po prostu nie wierzę, że Napoli w jakiś sposób coś wskóra.

1

0

@ŁukaszNidzica Tak, grę masz na stałe.

5

@Zip Nie żeby coś, ale znowu dzieje się pewna rzecz, która jest widoczna od lat. Czyli Cristiano znowu odpala się na wiosne, a Messi jakby tracił siły i tak co roku ;p

2

@Artsss Wczoraj de Jong dla Sevilli zdobył gola.

7

@Fanatyk666 Roma również była do pokonania. Siądzie im Psycha po straconym golu i znowu zacznie sie jazda.

15

@Fanatyk666 Najpierw to trzeba tam dojść xd

0

@Zip To skoro już po ptokach mogliby oddać tego Lautaro ;p

0

@Criss18Barca Kupiłem ostatnio słuchawki od firmy Xmusic najgorszy shit jaki miałem, kosztowały mnie jakieś 99 zł. Nie dość, że trzeszczały gdy słuchawki były wystarczająco blisko telefonu, to do tego trzymały 2 godziny, gdzie na pudełko pisze 8h( ładują się 2h xd).. Oczywiście jedna słuchawka przestała działać już po tyg. Lepiej dołożyć na jakieś lepsze niż kupować jakieś budżetówki. JBL są niezawodne, a dorwiesz już poniżej 200 ziko.

2

@Ermitano Po "kadencji" Valdka w Barcelonie mam totalna znieczulicę czy to wygrywamy czy przegrywamy. Nie odczuwam żadnych większych emocji. Człowiek od razu jakiś taki weselszy jak ma pewne rzeczy w pupie. ❤️

1

@kuz Naprawdę, mógłby stworzyć jakiegoś bloga i miałby pole do popisu, a nie rozpisywać się na kilka postów.

0

@marcin62 Naciśnij w Originie na grę prawym przyciskiem myszy i powinno być coś takiego jak "napraw" lub coś w tym stylu, już nie pamiętam i sprawdź czy zadziała.

42

Obrona Barcelony xd


0

@Pablopicasso27 Może też oznaczyć chłopaki, czyli "ale chlopaki/dzieci".

1

@Pablopicasso27 Rebjata znaczy "Dzieci"

2

@Hushovt i to są ciekawostki, które chcę tutaj widzieć xd

0

@ViscaBarca123 Możliwe, mało pamiętam z pierwszego sezonu. Dawno temu oglądałem.

0

@ranger3120 Sex Education.

0

Muszę chyba nadrobić nowy sezon.
https://x.com/Pornhub/status/1221160985341415424

0

@Quanah_Parker a ile ta paczka fajek była warta ;D

0

@Quanah_Parker Ile dałeś?

0

0

@Lord_Vader Tryplet zdobyty, ale leci dalej. Coś niesamowitego.

3

@gumaz Boniek xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@itmustbejoke Chcieliście to macie. Zaraz Puig będzie zasuwać kolejne 30 meczy pod rząd i marzenia La Rambli się spełnią ;D

5

@shinthps Trafił na liste na czasie ;D Trzeba uciąć mu zasięgi

0

@Quanah_Parker Podrabianiec z Ciebie ;p
Edit. Specjalnie dla cb zrobiłem korektę.

1

@Quanah_Parker Przesadzasz. Ja się dobrze bawiłem, nie ma rewelacji, ale dla fanów serii powinno się spodobać.

0

@Coutinho007 A kto go nie zjada ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?