0

Korzystał ktoś z aplikacji Glovo? Teraz ciągle reklamują ja w tv, działa na zasadzie Pyszne.pl,
tylko, że w Glovo możesz dodatkowo zamówić jedzenie ze sklepu, np. chłop może Ci przywieźć Chipsy z Żabki, jak Ci się dupy nie chce ruszyć xDD

0

@MrShakira Ta, zaufana.

5

@betonito Czyli Aguero xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pewex Nie rozumiem fenomenu "Historii Małżeńskiej" historia banalna, ciągnie się jak flaki z olejem, a jedna wyróżniająca się scena, to już ta popularna przez większość kłótnia między dwójką bohaterów...

3

@Encore Ta, odpali, ale wrotki do szpitala xd

1

@klopx Zaraz Mundo Deportivo napiszę, że do niczego nie doszło i zacznie się karuzela.

0

AS podaje, że doszło do konfliktu między dwoma ważnymi zawodnikami, ale żeby podać już kto, to już cykają się.

0

Chyba najgorzej wydane pieniądze w historii klubu.

0

@masakrator05 W nic nie wierzę. Amen.

0

@Coutinho007 A tak na serio. Do wyborów coraz bliżej i zapewne będą chcieli zrobić coś z rozmachem i nie zdziwiłbym się, gdyby zarząd rzucił się na takiego Mbappe, którego oczywiście i tak nie wyciągnął z PSG i zacznie się improwizorka pod koniec okienka.

0

@Coutinho007 Po nikogo, Suarez, aż po grób. Później jego dzieciak przejmie 9 w Barcelonie ;D

0

O, w dupkę. Elon Musk nagrał piosenkę. Niezłe techno xd


1

@Hushovt Super Bowl, tak w skrócie ;p

4

Mają pierd**nięcie, Amerykańce ;d

2

@Maker0
Najlepsze :Messi

Najgorsze: Messi
( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@tristan87 Za Valverde pod koniec jego kadencji również mówił, że teraz już czuję się lepiej xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

6

@SkN Podaj mi jedna osobe, która napisała, że Leo powinnien odejść. Jedną osobę.

5

Już nie mogę doczekać się komentarza na temat Messiego od pana byłego piłkarza xD

12

@itmustbejoke A Messi to jakiś nietykalny? Nie można go skrytykować czy jak?

1

. Riki Puc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@marcin000019 Iksde.

0

Krokietić, huehuehue.

4

1

@eydem Nie trzeba.

0

Dostanę w Żabce parmezan czy nie mają tego typu rzeczy?

39

@Janiama Dlaczego mu nie odpisałeś pod tamtym postem? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?