4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Korzystał ktoś z aplikacji Glovo? Teraz ciągle reklamują ja w tv, działa na zasadzie Pyszne.pl,
tylko, że w Glovo możesz dodatkowo zamówić jedzenie ze sklepu, np. chłop może Ci przywieźć Chipsy z Żabki, jak Ci się dupy nie chce ruszyć xDD
0
@MrShakira Ta, zaufana.
5
@betonito Czyli Aguero xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pewex Nie rozumiem fenomenu "Historii Małżeńskiej" historia banalna, ciągnie się jak flaki z olejem, a jedna wyróżniająca się scena, to już ta popularna przez większość kłótnia między dwójką bohaterów...
3
@Encore Ta, odpali, ale wrotki do szpitala xd
1
@klopx Zaraz Mundo Deportivo napiszę, że do niczego nie doszło i zacznie się karuzela.
0
AS podaje, że doszło do konfliktu między dwoma ważnymi zawodnikami, ale żeby podać już kto, to już cykają się.
0
Chyba najgorzej wydane pieniądze w historii klubu.
0
@masakrator05 W nic nie wierzę. Amen.
0
@Coutinho007 A tak na serio. Do wyborów coraz bliżej i zapewne będą chcieli zrobić coś z rozmachem i nie zdziwiłbym się, gdyby zarząd rzucił się na takiego Mbappe, którego oczywiście i tak nie wyciągnął z PSG i zacznie się improwizorka pod koniec okienka.
0
@Coutinho007 Po nikogo, Suarez, aż po grób. Później jego dzieciak przejmie 9 w Barcelonie ;D
0
O, w dupkę. Elon Musk nagrał piosenkę. Niezłe techno xd
1
@Hushovt Super Bowl, tak w skrócie ;p
4
Mają pierd**nięcie, Amerykańce ;d
2
@Maker0
Najlepsze :Messi
Najgorsze: Messi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@tristan87 Za Valverde pod koniec jego kadencji również mówił, że teraz już czuję się lepiej xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
La Rambla dzisiaj.
https://imgur.com/gallery/DVVv0MD
6
@SkN Podaj mi jedna osobe, która napisała, że Leo powinnien odejść. Jedną osobę.
5
Już nie mogę doczekać się komentarza na temat Messiego od pana byłego piłkarza xD
12
@itmustbejoke A Messi to jakiś nietykalny? Nie można go skrytykować czy jak?
1
. Riki Puc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@marcin000019 Iksde.
0
Krokietić, huehuehue.
4
@Suzu @eydem NIe potrzebuje plusa.. https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1956&PART=34
1
@eydem Nie trzeba.
0
Dostanę w Żabce parmezan czy nie mają tego typu rzeczy?
39
@Janiama Dlaczego mu nie odpisałeś pod tamtym postem? ;D