4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wszystkie części Half Life są za darmo do pobrania na steamie, jeżeli ktoś jest chętny.
0
@LeoMessi1994 Według mojej opinii w to lato powinienem się wybrać gdzieś za granicę :)
0
Bez urazy panie Samper, ale my z tobą nie chcemy.
0
@DonMatteo901 Jolka! Jakiś wariat z harmonia na dole cie wola
0
@Rewolucja123 U mnie również nie działa z automatu dostaje crasha.
5
@socha Ozil miał 19, a Henry 20 asyst w jednym sezonie i to właśnie Francuz jest rekordzistą.
0
@wojopancer Jest pełno takich aplikacji w Google Play.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KmN Niedługo to będzie się mówić o przeklętym skrzydle Barcelony i żaden piłkarz nie będzie chciał do nas przyjść na tą pozycję :D
2
@MateuszQ Ale co? xd
0
@LoveValverde To ja dorzucę Wiejskie Ziemniaczki ;p
0
@puyol_presidend5 Ej, psst. Spróbuj Jeffa.
0
@Hushovt 2 żółte pokazuje flashscore.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ArterkHD Ostatnio na takie coś wpadlem. Zloto < 3
1
@Mesi12 Raczej, nie inaczej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Coutinho007 Standardowo, a jak poszedł zakładzik na mecz Mallorca - Valencia. To musieli rozgromić nietoperzy..
0
@KapiFCB https://zapodaj.net/b52521b053d62.jpg.html
4
@FafitFCB Herbata z cytryny? A co to za wynalazek ;D
5
@Kurkmen Wystarczy, że przestaniesz czytać te wszystkie bujdy dziennikarzów..
0
@Xavinho54 W takim razie równie dobrze może to robić Griezmann na 9. Same $hit..
0
@Xavinho54 Chłop strzelił jednego gola w tym sezonie.
8
@JohnA To był tweet.
https://x.com/chleb__/status/1217041109601398785
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
9
Ehh, nauczmy się cieszyc. Posty tak szybko znikają.
Edit. @wpwelement @Moderacja To jak, dowiem się dlaczego post tym razem został usunięty?
0
@Coutinho007 Busi po tylu latach nauczy się biegać? Jak to będzie objawienie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mikael No tak, bo taki Klopp był kimś wielkim jako piłkarz xd Nie wsadzaj wszystkich do jednego wora
0
@mikael A Enrique to jakie kluby trenował?