4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esteban_ Psycha is gone.
1
@Danny Gaucho Max to już takie przeorane imię dla psa, że szkoda gadać ;D
0
@Danny Gaucho Na przykład, taki kot Ryszard.
0
Co sądzicie o nazywaniu psów czy kotów imionami "ludzkimi"? ;d
0
Zabrałbym się za jakąś ciekawą książkę psychologiczną. Poleci ktoś coś ciekawego??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@msmsms Aż musiałem zapytać wujka google, kim on jest..
0
@deyna2018 Nie zrozumiałem co masz na myśli w pierwszej cześci zdania. Do jakiej ceny szukasz karty?
0
@deyna2018 Co?
2
@Hushovt Akurat na IMDb, nadzoruje administracja w porównaniu do Filmwebu.
1
@robert12181 Za każdym razem, a w szczególności jak odpalę cs'ka, wtedy nie mogę uwolnić z siebie mojej zwierzęcej dzikość..
0
@krzychu1526 Depresja i zespół leku, czyli wszystko w normie.
0
@Criss18Barca Sprzątanie po kolegach w szatni ;D
22
@Crack18 Chody.
0
@kolo123 Nie znam, ale śmiechem, żartem to wygląda mi trochę na jakiś przekręt :p
Edit. Bo ewidentnie Trybson czekał, by wyzwać na pojedynek Najmana, a tu taki bęc.
0
@Crack18 gdyby nazywały się wchody, to byś pytał czemu nie schody.
0
@ukaszz Tak samo jak ty straciłeś czas, by napisać ten komentarz ;D
2
@DanielOOL Chciał pójść do zoo, ale ogarnął się, ze zamykają o 18.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szanuje za nutę, Łazarski Gladiatorze.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hosh Kruszwil będzie pasował idealnie xd
0
Pora na Łazarskiego Gladiatora!
45
Malczyński niczym Atletico na wyjeździe.
0
@Kamilos84 Przegra :p
3
@Barwindg Ja ciągle czekam na walkę ze starym na plecach, ale chyba się nie doczekam ;p
0
@Janiama Tak samo będzie miał teraz jazdę, przecież cieszył się z wygranej z karłem. Jak tak można?
4
@krzychu1526 Widać, że stres, już bez przesady. Normalnie się wysławia w swoich filmach.
0
@zodiak_10 A ma płakać? xD