4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rewolucja123 Vidal powinien wchodzić na 2 połowy, wtedy najlepiej się spisuje. Czasem to wygląda jakby dawał drugie życie zespołowi patrząc na jego zaangażowanie przy zmęczonym przeciwniku.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jakchcesz Więc mówisz, że graliśmy dzisiaj z potęgą ligi jakim był Valladolid? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Encore Przecież to nie on wybierał xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid A wejdzie Antek za Fatiego.
0
@Maximus2 Praktycznie "niezauważalne" błędy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Alba to nawet pierwszy do wyściskania Messiego..
3
@Mati90fcb Pewnie ze łzami w oczach stoisz przed TV i klaszczesz mówiąc "ale dzisiaj gramy, coś pięknego".
Ps Każdy kibicuje na swój sposób i nie powinno ciebie to obchodzić :)
1
Jak dzisiaj będzie wymówka? Wygraliśmy na trudnym terenie, liczą się punkty, a nie styl xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mathew86 Iskde.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damianex10 Właśnie przez taki tok myślenia dalej nie posiadamy zastępcy za Suareza, bo nie ważne kto przyjdzie i tak nie dostanie porządnych minut..
2
@zodiak_10 Skoro trener taki dobry to dlaczego wystawił Suareza na wyjeździe w LM?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ZielonySzparag Ja bym powiedział, że Lipa (ta) Dupa.
3
@Kapitan hawk Panie, a widziałeś jakie po ulicy chodzą ;D
0
@DaPi Zapewne myślał, że jest w stanie wymienić polecenia na złotówki. Niestety się pomylił.
0
@D44H Parówki ;p
2
@Chwytliwy Puszcza oczko w stronę Interu.
11
@l0Messini Coraz bardziej niepokojące prośby na tym forum.
0
Gry Electronic Arts takie jak FIFA 20, czy Battlefield V wędrują na Steama!!
Do tego na wiosne będzie również dostępny EA Access na steamie.
1
@ciupaw WWE
1
@Kapitan hawk Jak Cover "Zombie" to tylko od tej pani :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krzychu1526 Czytam 20 raz ostatnie zdanie i dalej nie potrafię zrozumieć. Chyba pora iść spać xD
1
@KamQiX The Strokes - Last Nite