3

18

@Janiama Dlaczego nie napisałeś tego pod tamtą dyskusją?! Przecież nie ma limitu odpowiedzi pod postem? Tworzy się niepotrzebny spam..

0

@Danny Gaucho Tylko, że nasz naczelny zadymiarz zrobiłby to tak czy siak ;D

1

@msmsms Co ty wiesz o chiil'u. Wystarczy spojrzeć na tą piękną jesień i spadające listki z drzew ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Tasde Może mu wzrok się pogorszył ;)

1

@MarioVeB! Napastnik, który co sezon strzela 0 bramek na wyjazdach w LM ma być na liście transferowej haha.
Widzisz i nie grzmisz. Skończy to swoje hejterstwo

0

@MesQueUnClub_87 Patrząc na ciągłe dośrodkowania Juventusu to chyba zaczął trenować główki :p

1

@KSSniper 34 lata i widać dosyć mocny spadek formy. Coś mi się wydaje, że może szybciej niż nam się wydaje przejść do Mls. No, ale z jakiego ambicjami to może się jeszcze odbije.

0

@Skaramuczi Zacznijmy od tego, że Suarez powinien wylądować na liście transferowej w letnim okienku, bo nie ważne kto przyjdzie w miejsce Suarez to i tak będzie grał 3/4 meczy.

1

Starość nie radość, a kiedyś był wyśmienity w rzutach wolnych.

3

"Arsenal pokazał brak charakteru i to mnie wk****a, ponieważ to działo się już wielokrotnie na wyjazdach. Ale ważniejsze jest, że nie pokazali żadnej technicznej jakości na boisku. Rozegrali mnóstwo prostych piłek i nie mieli żadnej inspiracji, wyobraźni czy kreatywności. Wyglądali ociężale. To nie jest Arsenal. Musisz wziąć piłkę i pokazać co potrafisz. Jednak nie widziałem tego od lat. Nic się nie zmieniło, odkąd odszedł Arsene Wenger" - Petit Emmanuel

Jakbym czytał o Barcelonie Valverde. Dlaczego nikt jasno nie potrafi powiedzieć jak to wygląda u nas naprawdę..

0

@Adek124PL Działa. Tylko, że ja korzystam z aplikacji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LordB007 Jak zawsze po skończonych meczach LM

51

Na wyjeździe?
Twój Stary > Suarez

1

Zawiodłem, poległem po raz 14.. @SeeleyBooth

1

Widać, że walka o głupie przełamanie się Suareza jest ważniejsze niż wynik meczu.

2

@Tomek_TF Najładniejszy.

0

@kiper09 Bo Pique po wojaku.

0

@El dominatore Ale to był samobój xd

0

Samobój panowie.

0

Czasem nie rozumiem tych trenerów.. Każdy widzi, że Vidal jest potrzebny na już, a Valverde jakby nigdy nic wszystko cacy.

4

Valverde chyba znowu wstydzi się poinformować liniowego, że chce wykonać zmianę..

0

@robsesh No wiesz, wygraliśmy 5 meczy z rzędu. Coś niesamowitego jak na taki klub, moim zdaniem jesteśmy czarnym koniem tego turnieju.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na miłość Boską, wprowadź zmiany. Suarez, Busi Out Dembele, Vidal IN

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bez 2 gola nie wywieziemy stąd 3 punktów..

0

@masq Ukłon w stronę młodzieży.

1

@daver Liczyli na Neuer'a w bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?