4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jakchcesz 2w1
18
@Janiama Dlaczego nie napisałeś tego pod tamtą dyskusją?! Przecież nie ma limitu odpowiedzi pod postem? Tworzy się niepotrzebny spam..
0
@Danny Gaucho Tylko, że nasz naczelny zadymiarz zrobiłby to tak czy siak ;D
1
@msmsms Co ty wiesz o chiil'u. Wystarczy spojrzeć na tą piękną jesień i spadające listki z drzew ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Tasde Może mu wzrok się pogorszył ;)
1
@MarioVeB! Napastnik, który co sezon strzela 0 bramek na wyjazdach w LM ma być na liście transferowej haha.
Widzisz i nie grzmisz. Skończy to swoje hejterstwo
0
@MesQueUnClub_87 Patrząc na ciągłe dośrodkowania Juventusu to chyba zaczął trenować główki :p
1
@KSSniper 34 lata i widać dosyć mocny spadek formy. Coś mi się wydaje, że może szybciej niż nam się wydaje przejść do Mls. No, ale z jakiego ambicjami to może się jeszcze odbije.
0
@Skaramuczi Zacznijmy od tego, że Suarez powinien wylądować na liście transferowej w letnim okienku, bo nie ważne kto przyjdzie w miejsce Suarez to i tak będzie grał 3/4 meczy.
1
Starość nie radość, a kiedyś był wyśmienity w rzutach wolnych.
3
"Arsenal pokazał brak charakteru i to mnie wk****a, ponieważ to działo się już wielokrotnie na wyjazdach. Ale ważniejsze jest, że nie pokazali żadnej technicznej jakości na boisku. Rozegrali mnóstwo prostych piłek i nie mieli żadnej inspiracji, wyobraźni czy kreatywności. Wyglądali ociężale. To nie jest Arsenal. Musisz wziąć piłkę i pokazać co potrafisz. Jednak nie widziałem tego od lat. Nic się nie zmieniło, odkąd odszedł Arsene Wenger" - Petit Emmanuel
Jakbym czytał o Barcelonie Valverde. Dlaczego nikt jasno nie potrafi powiedzieć jak to wygląda u nas naprawdę..
0
@Adek124PL Działa. Tylko, że ja korzystam z aplikacji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LordB007 Jak zawsze po skończonych meczach LM
51
Na wyjeździe?
Twój Stary > Suarez
1
Zawiodłem, poległem po raz 14.. @SeeleyBooth
1
Widać, że walka o głupie przełamanie się Suareza jest ważniejsze niż wynik meczu.
2
@Tomek_TF Najładniejszy.
0
@kiper09 Bo Pique po wojaku.
0
@El dominatore Ale to był samobój xd
0
Samobój panowie.
0
Czasem nie rozumiem tych trenerów.. Każdy widzi, że Vidal jest potrzebny na już, a Valverde jakby nigdy nic wszystko cacy.
4
Valverde chyba znowu wstydzi się poinformować liniowego, że chce wykonać zmianę..
0
@robsesh No wiesz, wygraliśmy 5 meczy z rzędu. Coś niesamowitego jak na taki klub, moim zdaniem jesteśmy czarnym koniem tego turnieju.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na miłość Boską, wprowadź zmiany. Suarez, Busi Out Dembele, Vidal IN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bez 2 gola nie wywieziemy stąd 3 punktów..
0
@masq Ukłon w stronę młodzieży.
1
@daver Liczyli na Neuer'a w bramce.