1

@IronSanHybrid Spoko, gruby. Do jutra.

2

@michaleu Wołają mnie, muszę spadać chłopaki.

1

@gorgota Spyro, crash, tenchu 2, Croc, Silent hill, tony hawk pro skater 2, Dino crisis

4

@VanBest To je lepsze panie


0

@jacobFCB Czwart Stopień 2009

0

@Simon_1899 Ja wchodzę od razu na La Ramble. Polecam.

1

@Commando Natomiast niemieckie porno wręcz odwrotnie xD, JA!

1

@TR3YWAY Wymęczone 1;0, jak na wyjazd przystało.. (gol Suarez)

2

@plutonio Trochę taki cringe.

2

@Janiama Bez urazy, ale co robi tam Puyol na pierwszym miejscu? Okej, charakter miał niesamowity, próbował nadrobić wszystko swoją walecznością, ale brakowało mu umiejętności, tego czegoś w porównaniu do Maldini'ego i wielu innych obrońców. Bez urazy #NieDlaGównoBurzy

4

Znałem ją przez praktycznie całe życie, była czuła, robiła mi bardzo dobrze, no wiesz taka urocza nie. Tylko niestety stał się wtedy wypadek i miałem w gipsie ją.. moją prawą rękę.. pepeRope

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MensculinVeB PSG to jest wiezienie dla piłkarzy, jak się nie zbuntujesz nic nie ugrasz. Ben Arfa chciał transferu, został zesłany do drugiej drużyny, natomiast Rabiot wylądował na trybunach, gdy Barca się nim interesowała.

0

@tomono Piwo samo się nie kupi, mordo.

1

@MensculinVeB Dembele wcale się tak nie zachowywał przed transferem do nas xD

5

@IronSanHybrid On chciał, żeby Rakitic upadł i sobie głupi ryj rozwalił ;O

0

1

@IronSanHybrid https://x.com/zelekzyzynski Miłej lektury.

0

@Bambus150400 Ney mar.

0

@Rewolucja123 Co on będzie robił jak okienko się skończy, chłop popadnie w depresję ;d

0

@Volk Jak w miarę czysty, to i może warto spróbować. Do odważnych świat należy.

2

@Volk Kibel/łazienka, same $hit na Podlasiu

5

@Volk Jeżeli kupiłeś tego Gilleta to nie zdziw się jak znajdziesz go w kiblu ;!

0

@Danny Gaucho Telepatycznie to zaraz oskarżą mnie o godzinę policyjną xD

3

@Danny Gaucho Przecież jakoś musiałem przekazać swoją myśl, cmon Gaucho. Wake up..

2

La Rambla mogłaby się chociaż raz zjednoczyć razem i nie pisać nic o Neymarze przez 1h.
Edit. Marzenia ściętej głowy ;/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

8

@kenneth99 Mam maga na 50lvl, możesz mi naskoczyć. Tfu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?