4

Zwykła Milka najlepsza.

0

Bullshit, w tym sezonie nikt nie jest taki medialny jak Van Dijk.

2

Komentarz usunięty

0

Coś mi się wydaje, że następnym zwycięzcą ZP będzie Van Dijk. "Zwycięstwo" Modrica tylko pokazało, że okres dominacji Messiego i Ronaldo dobiegło końca, jeśli chodzi o tego typu nagrodę.

7

Komentarz usunięty

0

Podobna kontuzja co u Puyola, a Sam nie chciał poddać się operacji, wolał iść tą "niepewną" drogą. Kontuzja może się odnowić i znowu wyleci na pół roku jak nie dłużej, może czuć ciągły dyskomfort w kolanie itd. Jeśli chodzi o "prawie pewnym odejściu' to pierwsze słyszę, od kilku miesięcy nie pojawiło się nic szczególnego i rzetelnego, więc nie wiem skąd masz te informacje.

10

A co tu Ewoluować skoro przez 2 lata grał taką samą piłkę i dalej się nie nauczył, czyli brameczka i odpuszczamy, żeby ZACHOWAĆ siły na LM i tak do końca sezonu, nawet w 1/2 finału..

0

Skoro zwykły szary kibic wie, że te koszulki by rozeszły się jak "świeże" bułeczki, to dlaczego tak duża firma jak NIke jeszcze na to nie wpadła?

20

Wolał wykorzystać zmianę ubrania niż zawodnika xD

1

Ciebie też obrażają, a jeszcze nikt nie dostał bana, więc równowaga jest zachowana xD

1

Kij z tym. O to chodzi, a nie klepanie tego samego do usranej śmierci, bo ileż to można zmieniać tylko pasy, węższe, szersze, więcej czy mniej..

0

Cules nie narzekali po sezonie, tylko Polakowi rodakowi, zmiany nigdy nie pasują, bo przecież "tradycje trzeba pielęgnować"..

0

Przed sezonem 15/16 też tak mówiono, a gdy piłkarze wyszli na boisko w "poziomych" koszulkach, to było tylko komentarze typu "hmm, nie są złe, spodenki mogły być ciemniejsze" itp.

4

Naprawdę nie rozumiem płaczu o te koszulki na nowy sezon, nie wyglądają źle, a to, że przypominaja kadrę Chorwacji to już szukanie czegoś na siłę tylko, żeby się przyczepić. Gdy Nike próbuje coś zmienić ŹLE, gdy robi zmiany lekko kosmetyczne też ŹLE. Taki sam płacz był na początku, gdy wchodziły koszulki z poziomymi pasami, a po sezonie wielu okrzyknęło jya jedną z ładniejszych koszulek ostatnich lat. Co pokazały tylko wyniki sprzedaży, Essa ziomeczki

0

Nathan Drake z serii Uncharted.

0

To co pokazał Cou powinno dać do myślenia, miał być to piłkarz, który od razu wpasuje się do naszego stylu gry, a każdy widzi jak się to skończyło, jest cieniem samego siebie ;/

0

Pchać się kolejny raz po jakąś gwiazdę? Niech sprowadzą jakiegoś młodzika, a nie wyrzucając kolejne pieniądze w błoto..

0

Wyszły może ostatnio jakieś ciekawe gierki na PC lub Ps4? Mam chyba jakiś dołek w co zagram to zaraz mi się nudzi.
PS Pomijając Days Gone i Rage 2, bo się zawiodłem na obu tytułach (nuda).

7

Bo prawdziwy chrześcijanin nie będzie grał w sport dla czarnych ludzi, tfu!

3

Taktyczny taktyk, taktyka.

0

Wow, wyluzuj ;d Masz w nicku Mario to i wyszedł suchy "dżołk" na temat mulitkonta, tutaj nie było nic uszczypliwego xD a że ty brnąłeś dalej, że posiadasz dłużej konto, to i ja poszedłem za tobą xD

0

Ale Ciebie nikt nie zna, więc kogo to obchodzi, że masz tu dłużej konto xD

0

Komentarz usunięty

10

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Salvano.. Ty już nie pij.

0

"Oklaskami"

3

Postawić tablicę z shoutboxem przy ławce dla Valverde xD

0

Tutaj nie chodzi tylko o wygląd całego zespołu, ile to razy Cou zdążył stracił piłkę w dzisiejszym meczu, 5 razy? Czy więcej? On nie raczy sobie nawet wrócić po stracie piłki.. Kibice i zarząd wiedzieli kogo sprowadzają. Piłkarza, który powinien od razu się wpasować do zespołu, a Brazylijczyk w przeciągu całego roku nie pokazał kompletnie nic.. Cierpliwość kibiców, którzy przychodzą co tydzień na stadion, również kiedyś się kończy..

0

Dymisji Enresto Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?