0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@endriuuu2 tak, ale niektórzy piłkarze pojedyncze szanse dostawali i wtedy musza pokazać to, ze potrafią grać i radzą sobie z presja.

0

dwóch goli Ronaldinho mi tu brakuje, jeden z przewrotki pomiędzy villareal a drugi gol, nie pamietam z kim wtedy grali ale huknął z dystansu pod poprzeczkę, chyba nawet się piłka od niej odbiła wtedy i ten gol by dla mnie wygrał ten konkurs

0

Jak to dobrze mądrego poczytać.

0

@odo997 to po co zaczynasz gadać o innych piłkarzach? Nawiązałeś do Fariego Griezmanna i ogólnie do młodzieży a teraz masz pretensje ze piciagnalem temat? Idź znachorze płacz w domu, gdy kupowali Dembele sam zes ręce zacierał, a jestem tego zdania ze jak go maja sprzedać za 50 mln z polityka Barcelony to lepiej niech siedzi jeszcze ten sezon. Zreszta piszesz o tym skąd mam wiedzieć jakie będą transfery a skąd ty masz wiedzieć ile będzie miał kontuzji za pół roku nawiazując do pierwszego komentarza. Ja swoje powiedziałem i spamu tu nie rób bo nie chce mi się już twoich mądrości czytać

1

No nie bardzo sobie radzi skoro 11 tys zarażonych

0

@odo997 na młodych stawiają od 2015 i wszystko w temacie, gdyby któryś na prawdę grał regularnie na wysokim poziomie to by nie wypożyczali czy sprzedawali, nuestety to jest Barcelona i tu chcą goli od zaraz i co mecz, a jeśli mi powiesz o tym sezonie, ze nasi napastnicy nie strzelają to będę mógł powiedzieć, dlaczego młodzi nie strzelają od kilku lat, prócz Roberto to z młodych nikt się nie przegryzł i nie zapowiada się na to bo po letnich transferach Fati prawdopodobnie nie pogra za dużo

0

@odo997 nie musza go trzymać na zawsze, ale znając życie to Barcelona da Griezmanna i jego Za Neymara to dla mnie już toralny absurd

0

Niech go zatrzymają jeszcze, nawet jak będzie miał jeszcze jakieś kontuzje to cena znacząco nie spadnie, a może akurat przyda się

3

@messi 94 a po co zgłaszać jak można zarobić dwukrotnie? Na miejscu policji bez konkretnych dowód nie chciałbym w ogóle rozmawiać, normalne kobiety od razu składają pozew a nie czekają 7 lat, brak słów.

2

@Chwytliwy pewnie by powuedzial ze wirus jest podobny do Bartka i ze nie jest potrzebny w klubie

1

Nie dość gra słaba to i słaby przychód, Bartek pakuj manatki

0

Panowie nie każdy ma charakter Leo, musza być i tacy od udawania czy kontrowersyjnych wypowiedzi, a zmieniając temat, Real 1:0 do tylu ale patrzyłem na skład i Alena na ławce, wie ktoś jak mu idzie w Betisie czy będzie coś z nuego czy kolejny obiecujący piłkarz podzieli los Bojana?

0

Ten spór będzie zawsze bo wszystkim zarządzają ludzie a ludzie są nieomylni, po wczorajszym meczu nagle wszystkich w oczy kole pomyłka, Bartek i tak nie odejdzie chyba ze cały zespół zaprotestuje to może wybory zwoła wcześniej

0

@grzesiu21 nie mówię, zeby nie narzekać, ale niektóre komentarze wołają o pomstę do nieba.

0

@kaczorra86 nie trzeba wydawać horrendalnych kwot aby ściągnąć zawodników wysokiej klasy, Niestety Bartek może i potrafi uczynić aby tabelki w exelu świeciły się na zielono, ale cały sztab nie potrafi znaleźć młodego piłkarza, który by kosztował niewiele a robił różnice, Barcelona na te chwile potrafi wyłożyć 100-150mln za zawodnika z renoma, ale kolejny problem, nie potrafi go wkomponować w zespół i nie wiem czy to wina trenera, zawodnika czy filozofii klubu, takie przypadki były z fabregasem, sanchezem (ten ostatni sezon miał już dobry) czy chociażby na początku z Henrym. Mogą być chude lata jeśli nie zmienia kilku zawodników.

50

Ludzie lubię wszystko, ale jak macie narzekać tak przy każdym meczu to zmieńcie barwy i oglądajcie Liverpool bo on na topie teraz. Nie zawsze będzie kolorowo, mam nadzieje, ze szybciej nastąpi poprawa gry, ale niektóre zespoły nie wygrywali ligi po 20 lat ja Liverpool i ludzie żyli. Jak was boli gra to nie oglądajcie, proste

0

@jolowanila Coutinho, którego nie mieli gdzie ustawić, kupili za Inieste a grał na skrzydle. Nie mówię, ze nie byłem zwolennikiem Dembele bo ten transfer wydawał mi się na prawdę trafiony. Do dobrych transferów tez można zaliczyć Lengleta i gdyby nie kontuzje to Umtitiego. Pieniądze wydane a nie widać pożytku, szkoda.

0

Szkoda gadać, polityka transferowa jest bezmyślna i praktycznie każdy transfer mija się z jakimkolwiek pomyślunkiem, nie ma się co dziwić, ze są teraz braki czy Ci co są to wiecznie kontuzjowani

0

@Lea kto to mówi? Koleś z podstawówki czy liceum? Ogarnij się łbie

3

@Davidos to zrób wywiad i zobaczymy jaki z ciebie profesjonalista. Dzięki

5

W cpaniu chyba jest najlepszy

4

Musieli by wsadzić go jak Sandro do puchy, zeby były wybory, nie mogę już na niego patrzeć, bo dawno tak słabo nie było

1

@Lea szpakowski by Cię zjadł i wysral kolego, to, ze się pomyli czasami nie znaczy, ze nie jest ekspertem bo myśle ze z 90% z nas by nawet nie miał o czym pogadać, tyle co zobaczył i doświadczył to Ty przez swoje życie nie wiem czy 5% doznasz.

3

Czy jest życie po Messim? Jest i to było widać, kiedy Messi miał kontuzje, trochę przesadza bo wszyscy chuchają, dmuchają na niego a on jako kapitan i autorytet powinien lepiej się zachować a nie pokazywać humory, z Argentyny tez już odchodził i wrócił, niech się podniesie i zacznie myśleć o drużynie a nie robi ma aluzje do innych zawodników takich jak Griezmman, nie tylko on patrzył na pieniądze bo Messi to robi za każdym razem, gdy zbliża się koniec kontraktu

0

Najgorsze to, ze kupują zawodników i chcą by na innych pozycjach grali tak samo jak na swoich nominalnych. Zobaczymy co bedzue na koniec roku, jak narazie jest bardzo zle.

1

@derlysy1979 Haha dokladnie pod postami meczowymi było ciagle ValverdeOUT, jechali po nim ci chwile a teraz więcej obrońców niż przechwnikow. Jak dla mnie to dobrze ze tak się stało, nie jeden klub zwalniał trenera w taki sposób a jeśli chodzi o to ze Valverde wygrał ligę to co zrobił Real zwalniając Carlo Ancelottiego? Przecież wygrał ligę mistrzów. Zobaczymy co zmieni ten trener, ale myśle, ze gorzej nue będzie

0

Plotki i nic więcej

16

Guardiola by z niego zrobił Inieste a Valverde robi z niego Jeffrena

0

@th@les czy napisałem, ze chce by klub pisał prawdę? Nie obchodzi mnie to, pisze, ze są takie plotki a Ty szukasz dziury w całym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?