0

Już to wiemy, miejmy nadzieje ze przejdzie za free za 4 miesuace

1

@Murazor wiem, pisałem o Busim już dawno, ze jego czas dobiegł końca i powinien się pożegnać dwa lata temu. Środek obrony masakra, mam nadzieje ze Araujo wroci i kontuzje będą się trzymać z dala od niego, dodatkowo darmowy transfer Garcii (oby to była para na lata). Wijnaldum gdyby przyszedł za free to tez byłaby alternatywa na starego Busiego, dodatkowo Depay na skrzydło, a gdy kogoś sprzedadzą to może i sprowadza kogoś za gotówkę. Ciężkie czasy, ale Bartek chyba od PiS’u się rozdawnictwa poduczył.

1

Raczej nie chodziło mi o sama grę, a p wynik tylko zle to ująłem, napisałem, ze czas Koemanowi daje i nie oczekuje ze wyczaruje nam zespół rodem sprzed dekady, tak jak mówisz, potrzeba prezydenta i czasu zeby to poukładali i najważniejsze zeby skończyła się pandemia bo kryzys wtedy nie minie

5

Nie chce hejtowac Koemana, daje mu czas, ale po połowie roku nic się nie zmieniło, dostajemy kolejny raz bęcki i aż przykro się robi, ze to któryś rok z rzędu ze oni nie potrafią zagrać jak równy z równym, tylko po 3,4 bramki w plecy albo 8. Pique coś gada ze cierpią 5 minut, a kibice cierpią już kilka lat.

0

Na ten moment Barcelona by przegrała praktycznie z każdym uczestnikiem 1/8. Straszne to jest, ale musimy teraz kilka lat pomęczyć się i czekać na lepsze czasy

0

Człowiek niby wiedział, ze będzie zle, ale zawsze się łudzi, ze ugrają korzystny wynik na rewanż, nuestety, środek obrony nie gra, defensywny pomocnik nie gra, Pedri jest zbyt młodych zeby regularnie notować świetne mecze, griezmann i Dembele to jak wiatr zawieje i czego tu oczekiwać, czekamy na prezydenta i konkretny zarząd, może za kilka lat będzie lepiej, a po takim meczu to Messiego nie ma w następnym sezonie

20

Ciekawe jak z tym Pique po kontuzji

0

@Mati93 myśle ze końcówka sezonu będzie bardzi ciekawa bo terminarz jest tak napiety, ze zmeczenie będzie ogromne.

0

@Mati93 ślizgają się zawsze i dużo w tym zasługi Suareza bo to nie pierwszy czy drugi mecz ze wygrywają, jedna bramka.

0

Ofensywnie wyglada obiecująco, ciekawe jak prezentuje się defensywnie bo meczów Barcelony B nie oglądam

1

@tomekjd zapomniałem o typie

7

Busquets, Umtiti, firpo, Coutinho to są piłkarze do sprzedania, a myśle ze o Roberto by nie zaszkodziło sprzedać bo ten Emerson z betisu na pewno więcej i lepiej pogra

10

Busquets to powinien się żegnać z Barcelona po tym sezonie, nie chce go hejtowac jaki on jest słaby. Po prostu jego czas minął i nie każdy może grać do końca kariery w Barcelonie, potrzebny jest ktoś kto ogarnie robotę na tej pozycji a niestety Bysquets w coraz więcej meczów zawodzi

1

@GadulkiGembulki przeludnienie, przeludnieniem, tylko aborcji najwiecej jest w krajach wysokorozwiniętych, Europa, USA, Chiny, Australia. Dokonują aborcji, a potem pozwalają Syryjczykom czy innym uchodźcom napływać do kraju, gdzie zabijają innych. Nie w ta stronę powinno to wszystko iść, niestety w Europie jest coraz mniej Europejczyków a w USA coraz mniej Amerykanów, w końcu dojdzie do tego, ze Ci co przybyli nas wybija i tyle. Polecam wykład Zbigniewa Dylewskiego, on tam wszystko dokładnie opisuje.

1

Wszystkiego dobrego dla niego

0

Zeby ta droga się zaraz nie skróciła

19

Komedia bo jak to inaczej nazwać

1

Robi zmiany a gra wyglada jak shit, nie wiem czy przez zmeczenie innych, czy w głowach mieli ze już wygrali. Szkoda tych słupków i tego spalonego, z tych kamer to nawet dobrze nie widać czy faktycznie on był bo ten mecz byłby zakończony w 70 min

0

Busquets z jego forma mi nie pasuje, ale zobaczymy co pokaże w meczu

0

@barteq gdyby nie te porażki z Roma, Liverpoolem to byłby pewnie do tej pory trenerem

1

@barteq nie chcieli chyba o nim przypominać

1

@lukasz9197 zorc by zrobił robotę, overmars także, teraz jest potrzebny ktoś, kto z miejsca będzie sciągał piłkarzy, którzy się sprawdza. Nie dyrektorów typu fernandez czy Abidal

2

@norbi77 nie gra w klubie to jak ma grać w reprezentacji? To nie jest Polska, ze piłkarze nie grają a i tak lepiej wstawić tych co maja pauzy po 4 miesuace niż tych co grywają regularnie, w Hiszpanii jest taka rywalizacja, ze jak taki Puig rozegrał 50 min przez cały sezon to nie ma szans by pojawił się w składzie reprezentacji, proste jak ... . Moim zdaniem to gdy wygrywamy te 3:0, wiem, ze takich meczów było mało, ale były to ten Puig powinien szanse dostać.

0

Generalnie zle to nie wyglądało, tylko druga strona medalu, przeciwko jakiej drużynie? Niestety, ale nowy prezydent będzie miał, nie lada wyzwanie, zeby naprostować sytuacje sportowa i finansowa, a co do Koemana, trzeba dać mu szanse, a ta szansa to nie jest pół sezonu, a dłużej, nawet w następnym sezonie może to nie wyglądać dobrze, ale mam nadzheje, ze piłkarze przestaną robić takie błędy bo rozumiem raz napił roku, ale nie co drugi mecz.

2

Po każdym lepszym meczu jest nadzieja, tylko po to, zeby w następnym meczu zagrać piach i posypała się fala hejtu, dopoki nie zagrają 5 równych spotkań na dobrym poziomie to nie mam nadzieji na nic w tym sezonie

0

Powinni płacić adekwatnie do gry, czyli słabo, a jeśli się wyniki nie poprawia to coraz gorzej, pieniądz zawsze napędzał i mobilizował, tutaj oni za bardzo są zapatrzeni na zarobki za mało na poprawę formy, robią babole i biegać im się nie chce, jest mnóstwo rotacji a co chwile kontuzje, czy to jest spowidowane zbyt duża ilością minut? Złym przygotowaniem, czy kiepska dieta? Nie wiem. Zarabiają i tak za dużo jak na kryzys finansowy i sportowy

2

Jak on wystawia zawodników bez formy typu Busquets, chwała mu za to co rozegrał, ale powinien być na zmiany, DE Jong w jego miejsce a Riki powinien się ogrywać a nie on linie obrony, pomocy i ataku co mecz inne, rizumiem ze są kontuzje, ale już tak miesza, ze jak widzę wystawione składy to mnie krew zalewa. Z PSG gdy będzie Neymar i Mbappe to oni się zagubia bo wydaje mi się ze z piłka ci dwaj są szybsi niż nasi bez, dodatkowo krycie i błędy przez które sami sobie gole wbijają a na przodzie nie mogą 100% okazji wykończyć

0

Co z tego jak Barca sama sobie wbija bramki

0

Chciałbym zeby zagrał pełen sezon bez kontuzji, wtedy pokazałby faktycznie na co go stać, ale to jest chyba niemożliwe

0

Ale to jest kombinator, cały rok skład co mecz będzie inny, chyba czytał kibiców Barcelony co narzekali na rotacje w składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?