0

Coutinho całkowicie inny grajek

0

@normasubiektywna no to jeśli ci pasują lub wam pasują transfery guardioli to trzeba chyba zmienić drużynę bo to było 10 lat temu, a na przestrzeni 3 lat patrzac na ruchy Barcelony robi się krach i większość takich jak wy łapie za słówka a w innych komentarzach płaczą i ubolewają nad gra.

0

@normasubiektywna a od kiedy Barcelona nie zrobiła dobrego transferu? Mam wymienić te zle od 2015?

0

Boże daj bodaj jeden dobry transfer na przestrzeni tych nieszczęsnych transferowych lat

4

Poczekajmy do oceny jeszcze, po 5-10 meczach zobaczymy faktycznie jak to wszystko będzie wyglądać, miejmy nadzieje, ze będzie tylko lepiej i pod względem fizycznym się poprawia a nie wieczne kontuzje i brak sił

1

Szkoda właśnie, ze Barcelona za grosz nie potrafi zrobić transferów, sprzedają swoich piłkarzy do zespołów, z którymi za jakiś czas będą konkurować, jestem pewien, ze suarez jeszcze ze dwa sezony pogra w Atletico i myśle, ze coś przeciwko dziurawej obronie Barcelony strzeli, trudno, czas nie wiadomo kiedy przeleciał 5 lat, pełno bramek i asyst, trzeba podziękować i patrzeć na przód, byle do marca a być może uda się wypędzić szybciej ta żmije i resztę gadów ze stołka

1

@equwesta najlepszy prawy obrońca? W jakich ty latach zyjesz i jakie mecze oglądasz, chłopie nie pisz takich głupot, mówisz o człapaniu messiego, ale za messim jest jeszcze pomoc, która tez zostawiała ogromne dziury a jego objeżdżali jeden na jeden gdy tylko była okazja, ja się cieszę ze poszedł, myślałem, ze to będzie ktoś kto załata ta prawa obronę ale tyle dobrych występów co semedo to miał i Aleix vidal

1

To może już plasować się na ostatnim miejscu

1

@mikulas2 to chyba ty się zahamowales z rozwojem 3 lata temu

0

A dlaczego by tak nie spróbować z Messi na środku ataku jak to było za czasów Guardioli, nue chce mu się biegać a najwyżej ustawiony zawodnik biegać stosunkowo powinien najmniej, wiem, ze w tamtym sezonie miał mnóstwo asyst i kreował grę, ale w tym sezonie mam nadzieje, ze ta pomoc będzie zupełnie inaczej wyglądać. Bez busquetsa, rakiticua nie ma czyli dwóch którzy najbardziej hamują rozgrywanie. Wrócił Coutinho i ponoć maja próbować go wpychać w pomoc, niech kombinują a jeśli trincao z fatim będą szarpać i strzelać gole to tym bardziej bym spróbował z messim na środku

0

@patryk1995991 nawet jeśli nie dostaną, a później będą grać wysokim poziomie to w końcu wygryza ze składu tych niby lepszych

1

Teraz to jedynie na zmianę, jedynie na przeciętniaków w la lidze, niestety lata chwały minęły

5

To Messi już wie, ze Griezmannowi karnego nie da

2

Bartomeu siła go zatrzymał, zwykły cham i świnia, nieuniknione i tak nadejdzie a za te lata i porażki ten cymbał będzie obwiniany przez najbliższa dekadę(Bartek)

0

No co zostanie rok i pójdzie a nowy prezydent będzie się zastanawiał jak tu zebrać pare baniek na tego nowego piłkarza, taka jest polityka, kupić za 100 sprzedać za milion lub oddać za darmo i pensje opłacić bo piłkarz niby sam nie chce odejść, żarty i śmiech. Byle do marca bo z barcagate może będzie miał po dupie dopiero za jakiś czas

3

Eksperci od bobsleja decydują kto będzie grał w Barcelonie, przez tyle lat nie wyłapano żadnego młodego talentu, wszystkich kupują za grube pieniądze z mysla, ze z miejsca będą grać a oni wraz zawidza, nie wiem kto wybiera te transfery, ale czekam do tego marca jak na dziecko na Boże narodzenie

11

Całe szczęście ze ten baran Bartomeu będzie tylko do marca, dość mam już tych jego złotych interesów, a co do Messiego, jak zostanie to ok a gdyby odszedł to tez ok, jego decyzja ale wolałbym, zeby klub na nim zarobił niż za rok ma odejść za free

1

@barik_barca ma takie prawo

3

Mógłby odpalić bodaj jeden przez 5 lat, ile może być nieudanych transferów?

2

Zaraz będzie ze maja wąska kadrę i pieniędzy na kupno zawodnika, Sprzedadzą 5 a zarobią 6 mln i będą się bronić pensjami, które to sami narzucili. Przychodzi zawodnik i z miejsca ma 8mln czy 10 to szkoda bardzo ze później się drapią po tych pustych łbach ze budżetu nie ma

0

Pieniądze to kpina w zarząd się cieszy bo płaca odejdzie, na ten przespany moment to i tak dobrze

3

Pomyśleć ze dwa lata temu dawali 40 mln ojro :O

0

Kendrick musi nagrać nowy przebój
Ronald Koeman Era

2

A dwa tygodnie temu mówił ze są najlepsi na świecie

3

Patrzac realnie to Bartek wyjdzie na idiotę, Messi nie chce zostać w Barcelonie i zrobi wszystko by odejść. Zaraz wyjdzie tak, ze Bartek nie będzie miał ani Messiego, ani pieniędzy, jedyne co będzie miał to zeby w marcu odejść o ile kibice go nie zjedzą i nie zrobi wyborów wcześniej czego bardzo bym chciał.

2

Ktoś kiedyś mówił ze Bartomeu to świetny ekonomista ale podejrzewam ze on nie potrafi dodać jeden do jednego. Koleś z roku na rok przeliczał się coraz bardziej, a zeby czasem nie skończył jak jeden polityk w Gdańsku gdy trafi na jakiegoś psychicznego kibica Barcelony

0

@Hasszz by musieli lige mistrzów wygrać

14

Jeśli ma odejść za darmo to chyba lepiej wziąć te pieniądze i jakiegoś zawodnika lub dwóch, nie wiem może wielu się ze mną nie zgodzi, ale z niewolnika nie ma pracownika a za rok Barcelona straci na tym wszystkim dwukrotnie.

0

@Bartex1981 moim zdaniem nie powinien, to co zawdzięcza już dawno spłacił, a Messi jest tu pracownikiem. Mi jak nie odpowiadała atmosfera i robota to ja zmieniłem, jemu nie odpowiada pracodawca i tez chce go zmienić, także nie gadaj głupot ze powinien zostać, on może zrobić co chce.

0

@payn100 zarzucasz mi, ze jestem fanem messiego a nie Barcelony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?