Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Maszyna fuhrera Flicka
1
@Kapitan hawk Hilale to inna liga.
2
Golazo z wolnego SMS
https://x.com/PushGoals/status/1827417965718872235
1
Lewus top a w międzyczasie Mitro strzela dublet
0
@FcPortoFan1999 Nie boisz się potężnego Gyokeresa?
0
Bramka Galeno z Rio Avehttps://vsports.pt/vsports/vod/golo-fc-porto-galeno-1-fc-porto-1-0-rio-ave-98666
Hiszpański Nico Gonzalez na 2;0 https://dubz.co/c/f502cf
@FcPortoFan1999
0
Dublet GIttensa z Eintrachtem
2
Argentyński Nico Gonzalez idzie do Juve
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Parma Milan 2;1 po Golu Cancellieriego
https://x.com/ScoresPoint/status/1827408721401803138
3
Aouar w końcówce na 1;0 dla AlIttihad
https://x.com/_muhammadzain1/status/1827406722379526378
W międzyczasie strzela też Mitrović
1
Piękna bramka Gittensa i BVB prowadzi 1;0 z Eintrachtem
2
Pulisic strzela gola Parmie i Milan wyrównuje
https://x.com/PushGoals/status/1827404880350425573
1
@juarez Mi się wydawało, że był.
@mekston Na hiszpańskich sędziów trzeba zawsze brać poprawkę.
8
Gdyby nie ten błąd Cubarsiego gwizdałby pewnie karnego na Lewym, :/
0
@Herato Mbappe, Pele, Yamal to ewenementy wymiatające w tak młodym wieku.
@Lanosss Freddy to niespełniony talent. Wspomnieni przeze mnie dawali radę w klubie i reprze na najwyższym lvlu.
1
@mientusek1407 Nalepka na środku ich koszulki świadczy o tym, że są aktualnie najlepsi na świecie. Frazesy o sztucznym tworze nie mają tutaj żadnego znaczenia.
0
@Uukasz_93 Ten śmieszny zespół jest wart więcej niż cała Ekstraklasa...
@marcjanna To już nie jest prostota a prostactwo.
1
@escarabajo Bramka zdobywcy złotego przycisku yt
https://streamin.me/v/b12c6bdb
6
@Popitek12 Siuuuby a nie suby.
2
@escarabajo Bogusz powinien spróbować gry w topowej drużynie z top5. Jeśli nie zatrzyma się w rozwoju, głowa dojedzie i nie będą go trapić kontuzje to powinniśmy mieć bardzo dobrego zawodnika w kadrze na lata.
1
@mekston Ciekawe czy Al-Qadsiah zagrozi wielkiej czwórce.
3
@bartas97 NASA doceniła jego metody i rozpoczęła z nim współpracę w ramach programu Artemis.
1
@escarabajo Odbita piłka przez bramkarza, ręka poniżej barku i wspomniane uciekanie już usprawiedliwiają obrońcę według przepisów. Zresztą jak się przyjrzeć to ta piłka muska go o bark.
1
@escarabajo Dobry mecz zwieńczony karnymi. Na minus kontrowersyjny karny podyktowany przez arbitra. 2;21- 2;35 Bramkarz odbija piłkę, obrońca ucieka z ręką przy ciele a ten gwiżdże karnego xd.
0
@draxidox Wczoraj nie było rekina tylko sardynka.
1
@Bulbazaur17 Z naszej egoistycznej perspektywy można tak stwierdzić, że obserwator jest wyższym sensem. Tylko czy wszechświat bez życia ale z gwiazdami planetami itd nie ma sensu? Według mnie ma tylko, że mniej niż nasz w którym życie zaistniało.
Co do życia pozagrobowego to jeśli twierdzisz, że istnieje to na tobie leży ciężar dowodu. Musisz udowodnić prawdziwość tego stwierdzenia.
1
@Bulbazaur17 Zaistnienie czegokolwiek ma większy sens niż jakby nic nie zaistniało.
1
@don'T.R.I.P.e Wygrywa się mecze.
13
Jprdl Yamal odwali skila stadiony świata a rekin popuścił przy strzale...