1

Maszyna fuhrera Flicka


1

@Kapitan hawk Hilale to inna liga.

2

1

Lewus top a w międzyczasie Mitro strzela dublet


0

@FcPortoFan1999 Nie boisz się potężnego Gyokeresa?

0

0

Dublet GIttensa z Eintrachtem


2

Argentyński Nico Gonzalez idzie do Juve


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Parma Milan 2;1 po Golu Cancellieriego
https://x.com/ScoresPoint/status/1827408721401803138

3

Aouar w końcówce na 1;0 dla AlIttihad
https://x.com/_muhammadzain1/status/1827406722379526378
W międzyczasie strzela też Mitrović


1

Piękna bramka Gittensa i BVB prowadzi 1;0 z Eintrachtem


2

Pulisic strzela gola Parmie i Milan wyrównuje
https://x.com/PushGoals/status/1827404880350425573

1

@juarez Mi się wydawało, że był.
@mekston Na hiszpańskich sędziów trzeba zawsze brać poprawkę.

8

Gdyby nie ten błąd Cubarsiego gwizdałby pewnie karnego na Lewym, :/

0

@Herato Mbappe, Pele, Yamal to ewenementy wymiatające w tak młodym wieku.
@Lanosss Freddy to niespełniony talent. Wspomnieni przeze mnie dawali radę w klubie i reprze na najwyższym lvlu.

1

@mientusek1407 Nalepka na środku ich koszulki świadczy o tym, że są aktualnie najlepsi na świecie. Frazesy o sztucznym tworze nie mają tutaj żadnego znaczenia.

0

@Uukasz_93 Ten śmieszny zespół jest wart więcej niż cała Ekstraklasa...
@marcjanna To już nie jest prostota a prostactwo.

1

@escarabajo Bramka zdobywcy złotego przycisku yt
https://streamin.me/v/b12c6bdb

6

@Popitek12 Siuuuby a nie suby.

2

@escarabajo Bogusz powinien spróbować gry w topowej drużynie z top5. Jeśli nie zatrzyma się w rozwoju, głowa dojedzie i nie będą go trapić kontuzje to powinniśmy mieć bardzo dobrego zawodnika w kadrze na lata.

1

@mekston Ciekawe czy Al-Qadsiah zagrozi wielkiej czwórce.

3

@bartas97 NASA doceniła jego metody i rozpoczęła z nim współpracę w ramach programu Artemis.


1

@escarabajo Odbita piłka przez bramkarza, ręka poniżej barku i wspomniane uciekanie już usprawiedliwiają obrońcę według przepisów. Zresztą jak się przyjrzeć to ta piłka muska go o bark.

1

@escarabajo Dobry mecz zwieńczony karnymi. Na minus kontrowersyjny karny podyktowany przez arbitra. 2;21- 2;35 Bramkarz odbija piłkę, obrońca ucieka z ręką przy ciele a ten gwiżdże karnego xd.


0

@draxidox Wczoraj nie było rekina tylko sardynka.

1

@Bulbazaur17 Z naszej egoistycznej perspektywy można tak stwierdzić, że obserwator jest wyższym sensem. Tylko czy wszechświat bez życia ale z gwiazdami planetami itd nie ma sensu? Według mnie ma tylko, że mniej niż nasz w którym życie zaistniało.
Co do życia pozagrobowego to jeśli twierdzisz, że istnieje to na tobie leży ciężar dowodu. Musisz udowodnić prawdziwość tego stwierdzenia.

1

@Bulbazaur17 Zaistnienie czegokolwiek ma większy sens niż jakby nic nie zaistniało.

1

@don'T.R.I.P.e Wygrywa się mecze.

13

Jprdl Yamal odwali skila stadiony świata a rekin popuścił przy strzale...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?