Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@adamek20151 @Popitek12 W krzyk.
1
CR strzela bramkę dla Naserów z AlHilal w finale superpucharu.
5
Fatalny błąd Sommera i Genoa prowadzi z Interem
https://x.com/PushGoals/status/1824852548131717537
1
@Faro @Rust_Cohle @tadzik447 Zdania ekspertów podzielone.
0
@juarez On jest tak pazerny na wygrywanie, że wątpię w to iż zadowoli się tylko królem strzelców.
0
Jak wam się podoba nowa szata graficzna serie a?
https://zapodaj.net/images/24680f7020852.png
0
@MesQueUnClub96 Coś tam strzela ale nie przekłada się to na sukcesy Naserów. Może dzisiaj będzie inaczej?
0
@Roobo Ten sezon będzie prawdopodobnie jego ostatnim w Barcelonie. Później pewnie dołączy do drużyny swojego ziomka za czasów w BVB i wyemigruje do słonecznej Kalifornii.
1
@escarabajo Ten znany brazylijski imprezowicz co czasem piłkę kopnie .
1
Gol Antona w debiucie BVB
https://x.com/PushGoals/status/1824839615267672528
1
@escarabajo Ney to już nie powinien być gotowy do gry?
5
Bramka Saki z Wolves
https://x.com/centregoals/status/1824831576821432365
1
@Masnymichael Początek sezonu to nikt nie będzie zbytnio podkręcać tempa.
4
@Encore Sędziowie takimi absurdalnymi decyzjami zachęcają piłkarzy do symulek.
1
Bramka Simonsa z Essen w pucharze.
1
@Encore Przynajmniej w l1 jest ciekawiej.
0
@IMBALEO No tak jest
2
Kolejny Polak w MLS
1
@arasz1819 Ciężko stwierdzić na ten moment. Pep jest bliżej odejścia niż pozostania w City i nie wiadomo jaki następny klub obejmie. Możliwe, że zdecyduje się na jakaś kadrę albo jak Klopp da sobie na jakiś czas spokój z piłką.
0
@Messibestplayerintheworld Gdyby kontuzje go już nie trapiły to byłby dla nas świetnym wzmocnieniem.
2
Real po wygraniu szóstego Superpucharu Europy wyprzedził nas i Milan pod względem zdobytych tytułów w tych rozgrywkach.
Ancelotti zdobył swój 5 SE i wyprzedził Pepa zostając liderem klasyfikacji wśród trenerów.
1
@karol130197
Plusy:
-Więcej hajsu dal klubów
-Liga mistrzów jest w końcu ligą
-Więcej hitowych meczów w fazie ligowej
-Sprawiedliwsze rozstawienie fazy plaoff
-Brak spadków do LE
+/- dodatkowa 1/6 playoff ,pierwsza kolejka w czwartek
Minusy;
-Trudno będzie ogarnąć większą liczbę meczów, kolejek
-Kalendarz puchnie i piłkarze będą bardziej przemęczeni.
2
@blakkudium Tu piszą, że przejęło ich Aramco. Udziały Aramco są w PIF.
https://claps.therumble.app/aramco-pif-are-set-to-acquire-big-stakes-in-saudi-football-clubs-%E2%9A%BD/
1
@blakkudium Beniaminek wykonuje najciekawsze ruchy w tym okienku.
2
@Lionel_Messi10 Crew zrobili szybką remontadę.
0
@DamianBarcaCule Ponarzekamy a później będziemy oglądać.
3
@escarabajo I to jakiej urody te bramki. Szczególnie ta druga.
Samobój-https://streamin.me/v/f799f8d6
1
@Lionel_Messi10 Ładny
3
@Popitek12 We Wiedźminie wszystko na tak.
1
@FcPortoFan1999 3pkt są.