Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 W więzieniu jest. Nie oznaczaj.
0
@Pawci023x Mnie np czy ogólnie kibiców piłkarskich.
0
Wyrównująca bramka Goncalo Ramosa z meczu Lipsk-PSG
https://x.com/absolutekykss/status/1822324946904748129
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium Sęp Tomek Muller nie marnuje takich prezentów.
10
@mordini123 Chciał być Martinezem albo Dudkiem ale mu nie wyszło.
0
@Rust_Cohle Z Realem tak było XD
3
Upamecano wyrównuje
2
Bramka Brandta w meczu BVB -AV
3
Openda na 1;0 w meczu Lipsk-PSG
https://x.com/absolutekykss/status/1822306459163447365
1
@Kamiloza91
Karne - https://streamin.me/v/3b633a5d
Skrót-
10
Bramka Klicha dla DCUnited z meksykańskim Mazatlan w 1/16 LeaguesCup.
@mekston @escarabajo @blakkudium @FcPortoFan1999
3
@PatrychoO A jak Messi przyjechał z amigosowym Miami to był komplecik na GilletteStadium :D .
W Revs ogólnie jest problem frekwencyjny. Kraft traktuje ich jako gorsze dziecko i nie ma co się dziwić. Przewalali 5 finałów MLSCup, gdzie Patriots mieli w tym czasie dynastię w NFL.
Ogólnie w Bostonie masz same mocne teamy. Celtics są teraz mistrzami NBA A Bruins grali w ostatnim sezonie plaoyfach. Bostończykom po prostu nie chce się chodzić na mecze przegrywów z soccera, jeśli nie ma jakieś specjalnej okazji. Zupełne przeciwieństwo takiej Atlanty, Charlotte czy Seattle.
0
@Encore Widać korelację między zamożnością państwa a zdobyczami medalowymi na io.
0
@ShawnC Z Francją na euro dobrze skasował Muaniego. Może to nie było zbyt fairplay ale cel uświeca środki.
0
@Barcaa12 Za chwilę wleci pewnie superpuchar Europy.
0
@cules100pro Casillas,Ramos, Xabi Alonso wcześniej a teraz Nacho, Carvajal. Wydaję mi się, że dali dużo kadrze.
0
Hiszpańscy fani żyją w kibicowskim raju. Wygrywają wszystko w klubach i w reprze.
8
Ale to jest meczychoo!Świetna reklama piłki na io.
0
@Nazio_87 Bo to jest taki drugi mundial tylko wykastrowany przez fifę.
0
@Litman Proszą się o to Hiszpanie.
1
@MesQueUnClub96 SpyxFamily. Przyjemna komedia sf z elementami kina szpiegowskiego. Poruszony jest też temat wagi relacji rodzinnych. Polecam.
23
Miami po wygranej 4;3 z Toronto awansowało do 1/8 LeaguesCup. Suarez strzelił jedną z bramek a Alba zanotował CZTERY asysty.
Gole ze spotkania:
https://x.com/MLS/status/1821699276583358676
https://x.com/MLS/status/1821704071293657279
https://x.com/MLS/status/1821714267743121444
https://x.com/MLS/status/1821719171039637543
Bonusowo asysta Bogusza z meczu LAFC-Austin
https://x.com/MLS/status/1821397728464633965
@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 @escarabajo @Faro @Lanosss i inni fani Leo i amigosów
0
No i amigosy przegrywają z Tigres 2;1.
2
@norbi77 Wyzerował browarka przy przerwie pogodowej :D
1
Bramkarz w polu karnym przy meczu towarzyskim xD
0
@karci0 Daj Święcickiemu się spuścić. Niech się nie męczy chłop.
1
W międzyczasie Miami wyrównuje z Tigres po bramce Campany z karnego.
2
Ale orlikowo... Nikt go nie krył XD
0
@escarabajo Nie można też Pau Victorowi odmawiać. Jak strzelasz Realowi x2 i City to musisz coś potrafić.