Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kazragore Carvajal, Nacho, Joselu nie wygrają z Judem ,Vinim w plebiscycie.
0
@Katalończyk 99 Jak wygra Hiszpania to tak.
2
Misza uplastycznił Zp. Chyba bez kontrowersji?
0
@Kgorecki2500 Nie jest to niemożliwe. W CA grają regularnie drużyny spoza Ameryki Poł.
0
@Aragorn33 Mnie on w Brazylii podobnie jak Roque nie zachwycił. Wielkim brazylijskim talentem wydaje się być Estevao. Bardzo podobny styl gry do naszego Yamala.
2
@FCBparasiempre 120 schematów różnych sytuacji ofensywnych i 120 defensywnych :D
On jest większym piłkarskim świrem od Guardioli. Mam wrażenie, że chce za bardzo zrobić z prostej gry jaką jest piłka nożna jakąś filozofie albo i sztukę. Może dlatego nie wygrał jakiegoś z najbardziej prestiżowych pucharów.
0
@FcPortoFan1999 Ciężko jest o transmisje, streamy z lig afrykańskich. Tuzy futbolu północnoafrykańskiego, marokańskiego jak Raja czy Wydad możemy podziwiać tylko w CafChampionsLeague. Może transfer Czesława poprawi sytuacje z dostępnością u nas tamtych spotkań.
0
@draxidox Jabłon z Ludwiczkiem vs omzrikowcy to wymarzony pojedynek we freakach. Niestety nierealny.
1
@misterio Niech im tam do tvnu nie podsyłają żadnego ecchi, bo dowalą remake dokumentu po latach.
0
@AFA Nie dość, że jest przereklamowany to jeszcze się zesrał. Oni nie wygrali z Kolumbią grającą w 10 od 45+min!! XD A z murawami się zgadzam. Fifa na MŚ za 2 lata powinna wynająć innych ludzi od nawierzchni.
1
@Faro Akcja dzieje się pewnie po bójce na trybunach. Pokazuje prawdopodobnie, że wygrali 15 CA.
1
@AFA Może i ma obsesje ale nie wygrał żadnego z najbardziej prestiżowych tytułów.
0
@Destroyer_of_Worlds W RSL sędziują regularnie arbitrzy z zagranicy. Marciniak ma już 31 występów w tamtej lidze. 4 w kingscup i 1 w superpucharze
https://www.transfermarkt.pl/szymon-marciniak/profil/schiedsrichter/1964/plus/0?funktion=1&saison_id=&wettbewerb_id=
0
@AFA Bielsa jest przereklamowany.
3
@Pedri16Future Na CA jak zawodzi jakość piłkarska to przynajmniej jest zabawnie.
1
@blakkudium Z łokcia mu wywalił i się łapie za brzuch XDD
1
@Faro Sędzia z Meksyku, Concacafu.
1
Zdecydowana przewaga Kolumbijczyków na stadionie w Charlotte.
1
@FCBparasiempre Chodziło mi o to, że jego gablota odstaje od tych wspomnianych przeze mnie wyżej.
0
@tristan87 Dobrze się słucha analiz Czesława.
0
Akcja dwóch rezerwowych. Świetne zmiany Southgaeta.
0
@Sysia11 Bez Juda Vini nie mógłby tak błyszczeć.
0
@FCBparasiempre W gablocie z trofeami tego nie potwierdził.
0
@Sysia11 Euro z Lm przy takich liczbach jako pomocnik według mnie dadzą mu zp.
0
@barcelonaLM Na tym euro co chwilę są jakieś bójki :/
1
@Pawel13sz Miał potencjał na bycie takim Bellinghamem a wyszło jak wyszło.
@Ryoumen Siłe i wytrzymałość mu polepszyło ale aspekty czysto piłkarskie nie.
0
@Encore Jak nie wygra euro to raczej Vini. Głosujących pewnie przekonają bramki w decydującej fazie lm.
1
@FCBparasiempre Nie przesadzasz z tym najlepszym śo w dziejach futbolu? Ramos,Beckenbauer , Puyol czy Maldini byli według mnie lepsi.
2
@PatrychoO Oby komentował jeszcze długo i w przyszłości pomylił Yamala z Messim.
2
@mekston Na MŚ 2006 strzelił 3 gole. Jakby go wystawili na MŚ 2026 to przy swojej aktualnej wadze mógłby skończyć w szpitalu XD