1

@Kazragore Carvajal, Nacho, Joselu nie wygrają z Judem ,Vinim w plebiscycie.

0

@Katalończyk 99 Jak wygra Hiszpania to tak.

2

Misza uplastycznił Zp. Chyba bez kontrowersji?


0

@Kgorecki2500 Nie jest to niemożliwe. W CA grają regularnie drużyny spoza Ameryki Poł.

0

@Aragorn33 Mnie on w Brazylii podobnie jak Roque nie zachwycił. Wielkim brazylijskim talentem wydaje się być Estevao. Bardzo podobny styl gry do naszego Yamala.

2

@FCBparasiempre 120 schematów różnych sytuacji ofensywnych i 120 defensywnych :D
On jest większym piłkarskim świrem od Guardioli. Mam wrażenie, że chce za bardzo zrobić z prostej gry jaką jest piłka nożna jakąś filozofie albo i sztukę. Może dlatego nie wygrał jakiegoś z najbardziej prestiżowych pucharów.

0

@FcPortoFan1999 Ciężko jest o transmisje, streamy z lig afrykańskich. Tuzy futbolu północnoafrykańskiego, marokańskiego jak Raja czy Wydad możemy podziwiać tylko w CafChampionsLeague. Może transfer Czesława poprawi sytuacje z dostępnością u nas tamtych spotkań.

0

@draxidox Jabłon z Ludwiczkiem vs omzrikowcy to wymarzony pojedynek we freakach. Niestety nierealny.

1

@misterio Niech im tam do tvnu nie podsyłają żadnego ecchi, bo dowalą remake dokumentu po latach.

0

@AFA Nie dość, że jest przereklamowany to jeszcze się zesrał. Oni nie wygrali z Kolumbią grającą w 10 od 45+min!! XD A z murawami się zgadzam. Fifa na MŚ za 2 lata powinna wynająć innych ludzi od nawierzchni.

1

@Faro Akcja dzieje się pewnie po bójce na trybunach. Pokazuje prawdopodobnie, że wygrali 15 CA.

1

@AFA Może i ma obsesje ale nie wygrał żadnego z najbardziej prestiżowych tytułów.

0

@Destroyer_of_Worlds W RSL sędziują regularnie arbitrzy z zagranicy. Marciniak ma już 31 występów w tamtej lidze. 4 w kingscup i 1 w superpucharze
https://www.transfermarkt.pl/szymon-marciniak/profil/schiedsrichter/1964/plus/0?funktion=1&saison_id=&wettbewerb_id=

0

@AFA Bielsa jest przereklamowany.

3

@Pedri16Future Na CA jak zawodzi jakość piłkarska to przynajmniej jest zabawnie.

1

@blakkudium Z łokcia mu wywalił i się łapie za brzuch XDD

1

@Faro Sędzia z Meksyku, Concacafu.

1

Zdecydowana przewaga Kolumbijczyków na stadionie w Charlotte.

/photo/1

1

@FCBparasiempre Chodziło mi o to, że jego gablota odstaje od tych wspomnianych przeze mnie wyżej.

0

@tristan87 Dobrze się słucha analiz Czesława.

0

Akcja dwóch rezerwowych. Świetne zmiany Southgaeta.

0

@Sysia11 Bez Juda Vini nie mógłby tak błyszczeć.

0

@FCBparasiempre W gablocie z trofeami tego nie potwierdził.

0

@Sysia11 Euro z Lm przy takich liczbach jako pomocnik według mnie dadzą mu zp.

0

@barcelonaLM Na tym euro co chwilę są jakieś bójki :/

1

@Pawel13sz Miał potencjał na bycie takim Bellinghamem a wyszło jak wyszło.
@Ryoumen Siłe i wytrzymałość mu polepszyło ale aspekty czysto piłkarskie nie.

0

@Encore Jak nie wygra euro to raczej Vini. Głosujących pewnie przekonają bramki w decydującej fazie lm.

1

@FCBparasiempre Nie przesadzasz z tym najlepszym śo w dziejach futbolu? Ramos,Beckenbauer , Puyol czy Maldini byli według mnie lepsi.

2

@PatrychoO Oby komentował jeszcze długo i w przyszłości pomylił Yamala z Messim.

2

@mekston Na MŚ 2006 strzelił 3 gole. Jakby go wystawili na MŚ 2026 to przy swojej aktualnej wadze mógłby skończyć w szpitalu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?