1

@escarabajo Sportowo to szkoda, że nie poszedł do Tigres,Monterrey,Americi,Pachuci czu Guadalajary itp.

1

@escarabajo W Meksyku dobrze płacą.

0

@michal26 Nie trzeba było długo czekać na onucowanie XD

0

Jak ktoś lubi mrożone żarcie to polecam cheseburgery selected z biedry. Idealna podróba tych z maca. Może nawet lepsze. Świetnie wchodzą na gastrówę.

0

@Criss18Barca Z drugiej strony stadiony w USA mają większą pojemność i Latynosi traktują piłkę jak religię. Dla Kanadyjczyków też jest to historyczny sukces.

0

Jestem za meczami o 3 miejsce ale jak widzę puchy na trybunach w Charlotte to rozumiem przeciwników.

2

@Kgorecki2500 Stwierdzenie, że każdy gardzi każdym jest uniwersalne i nie dotyczy tylko Polski.

2

@Faro Tu nie decyduje sprawiedliwość tylko większość głosujących.

0

@macio_944 Nie wiem czy Kroos przez sentyment głosujących za całokształt kariery nie będzie trzeci.
@Kgorecki2500 Mogą wtedy zadecydować g+a z kluczowej fazy lm. Ciężko mi wskazać na 100% zwycięzcę przy wygranej Hiszpanii.

0

@Kgorecki2500 Jak Angole wygraja to na pewno.
@Faro Carvajal nie wygra z Vinim, Bellinghamem w plebiscycie.

0

@macio_944 Minusem takiego rozwoju wydarzeń jest bardzo prawdopodobna zp dla męczennika.

0

@vangoor Tekst, że kiedyś było lepiej jest stary jak świat.

0

@FcPortoFan1999 W Katalońskiej części Hiszpanii sporo kibiców repry nie ogląda.

0

@FcPortoFan1999 Może będzie it's coming home zamiast it's coming to Madrid.

1

@Xaviball Duopol Leo i CR7 zastąpił kwartet Mbappe,Halaand,Vini, Bellingham. Jeśli Yamal będzie się rozwijał to będziemy mieli kwintet najlepszych rywalizujących o zp. W docenienie Rodriego przez jego pozycję na boisku wątpię.

0

@FcPortoFan1999 Progresywna opinia publiczna.

0

@FcPortoFan1999 Opinia publiczna.

0

@Arkon Bierę to.

0

@FcPortoFan1999 Nie możemy pokonać Ukrainy, bo będziemy onucami.

0

@Kamil689 Ribery, Sneijder nie wygrali, bo rywalizowali z goatem. Alvarez jest rezerwowym w CIty, które nie wygrało LM a w CA grają na przemian z Lautaro. Bez szans na zp. Yamal nic nie wygrał z Barcą a przykład Jorghinio pokazuje, że dp bardzo ciężko o zp nawet jak wygra najbardziej cenne trofea z klubem,reprą a Rodri jest na gorszej od niego pozycji.

0

@FcPortoFan1999 Aktualna Brazylia to podróba dawnych Brazoli.
@Azi Jak Barcza wróci to dawnie świetność a Yamal nie zwolni tempa to zp w przyszłości zgarnie.

0

@FcPortoFan1999 Nie tylko sprawy rasistowskie ale też g+a w decydującej fazie lm.

2

@Comentateiro Drużyna z topu Euro raczej nie zagra na Ca, bo zbiega się czasowo ale taka np. Norwegia z Hallandem? Regularnie na Copie zapraszane są drużyny spoza Ameryki Poł a więc nie wykluczałbym europejskiego teamu, który nie dostał się na ojro w przyszłości.

5

@Comentateiro Pewnie przez wypowiedź Mbappe, który nie patrzy na sprawę obiektywnie tylko ze swojej egoistycznej perspektywy.

4

@Comentateiro Zawsze jest problem z ułożeniem boków obrony w 11 wszechczasów . Dani, Marcelo albo Cafu, Roberto Carlos.

1

@Sysia11 Ktoś z City albo Bayernu pewnie się wtrąci.

2

@Comentateiro Największy prestiż wygrania MŚ jest niepodważalny.
@mekston R9 i Pele też mają po mają po jednym wygranym tricky mundialu. Leo ma jedną LM tak wygraną

1

@Sysia11 Zobaczymy czy się zgrają. Wszystko wskazuje na to, że tak ale po nieudanym projekcie PSG w LM z Messim,Ney, Mapetem wolę nie ferować wyroków.

1

@Popitek12 Będziesz miał z kim finał CA oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?