0

@FcPortoFan1999 Gale tych freaków są beznadziejne ale konferencje to złoto.

0

@cchesterr43 Jak widzę takiego Pawlaka czy DeFreisa to uważam, że bliżej KSW do Ekstra niż LK.

0

@FcPortoFan1999 UFC to LM a KSW to Ekstraklasa.

1

@escarabajo Royale sprawiło niespodziankę. Testowano w tym superpucharze ciekawe rozwiązanie transmisyjne porabowane już w MLSie z przyczepioną kamerą do sędziego.

1

@Khajio Viniciuc dostanie zp.

1

@mekston Temat ucichł to chyba odpuścili. Podobno możliwy jest transfer Wojtka do Monzy.

0

@BulaKG Jak nie lubisz dymnej mate to spróbuj tych brazylijskich.

1

@mekston Mógłby się zawinąć z tego Sao Paulo.

3

@PatrychoO Ostatnio było na neutralnym terenie w Europie to teraz pewnie w Ameryce Poł na np. Maracanie.

7

@barcanawieki Masz


9

@Kapitan hawk Na notatniku już pisali, że piłka reprezentacyjna nie jest poważna XD

4

@macio_944 Scaloneta dogoniła DelBosquetoAragonete.

4

Uff. La Roja quatro a Albicelestes decimosexta. Piłka reprezentacyjna to ostatnio bajka w porównaniu do klubowej. Król futbolu mimo kontuzji będzie mieć kolejną perłę w koronie.

4

Lautaroooo!!!Brawo. Świetne zachowanie Lo Celso przy bramce.

1

@Albatros Ja nie płaczę tylko oczy mi się pocą.

1

Tak będziemy wyglądać oglądając dogrywkę tego "spektaklu".


1

Skoro były półprzestrzenie i MacAlister w studiu to zapodam klasyka


3

Arias ty... już wiesz co.

5

Może być dogrywka i jeszcze koncert Shakiry będzie podczas przerwy zamiast przed meczem. Ma też trwać 25 min XD.

1

@Faro W sumie Pele też miał kapelusz po wygranym turnieju z reprą
https://pbs.twimg.com/media/FkSp1rdX0AABEi0.jpg

0

@barcelonaLM Ogólnie w historii to poza mundialami są we wszystkim najlepsi.

1

@Faro Brazole wymyśli sobie, że Endrick jest nowym Pele a to nasz Yamalek bardziej pasuje.

0

@Encore Dla mnie tak - 1. Męczennik 2. Jude 3. Carvajal 4. Kroos 5. Rodri

2

Campeone campeone ole ole.

0

@LM10GOAT Już 17latek.

0

@Luciano99 To juz przestaje być smieszne a zaczyna być smutne.

0

Quatro! La roja reyes de Europa! Nasz złoty chłopak z tak ważnym trofeum reprezentacyjnym w wieku 17lat.
Książe futbolu. Coś pięknego :D Teraz czas na tiumf albicelestes.

1

@escarabajo Dublet zaliczony


1

@escarabajo Bramka typowy sęp


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?