Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Gale tych freaków są beznadziejne ale konferencje to złoto.
0
@cchesterr43 Jak widzę takiego Pawlaka czy DeFreisa to uważam, że bliżej KSW do Ekstra niż LK.
0
@FcPortoFan1999 UFC to LM a KSW to Ekstraklasa.
1
@escarabajo Royale sprawiło niespodziankę. Testowano w tym superpucharze ciekawe rozwiązanie transmisyjne porabowane już w MLSie z przyczepioną kamerą do sędziego.
3
@Yamal_Williams @FcBarty
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/mFiywP9BUHDC8AIRBDYJvXdfQiA=/1400x1050/filters:format(jpeg)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/23265504/Spider_Man_meme.jpg
1
@Khajio Viniciuc dostanie zp.
1
@mekston Temat ucichł to chyba odpuścili. Podobno możliwy jest transfer Wojtka do Monzy.
0
@BulaKG Jak nie lubisz dymnej mate to spróbuj tych brazylijskich.
1
@mekston Mógłby się zawinąć z tego Sao Paulo.
3
@PatrychoO Ostatnio było na neutralnym terenie w Europie to teraz pewnie w Ameryce Poł na np. Maracanie.
7
@barcanawieki Masz
9
@Kapitan hawk Na notatniku już pisali, że piłka reprezentacyjna nie jest poważna XD
4
@macio_944 Scaloneta dogoniła DelBosquetoAragonete.
4
Uff. La Roja quatro a Albicelestes decimosexta. Piłka reprezentacyjna to ostatnio bajka w porównaniu do klubowej. Król futbolu mimo kontuzji będzie mieć kolejną perłę w koronie.
4
Lautaroooo!!!Brawo. Świetne zachowanie Lo Celso przy bramce.
1
@Albatros Ja nie płaczę tylko oczy mi się pocą.
1
Tak będziemy wyglądać oglądając dogrywkę tego "spektaklu".
1
Skoro były półprzestrzenie i MacAlister w studiu to zapodam klasyka
3
Arias ty... już wiesz co.
5
Może być dogrywka i jeszcze koncert Shakiry będzie podczas przerwy zamiast przed meczem. Ma też trwać 25 min XD.
1
@Faro W sumie Pele też miał kapelusz po wygranym turnieju z reprą
https://pbs.twimg.com/media/FkSp1rdX0AABEi0.jpg
0
@barcelonaLM Ogólnie w historii to poza mundialami są we wszystkim najlepsi.
1
@Faro Brazole wymyśli sobie, że Endrick jest nowym Pele a to nasz Yamalek bardziej pasuje.
0
@Encore Dla mnie tak - 1. Męczennik 2. Jude 3. Carvajal 4. Kroos 5. Rodri
2
Campeone campeone ole ole.
0
@LM10GOAT Już 17latek.
0
@Luciano99 To juz przestaje być smieszne a zaczyna być smutne.
0
Quatro! La roja reyes de Europa! Nasz złoty chłopak z tak ważnym trofeum reprezentacyjnym w wieku 17lat.
Książe futbolu. Coś pięknego :D Teraz czas na tiumf albicelestes.
1
@escarabajo Dublet zaliczony
1
@escarabajo Bramka typowy sęp