Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zygzakmaklini 4;1. Nkunku strzelił karnego.
6
Celtic 4;0 z Chelsea. Nieźle Szkoci cisną the blues.
2
Celtic ma dobry presezon. Ostatnio wygrali z City a teraz wygrywają z Chelsea.
1
@mekston Slisz to nie jest talent pokroju Bogusza.
Dobrze, że na razie radzą sobie z Meksykanami. Rewanżują się za fatalny mecz w allstars.
0
@mordini123 Może być minimalny spalony, ciężko jednoznacznie stwierdzić. Powinien narysować linię od barku.
0
@Fizzy Womack To wszystkie trzeba by zlikwidować.
2
@MesQueUnClub96 Z 2010r czy z 2014r?
0
@KRISU77 Ciężko będzie o top8 bez Pawłowskiego.
1
Limit farta wykorzystany.
1
@mekston Polska>Portugalia XD
1
@mekston Portugalczycy mają zawsze ciekawą kadrę. 2 tytuły w historii to dla nich spory niedosyt.
6
Magia Ekstraklasy
https://x.com/m_dobrzanski/status/1817274013854630306
@FcPortoFan1999
3
@Encore Cr zagrał raz na IO 2004 w Atenach. Portugalia zajęła wtedy ostatnie miejsce w grupie za Marokiem , Kostaryką i Irakiem.
4
@tomek8756 Donna mamma es @jowita
0
@FcPortoFan1999 No i wykrakałem
0
@FcPortoFan1999 Mogliby strzelić trzecią i zabić mecz. Przy kontaktowej dla Lecha może być nerwówka.
3
Widzew świetnie zaczął. 10 min i już 2;0 z Lechem.
1
@escarabajo Pewnie coś koło 2;30
3
@escarabajo Tu legalna transmisja za darmo
https://tv.apple.com/pl/channel/mls-season-pass/tvs.sbd.7000
Wystarczy się zarejestrować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Destroyer_of_Worlds "Większość kibiców ekstraklasy woli pewnie się taplać we własnym bagnie" - Wydaje mi się że to stwierdzenie jest uniwersalne i można je użyć nie tylko w kontekście ekstra. Na papierze projekt wygląda fajnie i mógłby przynosić większe zyski ale nikt by tego nie chciał. Jest to absolutne futbolfiction.
1
@Gaz W sumie to Yamal też objeżdża aktualnie najlepszych LO,ŚO na świecie.
0
@Destroyer_of_Worlds Jakby kibice byli za superligą to Uefa mogłaby sobie ją blokować. Oczywiście nagonka medialna była wspierana przez Uefę ale lekkie protesty podziałały na właścicieli klubów aby wycofać się z pomysłu. Albo go odłożyć na później? Dowiemy się tego w przyszłości. Co do ligi Europy wschodniej to uważam, że protesty kibiców mogłyby być zdecydowanie większe. W przypadku odejścia od lig krajowych mógłoby dojść nawet do zamieszek na stadionach zważając na wysoki fanatyzm fanów drużyn pochodzących z tych lig.
0
@Destroyer_of_Worlds Jeśli potencjalna zmiana lm na superligę wywoła gównoburze to wyobrażam sobie co by było przy odejściu od lig krajowych do jakiegoś tworu wielokrajowego. Jeśli chciałbyś rozgrywać dodatkowe rozgrywki w sezonie to też by nie przeszło przez przeciętny poziom sportowy i co za tym idzie mały hajs z prawtv. Obciążyłbyś też kalendarz i zniechęcił niektórych zawodników na granie w ligach wschodnioeuropejskich . Efekt odwrotny od założonego.
1
@mekston W czwartek będzie zwiastun tej rywalizacji. O 2:00 odbędzie się mecz gwiazd.
0
@mekston Pewnie wygra tradycyjnie ktoś z Meksyku.
11
Bogusz znowu strzela bramkę. I to jaką bramkę !
@mekston @escarabajo @blakkudium @FcPortoFan1999
3
@Lanosss Jak goat wyzdrowieje to wszystko jest możliwe .
11
Kolejne zwycięstwo Miami w drodze po Supporters Shield
1;0 Rojas
1;1 Czichos
2;1 Alba
@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @AFA @zodiak_10 @macio_944 @Sysia11 @escarabajo @Faro @Lanosss i inni fani Leo i amigosów
0
@LukaszFan Tamte czasy już nie wrócą.