Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore
4
Nie zasłonił bramkarza i gol prawidłowy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Piwko jest jak rosół.
0
@Culer_1906 Przedawkował witaminki od Karasia.
0
@macio_944 Jak teraz Real nie wyda na niego to czubki z PSG są podobno gotowi wywalić go na trybuny.
0
@Kuba_1 Wywaliło bebzon od browarów.
2
@CzeksonFCB1899 Ja już po dwójeczce. Parę godz temu odbył się proces defekacyjny.
32
0zł to fantastyczna cena za to "widowisko".
8
@BarcaaVEB Raz się przegrywa, a raz się przegrywa.
1
To co następna walka Marcinka z jakąś ring girl.
5
Na miejscu Bartmana uważałbym przy przechodzeniu na pasach.
0
@DawidekFCB Słaba karta walk dzisiaj.
3
@Medium Takie niby słabe a bić konia potrafią.
0
@Emhyr Syn Jacka Jaworka.
0
Znowu onlyfansiara XD
15
Stara kurtyzana wygrała z młodą.
1
@VegetaPolska Josef Martínez zrobił cieszynke po golu nawiązującą do fuzji z DB.
9
Ulala co pograli :D
7
Czarna pantera teraz DragonBall. Wszystkie sławne uniwersa odhaczą.
0
Oby ta bramka przełamała Fatiego.
5
Asysta Roque
https://streamin.me/v/86bd7422
2
Atletico wygrało z City 2:1 w towarzyskim.
Skrót meczu
0
@Encore Fish and chips mu nie służy.
1
@partymaker Ciężko się ich słuchało.
22
Fermin Lopez>Jude Bellingham dzisiaj.
5
Niby tylko towarzyski ale wygrana z Realem zawsze cieszy :)
0
@Cotutajsiedzieje Może być ale szczuplejsza byłaby lepsza.
1
@LM10GOAT Tak karne od razu bez dogrywki.
0
@Janas11224 Lodówka będzie opróżniona za chwilę :D