3

4

Nie zasłonił bramkarza i gol prawidłowy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr Piwko jest jak rosół.

0

@Culer_1906 Przedawkował witaminki od Karasia.

0

@macio_944 Jak teraz Real nie wyda na niego to czubki z PSG są podobno gotowi wywalić go na trybuny.

0

@Kuba_1 Wywaliło bebzon od browarów.

2

@CzeksonFCB1899 Ja już po dwójeczce. Parę godz temu odbył się proces defekacyjny.

32

0zł to fantastyczna cena za to "widowisko".

8

@BarcaaVEB Raz się przegrywa, a raz się przegrywa.

1

To co następna walka Marcinka z jakąś ring girl.

5

Na miejscu Bartmana uważałbym przy przechodzeniu na pasach.

0

@DawidekFCB Słaba karta walk dzisiaj.

3

@Medium Takie niby słabe a bić konia potrafią.

0

@Emhyr Syn Jacka Jaworka.

0

Znowu onlyfansiara XD

15

Stara kurtyzana wygrała z młodą.

1

@VegetaPolska Josef Martínez zrobił cieszynke po golu nawiązującą do fuzji z DB.

9

Ulala co pograli :D

7

Czarna pantera teraz DragonBall. Wszystkie sławne uniwersa odhaczą.

0

Oby ta bramka przełamała Fatiego.

5

2

Atletico wygrało z City 2:1 w towarzyskim.
Skrót meczu


0

@Encore Fish and chips mu nie służy.

1

@partymaker Ciężko się ich słuchało.

22

Fermin Lopez>Jude Bellingham dzisiaj.

5

Niby tylko towarzyski ale wygrana z Realem zawsze cieszy :)

0

@Cotutajsiedzieje Może być ale szczuplejsza byłaby lepsza.

1

@LM10GOAT Tak karne od razu bez dogrywki.

0

@Janas11224 Lodówka będzie opróżniona za chwilę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?